Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogy éljem túl azt, hogy...

Hogy éljem túl azt, hogy megcsalt az élettársam?

Figyelt kérdés
12 éve vagyunk együtt. Van egy 6,5 éves lányunk és egy 2,5 éves fiúnk. 4 éve voltunk együtt, amikor megcsalt egy nála 13 évvel idősebb férfival, de csak most mondta el. Akkor még nem voltak gyerekek és nem volt ház sem. Együtt kell maradnunk már csak a gyerekek miatt is, de nagyon nehéz. Van, amikor minden jól megy, de amikor rámjön ez a rossz érzés, hogy átvert az, akit a legjobban szerettem, akkor iszonyatosan rossz. Akkor úgy érzem, hogy el kellene küldenem, de tudom, hogy megbánnám, mert egyébként ő egy nagyon jó ember. Tudom, hogy én is hülye voltam, mert sokszor hazudtam neki és nem mutattam ki, azt, hogy szeretem, de én sosem csaltam meg így. Igaz 2004-ben nekem is elcsattan 2 lánynál egy-egy csók, de nem tettem velük semmi komolyat. Még szűz volt, amikor összejöttünk és nekem ez nagyon fontos volt. Azért sem akarom, hogy elmenjen, mert nem tudnám más férfival látni. Csak azt nem tudom, hogy mivel enyhíthetném egy kicsit a fájdalmamat. Ő megtesz értem most mindent, de még így is sokszor elkap ez a rossz érzés és olyankor még aludni sem tudok éjjel. Gondoltam, hogy én is megcsalom, de az nem lenne jobb. 2004. körül lett volna több lehetőségem is és már bánom, hogy akkor nem tettem meg valakivel. Meg már itt vannak a gyerekek is. Így már nem lehet játszani.
2013. febr. 5. 15:26
1 2 3 4 5 6
 1/53 anonim ***** válasza:
33%

Pf. Te is megcsaltad. Mondd el neki, hogy te is együtt voltál 2 csajjal, bár csak csók volt, de basszus 2! csajjal megcsaltad.

Így majd mindketten szarul érzitek magatokat.


Hát jobb ha szétmentek.

2013. febr. 5. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/53 anonim ***** válasza:
70%
Szerintem gondold át a egészet. Megcsalt,és mégis veled maradt, szült neked 2gyereket. Ha ez sem elég arra,hogy új életet kezdett veled, hát akkor te lennél a szemét,mivel már mit kezdjen 2gyerekkel ha elhagyod?
2013. febr. 5. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/53 anonim ***** válasza:
63%
Átvert? Gondold végig, hogy tettei alapján szeret e téged. Íha igen akkor nincs mit feszülködmi.
2013. febr. 5. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/53 anonim ***** válasza:
30%

8 éve ez fáj? Akkor miért maradtál vele? Akkor hoztál egy döntést, maradtál, akkor most már ideje volna megbocsájtani!

Pláne, ha azóta hűséges. Lépj túl a múlton!

2013. febr. 5. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/53 anonim ***** válasza:
67%
Velem is ez van néha, csak más köntösben. Azaz nekem tényleg fájdalmat okozott az, akiben a legesleginkább megbízok, de ő nem azzal, hogy megcsalt (van rosszabb annál, hogy az embert megcsalják). Azóta már sok idő eltelt, és szinte tökéletesek vagyunk együtt, mindent megad nekem, dícsér, elhalmoz, és tudom, hogy szeret. Mégis néha azért feljön az agyamba a múlt fájdalma, ilyenkor nem hagyom már, hogy eluralkodjon rajtam. megakacsolom magam, azt mondod "Szakadj le erről! Ez már a múlt! Ne piszkáld a sebeid! Vége van!!"
2013. febr. 5. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/53 A kérdező kommentje:
Tudja a két lányt. Az egyiket már akkor elmondtam, a másikat pedig most. De nem ke...éltem meg őket. Ő pedig megcsinálta. Elhiszem, hogy megváltozott és az a baj, hogy szeretem még, csak akkor nem, amikor felerősödik bennem a rossz érzés. Akkor jobb, ha nem tudja, hogy mit gondolok róla. Ja és azóta nem volt semmi ügyem. Tényleg egyetlen egy sem. De az én ügyemet nem tudom egy kalap alá veni az ő ügyével. Az a legrosszabb, hogy hozzáért valaki más rajtam kívül. Erről többször volt már rémálmom is...és tessék...bekövetkezett. Úgy látszik nincs semmi enyhítő megoldás...
2013. febr. 5. 15:43
 7/53 anonim ***** válasza:
58%

most persze próbálod magad fényezni,de te annyira szereted 12 éve,viszont te is csókolóztál 2 idegen csajjal,aztán ki tudja hogy mi volt az oka,hogy nem mentél tovább,vagy hogy igazat mondasz e?

messziről jött ember......

2013. febr. 5. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/53 A kérdező kommentje:
Nem 8 éve fáj!!!! Most mondta el karácsony után 2012-ben. Tehát friss az ügy.
2013. febr. 5. 15:44
 9/53 anonim ***** válasza:
73%

Ha egy csaj tesz ki ilyen kérdést,a legtöbb férfi válaszoló azt írja,hogy nézzen magába a csaj,biztos oka volt rá,hogy a pasi megcsalta,illetve valamit nem adott meg neki.......


"Még szűz volt, amikor összejöttünk"


lehet hogy csak egy semmit sem jelentő egye-petye volt,ki akarta próbálni egy másik férfival is......

2013. febr. 5. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/53 A kérdező kommentje:
Az első lány úgy jött, hogy gyakorlaton volt a cégnél és minden nap mellém ült be a traktorba megfigyelni a madarakat és sokat dumáltunk. Kb. olyan volt a lány, mint a párom. Akkor nagyon billegett a mérleg, hogy mi legyen. Jó is lett volna meg nem is. Utóbb kiderült, hogy a lány el van jegyezve, lehet, hogy ezért nem történt meg a dolog. Meg ő főiskolás és messze lakott, tehát hosszútávon ő nem jöhetett szóba. Ez is lehetett az oka, hogy nem tettünk semmit. Nem kimondott smárolás volt, csak egy gyenge csók. A másik csók egy diszkóban történt egy hülye, ku..vával. Az csak egy rossz pillanatom volt és ő kezdte a nyomulást. Őt eszem ágában sem lenne még most sem megcsinálni.
2013. febr. 5. 15:49
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!