Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogy éljem túl azt, hogy...

Hogy éljem túl azt, hogy megcsalt az élettársam?

Figyelt kérdés
12 éve vagyunk együtt. Van egy 6,5 éves lányunk és egy 2,5 éves fiúnk. 4 éve voltunk együtt, amikor megcsalt egy nála 13 évvel idősebb férfival, de csak most mondta el. Akkor még nem voltak gyerekek és nem volt ház sem. Együtt kell maradnunk már csak a gyerekek miatt is, de nagyon nehéz. Van, amikor minden jól megy, de amikor rámjön ez a rossz érzés, hogy átvert az, akit a legjobban szerettem, akkor iszonyatosan rossz. Akkor úgy érzem, hogy el kellene küldenem, de tudom, hogy megbánnám, mert egyébként ő egy nagyon jó ember. Tudom, hogy én is hülye voltam, mert sokszor hazudtam neki és nem mutattam ki, azt, hogy szeretem, de én sosem csaltam meg így. Igaz 2004-ben nekem is elcsattan 2 lánynál egy-egy csók, de nem tettem velük semmi komolyat. Még szűz volt, amikor összejöttünk és nekem ez nagyon fontos volt. Azért sem akarom, hogy elmenjen, mert nem tudnám más férfival látni. Csak azt nem tudom, hogy mivel enyhíthetném egy kicsit a fájdalmamat. Ő megtesz értem most mindent, de még így is sokszor elkap ez a rossz érzés és olyankor még aludni sem tudok éjjel. Gondoltam, hogy én is megcsalom, de az nem lenne jobb. 2004. körül lett volna több lehetőségem is és már bánom, hogy akkor nem tettem meg valakivel. Meg már itt vannak a gyerekek is. Így már nem lehet játszani.
2013. febr. 5. 15:26
1 2 3 4 5 6
 21/53 anonim ***** válasza:
57%

hogy engedjed el dolgozni?O.o-Felnőtt ember, azt csinál amit akar.

jó, ezek szerint máshogy látjuk a dolgokat, nálam egyre megy a csók, meg az együttlét.

én csak olyan embert tudok megcsókolni, akit igazán szeretek, ebből nem is lett gondom eddig és nem is lesz.


nem becsülitek egymást, ez a kapcsolat szerintem már jó pár évvel ezelőtt tönkrement.

2013. febr. 5. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/53 anonim ***** válasza:

ma 16:14


a csók már nálam is a megcsalás kategória,tehát igen!

a felfogásoddal van baj!

2013. febr. 5. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/53 anonim ***** válasza:
21-es ez a kérdezőnek szólt,nem tudom miért neked címeztem :)
2013. febr. 5. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/53 anonim ***** válasza:
47%

Egyébként meg azt vallom: "AZONNAL VAGY SOHA"


Ha megcsalt, és be akarja vallani, tegye meg azonnal, vagy soha, te pedig hagyd el őt, azonnal, vagy soha, és ne mérgezd a család életét feszültséggel.

2013. febr. 5. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/53 anonim ***** válasza:
semmi gond, kedves utolsó, örölök, hogy van aki egyetért velem ezen a téren.:)
2013. febr. 5. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/53 anonim ***** válasza:
54%

Jajj ezt a rinyát meg idióta látásmódot.

Neked semmi volt a csók, neki meg úgy látszik elég komoly dolog, mint te is írtad. Nagyon megviselte. Na ő meg majd visszavág, hogy neki semmi nem volt az a szex, neked meg igen és megviselt. Kvittek vagytok.

Ja hogy ő 2* is lefeküdt vele? Jó, te meg 2 csajjal csókolóztál.

Megcsalás tényén nem változtat a dolog egyik részről sem. Téma lezárva.


A többi dolgodra inkább nem reagálok.


Szóval vagy ne siránkozz többet, fogadd el, hogy 8 ééve ez volt, lépj tovább annak a tudatában, hogy minden rendben van azóta, van két csodás gyereketek.

Vagy pedig hagyjd el őt, akkor aztán siránkozhatsz amennyit akarsz.


Nem annyira nehéz kérdés ez.

2013. febr. 5. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/53 anonim ***** válasza:
63%

Magadnak köszönheted amit tett!!

-"én is hülye voltam, mert sokszor hazudtam neki és nem mutattam ki, azt, hogy szeretem,"

-"Amikor elmondtam neki az első csókot, úgy megviselte, hogy 1 hét alatt 5 kg-ot fogyott és azt mondta, hogy itt megszakadt köztünk valami és valószínű, hogy ő ezért tette meg." <--- Ezek útán NE CSODÁLKOZZ!!!


Azt mondod : "Nálam egy csók nem jelent semmit."

Aztán meg elkezded ecsetelni, hogy milyen volt a csók az első lánnyal, holott a kutya se kérdezte ... ráadásul ilyen hangnemben... és nosztalgikusan!:"Nem kimondott smárolás volt, csak egy GYENGE CSÓK".

Na már most, ha csak smároltál volna... akkor azt mondanám, hogy igen nem olyan szintű amit a feleséged művelt!

De TE! Érzelmes csókról beszélsz... és ráadásul kifejted miért is nem lehetett több és miért nem történt meg a dolog! A legrosszabb az, hogy a körülymények másképp adódnak akkor egyértelmű nem csak egy kufircot nyomtál volna vele, hanem simán dobtad volna a feleséged!

"Akkor nagyon billegett a mérleg, hogy mi legyen. Jó is lett volna meg nem is. Utóbb kiderült, hogy a lány el van jegyezve, lehet, hogy ezért nem történt meg a dolog. Meg ő főiskolás és messze lakott, tehát HOSSZÚTÁVON Ő NEM JÖHETETT SZÓBA. Ez is lehetett az oka, hogy nem tettünk semmit. "

Na már most ebből egyértelmű, hogy nem csak egy, hanem minimun több kufirc lett volna, ha a körülmények adottak, vagy akár még kiis dobtad volna a kedvesed!

Egyedül a körülményeknek köszönhető, hogy te nem ÚGY csaltad meg és NEM neked!

Szal abszolúte de nincs okod hőbörögni, mert 100x rosszabb vagy mint a feleséged! Ő bánatában félre ment, nem volt tőle szép ez tény, nagyon csúnya dolog volt.

De te kezted ezt el! ÉS attól, hogy itt előadod magad én nem hiszem el, hogy soha nem keféltél fére... sőt!

És nem szereted a feleséged ez is nyilvánvaló!!!

Neked nem az fáj, hogy megcsalt, hanem hogy a feleséged ellent mondott a birtoklásodnak és azt tette ami akkor épp jól esett! " Az a legrosszabb, hogy hozzáért valaki más rajtam kívül. Erről többször volt már rémálmom is...és tessék...bekövetkezett."

Szánalmas vagy és MEGÉRDEMELTED!!!


Ui: Előszőr kihagytad a lényeged infót miszerint a feleséged 2x ment félre! Sztem ez is csak mese és ezt már csak azért irtad mert SENKI nem neked adott igazat!

2013. febr. 5. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/53 anonim ***** válasza:
24%
Gyűlölöm az ideíró gusztustalan, undorító nőket. Amikor egy férfi megcsalja a barátnőjét, feleségét, mint a keselyűk repülnek rá a kérdésre és szétmarják válaszaikkal a hűtlen férfit, csak egy tanácsot tudnak adni, hogy meneküljön a nő, többet ér Ő ennél, most, hogy a nő nem bírta volna ki, hogy egyetlen férfival feküdjön le életében, annyira viszketett neki, most bocsásson meg a párja azonnal és még érezze Ő rosszul magát, hogy hogy meri, hogy ez fáj neki, hogy lehet ennyire féltékeny, önző. Leég az arcomról a bőr, komolyan mondom. Olyan, mintha az élettársad 8 évig a szemedbe hazudott volna, minden egyes nap. Nem tudnék vele maradni, egyrészt, mert szűz volt, mikor összejöttetek, másrészt meg mert ennyi ideig hazudott. Hagyd el, örökké boldogtalan leszel.
2013. febr. 5. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/53 anonim ***** válasza:
54%

28.


Te se érted... Az itt válaszolók egy normális szituációban ugyanúgy fújolnának a nőre és a kérdezőt védenék, csakhogy ez nem egy normál szituáció.


Ez egy primitív hülye, aki megbocsáthatatlan bűnnek tartja, hogy a párja megcsalta, és ki van borulva(alapesetben joggal), csakhogy ő épp úgy megcsalta a társát. Azon van fennakadva, hogy dehát ő csak a nyelvét mártotta bele a csajba és nem a f*arkát. A megcsalás az megcsalás és ezt képtelen felfogni.

Persze, hogy mindenki a torkának ugrik, ha ekkora idióta és ennyire képtelen felfogni azt amit mindenki mond!

2013. febr. 5. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/53 anonim ***** válasza:
Ne mondd már nekem, hogy az, hogy megcsókolsz valakit egyenlő azzal, hogy szétkefélnek kétszer. Azért kell megbocsátania, mert Ő is megcsalta? Akkor a nő miért nem hagyta el? Inkább hagyta megdugni magát és utána szült két gyereket, hogy minden rendben legyen és Ti erre bólogattok.
2013. febr. 5. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!