Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tennétek a helyemben?

Mit tennétek a helyemben?

Figyelt kérdés
Van egy nagyon jó barátnőm.(én is lány vagyok) Már évek óta nagyon nagyon jóban vagyunk. De sajnos pár napja össze vesztünk nagyon csúnyán. Vagyis igazából én kiosztottam,és ott is hagytam.Az viszont biztos,hogy nekem volt igazam. Na most,az lenne a kérdésem,hogy ti mit tennétek? Bocsánatot kérnétek tőle,hogy megmaradjon a barátságotok,vagy inkább a büszkeségeteket választanátok,és elveszítenétek a barátságát örökre? Mert az a baj,hogy azt biztosan nem hiszi el,hogy ebben az esetben nekem volt igazam.Kár is volt felhozni neki ezt az egészet,mert gondoltam hogy ez lesz a vége,és félek,hogy úgy megbántottam,hogy már a bocsánatkérés se fog segíteni. :(
2013. febr. 4. 17:40
 1/3 Ritacoronita ***** válasza:
min vesztetek össze?
2013. febr. 4. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Szia

Nagyon sajnálom a multkorit. Túlreagáltam nagyon sajnos ,iszonyat rossz napom volt.


Kb így add elő SZEMÉLYESEN!!! A következő lépés az övé.

2013. febr. 4. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Egy veszekedésben, nagyon sokszor mindkét fél meg van győződve, hogy 100 %-ban neki van igaza.


Úgy lehet rjta átlépni, hogy spongyát rá..és mindegy, hogy ki kezdeményezi. Valószínű a másik is ugyanúgy szenved, de valakinek meg kell tennie a kezdő lépéseket.

2013. febr. 4. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!