Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Konyharuhával ablakot takaríta...

Konyharuhával ablakot takarítani. B*nkó vagyok hogy rá szóltam?

Figyelt kérdés
Tudom hülyeség, de az ilyeneket nem bírom szó nélkül hagyni. A nagymamám velünk lakik. Mivel most hideg van, bepárásodott az ablak. Erre látom hogy azzal a konyharuhával törölgeti, ami jelenleg használatban van a konyhában. Egy fehérrel. Szóvá tettem, hogy mama ne konyharuhával már, ott vannak rongyok. És megsértődött. De tényleg csak ennyit mondtam. Azt mondja mennyire tudom az illemet...
2013. febr. 3. 09:23
1 2 3 4 5
 31/43 anonim ***** válasza:
73%
Utolsó előtti nem az ablakot hanem a hófehér konyharuhát éltette!!! Nézd meg az első kommentjét a kérdezőnek!
2013. febr. 4. 04:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/43 anonim ***** válasza:
0%
Sokan miért játszák, az " én nem vagyok ennyire finnyás" embert? A bugyit amibe ott a pisi, a fékcsík, stb, nehogy már a konyharuhával együtt mossam! Az is jogos, amit valaki írta, hogy az olajos kendővel ablakot törölni? Akkor nézzük így. szóval nem arra való ennyi.
2013. febr. 4. 07:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/43 anonim ***** válasza:
91%
Utolsó: hát, nem ismerem a te higiéniai szokásaidat, de az én bugyimban bizony nincs se pisi, se fékcsík. Szobatiszta vagyok egy ideje, és meg tudom magam törölni tisztára.
2013. febr. 4. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/43 anonim ***** válasza:
10%
Jaj, hagyjuk már. :) én nem azt mondtam, hogy teljesen csurom pisis marad. :P higiénia? maga a tudat miatt sem. akkor mondjuk így is. Megnézném az itt válaszolók közül hányan osztják az enyém és a te véleményedet. :P Mrs tiszta. :)
2013. febr. 4. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/43 anonim ***** válasza:
89%
Ööö, bocs, azt nem írtam, hogy nem az vagyok, akivel vitatkoztál, de ez a pisi a bugyiban... na! :)))
2013. febr. 4. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/43 anonim ***** válasza:
32%
de ne mondjátok már, hogy mint a férfinél is a nőnél nem csöppen utána semmi sem. :) vagy csak mondjuk a női bugyikkal mossa? nem kötekedni akarok de ne már gyerekek..... :P
2013. febr. 4. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/43 anonim ***** válasza:
55%

Váó, tényleg marha nagy dolog együtt mosni a konyharuhát a bugyikkal. Ennyi nyomorultat ezen vitatkozni, mi baja lesz bármelyiknek is? talán szaros lesz a konyharuha vagy mi, ugyanolyan tisztán jön ki minden, tök 8 mit mosol benne,

Nem csoda , hogy csórók vagytok, meg gazdasági válság és a többi...200 l vizet elhasználni pár rongyra.

2013. febr. 4. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/43 anonim ***** válasza:
14%

Kedves utolsó!

Ki mondta, hogy mosógéppel mosson ki bárki is külön két db konyharuhát? Eleve nem is feltétlen kell mosógépbe, elég beáztatni, nemtudom ez valamilyen különleges szokás lehet, hogy mosópor, és még öblíteni is. Minek? Ez egy konyharuha. legyen tiszta és kész. Nem kell belemagyarázni olyanokat amiket nem is akartam mondani. De én bugyival meg zoknivel meg semmilyen ruhadarabbal nem mosnék össze konyharuhát, több ok is jöhet, de ha ez megfelelő, akkor azért sem, mert olajos, stb és átveszi a ruhadarab is hídjétek el!

2013. febr. 4. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/43 anonim ***** válasza:
82%
Levan sz.arva ki mit hogy mos. A nagynak szepen kellett volna szolni... ennyi
2013. febr. 4. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/43 anonim ***** válasza:
56%
Persze átveszi a ruhadarab...nem hisszük el.
2013. febr. 4. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!