Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek mennyit nem kínos...

Szerintetek mennyit nem kínos még takarítani itt?

Figyelt kérdés
aupair vagyok, és nem kell házi munkát végeznem, de ha van kedvem, akkor külön fizetnek érte. Nekem van kedvem, mert sokszor unatkozom, de nem akarom h azt érezzék h el akarom szívni a pénzüket, mert persze jól jön a pénz, de nem csak amiatt csinálom. Vannak adott házi munkák, amiért fizetnek. Szerintetek kb heti hány órát nem pofátlanság így ledolgozni?
2012. febr. 10. 18:19
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
szerintem 1-2ora
2012. febr. 10. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem egyezkedj a napi-, két- három naponta-, heti-, havi rendszerességgel elvégzendő feladatokról. Saccold meg ez mennyi idő-ár és ajánld fel ennek- vagy egy részének elvégzését. Csinálj erre egy táblázatot, ebben ők is bejelölhetnék mit kérnek.


Így tiszta a helyzet, senki nem feszeng.

2012. febr. 10. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
vasalás van például nem sietős, mondta h csináljam ha van időm de nem sürgős
2012. febr. 10. 18:33
 4/6 anonim ***** válasza:
76%
Én max. az előszoba, konyha feltörlésére, esetleg még a nappaliban szétrakott újságok, stb. összerakására szorítkoznék. Ez még jól is jöhet nekik, ha váratlan vendég érkezik hozzájuk. Az egész (persze terület-függő) szerintem nem vesz igénybe max. egy órát.
2012. febr. 10. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
az természetes, h segítek nekik asztalt lepakolni, teríteni stb. Az vele jár. De ha vasalok, porszívózok, ablakot mosok, akkor örülnek, és kifizetik. Különben hívnának mást h csinálja meg, mert nincs idejük. Ezt ők mondták. Szóval elvégezendő dolgok, csak nincsenek időhöz kötve
2012. febr. 10. 18:35
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
Nálam ugy volt hogy eleinte mindig plusszba fizettek a takarításért,ami ugye nem volt kötelező. De mikor már tényleg sokat takarítottam(mert nem tudtam magammal mit kezdeni) akkor mondtam h nem kell pénz mert tényleg nem fáradság. Aztán már alapba többet kaptam,ha nem csináélom meg az se gond... de szívesen csinálom
2012. febr. 10. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!