Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Be vállaljam? Nekem ez kínos.

Be vállaljam? Nekem ez kínos.

Figyelt kérdés
NEm szeretek másoktól függeni,még a saját családom előtt is titkolok egy két dolgot,szeretek egyedül lenni.De most lenne egy munka lehetőség vidéken ami nagyon tetszik nekem.De pénzem nincs albérletekre,de keresztanyám felajánlotta költözzek oda hozzájuk(abban a városban laknak a férjével). De nekem ez olyan kellemetlen lenne.Mit tegyek?
2012. febr. 8. 20:26
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Ha csak annyi időre költözöl oda hozzájuk, míg össze nem szeded magad és találsz egy albérletet, nem lesz gond szerintem. Örülnöd kéne, hogy van ilyen lehetőséged, élj vele.
2012. febr. 8. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Örülj neki hogy van aki segít neked. :) Nyilván ha lesz fizetésed lesz pénzed albérletre is, addig pedig egyáltalán nem kínos ha náluk laksz, főleg ha ők ajánlották fel.
2012. febr. 8. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Költözz oda, amíg meg nem szeded magad, és légy hálás, hogy felajánlották :)
2012. febr. 8. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!