Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Nagyon kínos ahogyan a lányom...

Nagyon kínos ahogyan a lányom öltözködik, mit tehetnék?

Figyelt kérdés
Úgy öltözködik mintha egy angolai bentlakásos iskolába járna. Kockás szoknya, ing, nyakkendő, és blézerek. Állandóan zavarba hoz vele, néha még provokál is. Például karácsonykor is vendégségbe mentünk, és mondta neki a háziasszony, hogy "Oh, nem kellett volna kiöltözni..:)" "Oh, elnézését kérem, nem tudtam, hogy mi lenne az alkalomhoz illő..:)" Pedig csak az volt rajta amit mindennap hord. Ráadásul a piszkafa lábait nem értem miért kell mutogatni. Nadrágot csak itthon látok rajta. Mindenki minket néz, bárhol sétálok vele. Az ilyen undorító, perverz állatok mindig utánafordulnak. De már 17 éves, 13 éves korában kezdte ezt, és még mindig nem volt képes kinőni. Már elsős korában is imádta az ünnepségeket, mert hogy akkor ki kell öltözni. Mit tehetnék?
2011. dec. 30. 00:23
1 2 3 4
 1/35 anonim ***** válasza:
76%

Nem értem, mi ezzel a gond? Jobb lenne, ha neki is kinn lenne az egész melle, mint a többi tininek?

Amúgy ha nagyon zavar, akkor ne vegyél neki ilyen ruhákat, elvégre te vagy az anyja.

2011. dec. 30. 00:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/35 A kérdező kommentje:
Bankkártyája van, dolgozik. nem én vásárolok neki.
2011. dec. 30. 00:31
 3/35 anonim ***** válasza:
6%

Nem tud illendően öltözni akkor pár vele egykorú rokkonal menjetek el egy sopping túrára. A hasonló korú lányok véleményére hajlani fog és a korához paszoló darabokat válaszaszt.

Kis kitartás és ézhez térited.

2011. dec. 30. 00:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/35 A kérdező kommentje:
De rengeteg barátnője van, mindig itt vannak nálunk vagy 10-zen, csak elértek volna már valamit. De semmi.
2011. dec. 30. 00:38
 5/35 anonim ***** válasza:
46%

"Az ilyen undorító, perverz állatok mindig utánafordulnak."


A lányodat sem bírtad "megnevelni",

akkor meg miért szólod le ilyen alpári módon azokat, akik megfordulnak, egy miniszoknyás lány után??!


"Mindenki minket néz, bárhol sétálok vele."

Tehát "mindenki perverz állat" szerinted?!


Te nagyon agybeteg lehetsz, ezért sem hallgat rád a lányod!!

2011. dec. 30. 00:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/35 anonim ***** válasza:
84%

nekem ez alapján tetszik. biztosan helyes lány lehet. van stílusa, és konzervatív, nem az a liberális ribanc... Ez nagyon jó!!!

Pl a multkor hallottam mellettem a buszon, ahogy egy agyonszoláriumozott bűnronda nő beszél a ribancos 16 éves lányával, hogy milyen bulikba megy, és hogy milyen pasikkal kurjongat, amíg ő nincs otthon. Ez undorító. A lányod nagyon rendesnek tűnik azok alapján amit leírtál róla.

18/f

2011. dec. 30. 00:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/35 anonim ***** válasza:
93%
Neked nem az a bajod, hogy így öltözik, hanem az, hogy téged megszólnak miatta. Ne menj vele sehová. Mindkettőtöknek jobb lesz.
2011. dec. 30. 00:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/35 anonim ***** válasza:
95%

Ez az ő önálló stílusa és jobban elképzelve szerintem csinos lehet, kissé talán hivatalos. Volt egy idő amikor sok csaj járt valami hasonlóban.

Szerintem nem rossz, a legtöbb csaj úgy néz ki mint egy...inkább hagyjuk.

Neked furcsa mert szokatlan a korabeliekhez képes de ettől még nézhet ki jól.

Nem véletlen fordulnak meg utána:)

És ha halászhálóban mászkálna ami alól kilátszódna a melltartója az után is megfordulnának.

Na szóval ne aggódj miatta nyilván egy kicsit komolyabb típusú lány nem?

2011. dec. 30. 00:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/35 anonim ***** válasza:
74%

De annyira csak nem kínos, mert akkor biztos piszkálnák érte vagy kiközösítenék...stb

Mi ezzel a baj? Meg manapság kb senki nem néz ki elegánsan, legyél rá büszke, hogy ö figyel erre és nem farmerben jár egyfolytában, mint mindenki más... szerintem az se jobb.

2011. dec. 30. 00:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/35 anonim ***** válasza:
59%
Nagyon jó, hogy így öltözködik! Szeretem, ha szoknya van egy lányon, csak sajnos kevesen öltözködnek így. 20/f :)
2011. dec. 30. 00:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!