Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Nagyon kínos ahogyan a lányom...

Nagyon kínos ahogyan a lányom öltözködik, mit tehetnék?

Figyelt kérdés
Úgy öltözködik mintha egy angolai bentlakásos iskolába járna. Kockás szoknya, ing, nyakkendő, és blézerek. Állandóan zavarba hoz vele, néha még provokál is. Például karácsonykor is vendégségbe mentünk, és mondta neki a háziasszony, hogy "Oh, nem kellett volna kiöltözni..:)" "Oh, elnézését kérem, nem tudtam, hogy mi lenne az alkalomhoz illő..:)" Pedig csak az volt rajta amit mindennap hord. Ráadásul a piszkafa lábait nem értem miért kell mutogatni. Nadrágot csak itthon látok rajta. Mindenki minket néz, bárhol sétálok vele. Az ilyen undorító, perverz állatok mindig utánafordulnak. De már 17 éves, 13 éves korában kezdte ezt, és még mindig nem volt képes kinőni. Már elsős korában is imádta az ünnepségeket, mert hogy akkor ki kell öltözni. Mit tehetnék?
2011. dec. 30. 00:23
1 2 3 4
 21/35 anonim ***** válasza:
98%

Jézusom, téged nem az zavar hogy így öltözik hanem ilyen a természeted. Valami biztos zavarna, ha nem ez, hát más. Nem a te dolgod, hogy hogy öltözik! Ráadásul nem igénytelen hanem elegáns ráadásul nem a te pénzedből teszi..


HÁT AKKOR MEG?!

2011. dec. 30. 01:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/35 anonim ***** válasza:
97%
Vannak olyan anyukák, akik a detoxikálóban várják kis csemetéjüket, és remélik, hogy épp nem itta magát le a sárga földig kis porontyuk. Vannak, akik remélik, hogy az éjszakába szökött lányuk egy hatalmas buliról épségben, nem berúgva, belőve, bedrogozva, megerőszakolva ér haza. Vannak olyan anyukák, akik a két kezüket összetennék, ha olyan lányuk lenne, mint neked van. Becsüld meg, hogy ilyen. És ne szégyelld, hogy egy aranyos, illedelmes, normális lányod van.
2011. dec. 30. 03:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/35 anonim ***** válasza:
98%
Nagyon birom a lányod.
2011. dec. 30. 05:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/35 anonim ***** válasza:
97%

"nem véletlenül készül a jogi egyetemre"


Ez pedig aztán már a kárhozat netovábbja!!! :D

2011. dec. 30. 08:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/35 anonim ***** válasza:
97%
Az anyukának most az a baja, hogy a lánya igényesen öltözködik és igényesen beszél?
2011. dec. 30. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/35 anonim ***** válasza:
96%

nem, az a baja, hogy a gyereke ravasz és számító (???) de ez a probléma teljesen független az öltözködéstől, nem?


amúgy így leírva valószínűleg csinos, jól öltözött, és még udvarias is, mi ebben a rossz? ja, hogy téged idegesít, mert nem olyan, amilyennek elképzelted? örülj neki hogy saját stílusa van.


ha tini valószínűleg könyvekből, akár még Jane Austenből is "tanulja" a stílust, felnőtt korára ez majd enyhülni fog.


30N

2011. dec. 30. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/35 anonim ***** válasza:
96%

Hát halál frankón nem értem mi bajod a lányoddal!!???

Az hogy elegánsan öltözik és kulturáltan beszél?

Én nem vagyok egy sznob lány, de én sem úg utasitom el a kínált ételt hogy:

Kösz nem kérek.

helyette sokkal szívesebben mondom azt hogy:

Köszönöm szépen, most nem kérek mert nem vagyok éhes, de talán kicsitt később.


Nekem is jobban esik ezt hallani, mert az előbbi felettébb alpári és nekem az jön le belőle hogy isten ments hogy egyek a főztödből.


Az meg hogy elegánsan öltözik??Menyivel lenne jobb ha p.icsa szoknyát hordana, necc harisnyával mint a mai fiatalok legtöbbje??

Egy nőnek miért kell feltétlenül nadrágot hordania?

De ha nadrágot is venne, gyanítom a stílusából ítélve hogy abból is az élére vasalt, elegánsat venné fel, nem a mackót.

Azért mert te úgy érezd hogy már anyaként nem lehetsz nő, és a mackó dívik, ami megjegyezem hülyeség, attól még a lányod lehet nő.


Megnéznek az utcán, persze, de nem azért amiért te gondolod.

Én is felfigyelnék rá, de csak is azért mert szembe tűnne egy fiatal csinos nőies lány, aki nem attól nőies hogy q.rvának van öltözve.


21/L

2011. dec. 30. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/35 anonim ***** válasza:
96%

Jó, én értem, hogy mire gondol a kérdező, mármint biztos kissé mesterkélten hat, ahogy a lánya beszél, vagy öltözködik, de akkor is, ezzel nem árt senkinek. Ha valaki megmosolyogja, akkor is a lányon mosolyog, nem az anyján, úgyhogy pláne nem tudom, ez miért kínos az anyukának.

És tényleg vannak ennél sokkal szélsőségesebb formái is a lázadásnak, de szerintem jobb esetben a szülő ezeknek sem tulajdonít akkora jelentőséget, ha a gyerek nem árt vele másnak vagy saját magának, maximum elnézően mosolyog, hogy már megint milyen bolondságot talált ki a gyerek. Tiniként anno én is fel tudtam öltözni mindenféle maskarába, anyukám meg mindig csak nevetett rajta, hogy "már csak a pávatoll hiányzik a fenekedbe", ennyivel le is volt zárva az ügy. Kb. 19-20 éves koromra meg is untam az egészet.

Tényleg feleslegesnek tartom ezt a kiakadást, ez egy nagyon pitiáner dolog - mármint egy felnőtt számára annak kéne lennie, mert persze egy tininek ez központi kérdés, de egy felnőttnek nem kéne minden ilyen hülyeségre ugrania.

2011. dec. 30. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/35 anonim ***** válasza:
95%
nem nagyon vagyok otthon a témában, de ez nem olyan japán animés öltözködés? ha jól láttam, akkor azokat a figurákat rajzolják meg úgy. Múltkor láttam egy lányzót, így öltözködött, rövid kockás rakott szoknya, blúz nyakkendővel és blézerrel, combközépig érő fehér zokni és térdig érő fekete csizma... róla mondták, hogy "animés". De ha normálisan fel van öltözve, akkor nincs gond, bár ugye mostmár saját keresetéből öltözködik, de 13 évesen még tőletek függött, talán ott kellett volna megfogni.
2011. dec. 30. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/35 anonim ***** válasza:
97%

"Miért kell mutogatni a piszkafa lábait"....pfff,te aztán épitő hatással lehetsz a gyerekedre....most hordjon mindig nadrágot mert neked nem tetszik a lába? Szerintem meg tök jol nézhet ki. Mondjak valamit? 26 éves két gyerekes anyuka vagyok,és karácsonykor rajtam is mini kockás rakottszoknya volt.Tessék,kiakadhatsz.

Szerintem egyébként csak rohadtul irigy vagy,mert utánad nem forog a lőtéri kutya sem már. Remélem a gyereked minél hamarabb el tud költözni otthonról.

2011. dec. 30. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!