Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Nagyon kínos ahogyan a lányom...

Nagyon kínos ahogyan a lányom öltözködik, mit tehetnék?

Figyelt kérdés
Úgy öltözködik mintha egy angolai bentlakásos iskolába járna. Kockás szoknya, ing, nyakkendő, és blézerek. Állandóan zavarba hoz vele, néha még provokál is. Például karácsonykor is vendégségbe mentünk, és mondta neki a háziasszony, hogy "Oh, nem kellett volna kiöltözni..:)" "Oh, elnézését kérem, nem tudtam, hogy mi lenne az alkalomhoz illő..:)" Pedig csak az volt rajta amit mindennap hord. Ráadásul a piszkafa lábait nem értem miért kell mutogatni. Nadrágot csak itthon látok rajta. Mindenki minket néz, bárhol sétálok vele. Az ilyen undorító, perverz állatok mindig utánafordulnak. De már 17 éves, 13 éves korában kezdte ezt, és még mindig nem volt képes kinőni. Már elsős korában is imádta az ünnepségeket, mert hogy akkor ki kell öltözni. Mit tehetnék?
2011. dec. 30. 00:23
1 2 3 4
 11/35 A kérdező kommentje:

Harmadik, a helyzetet írom, miért lennék ettől agybeteg?!

"egy kicsit komolyabb típusú lány nem?" Ez a másik, evvel már nem tudok mit kezdeni. Amikor ilyen betanult szövegekben beszél, karácsonyi vacsoránál is feloldódott a hangulat, mindenki laza, megkínálta a háziasszony a levessel, és "nem kívánom, köszönöm szépen, de nagyon kedves hogy felajánlotta.:)" pedig egy "köszönöm, nem kérek" is elég lett volna. Mindig úgy beszél, mint Jane Austen könyvében lennénk, és egy idő után elképesztően idegesíti az embert. Közben pedig olyan rafinált, ravasz és kegyetlen tud lenni...nem véletlenül készül a jogi egyetemre.

2011. dec. 30. 00:55
 12/35 anonim ***** válasza:
98%
Szerintem ez tök jópofa :) Most őszintén, kinek árt vele, ha így öltözködik?
2011. dec. 30. 00:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/35 anonim ***** válasza:
93%
de jófej lehet :) Örülj, hogy ilyen a lányod, nem tucatribi! :)
2011. dec. 30. 00:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/35 anonim ***** válasza:
93%

"angolai bentlakásos iskolába"


Angolai??? Nem ANGOLra gondoltál?


Ugye tudod, hogy erről nem 17 évesen fogod leszoktatni, hanem előbb kellett volna. Már ha kellett volna, mert szerintem összességében ez nem olyan nagy gáz. Az én szememben rosszabb lenne, ha rózsaszín plázap*csának öltözne vagy koromfekete metallady-nek.

2011. dec. 30. 00:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/35 anonim ***** válasza:
98%
Jaj, hát ő így "lázad". Annak jobban örülnél, ha lila taraja lenne, meg minden második szava a b*zdmeg lenne? Pedig szerény véleményem szerint pusztán kamaszos lázadás ez is, az is. Minél inkább látja, hogy te ezen megbotránkozol, meg idegesít, annál inkább csinálni fogja. Szerintem ezzel egyáltalán nem kell foglalkozni.
2011. dec. 30. 00:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/35 anonim ***** válasza:
96%
Szerintem ez még egy nagyon szimpatikus módja a lázadásnak, sokkal rosszabbak léteznek!
2011. dec. 30. 00:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/35 A kérdező kommentje:

"angolai bentlakásos iskolába"


Angolai??? Nem ANGOLra gondoltál?


Bocsánat. Először angolt akartam írni, aztán angliait. Ez lett.

2011. dec. 30. 01:00
 18/35 anonim ***** válasza:
57%
2011. dec. 30. 01:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/35 anonim ***** válasza:
85%
kb hasonló, mint itt a klipben? http://www.youtube.com/watch?v=C-u5WLJ9Yk4&ob=av2e Mert akkor az tök szexis!!! ;) Biztos tudja magáról, hogy csinos, és a fiúk megnézik, ezért is viseli ezeket a ruhákat. Mondjuk az hogy állandóan az van rajta, az kicsit furcsa, de ne aggódj, előbb-utóbb megunja majd, vagy majd lesz egy fiú, aki miatt megváltozik majd az öltözködése.
2011. dec. 30. 01:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/35 anonim ***** válasza:
95%

Én nagyon-nagyon büszke lenné, hogy ilyen lányom van. Manapság az emberek 90%-a egy bunkó paraszt, a lányod ezek szerint kifinomult, és elegánsan, illendően, intelligensen fogalmaz. Te ennek ellenére úgy beszélsz róla, mintha egy utolsó útszéli lenne.

Kíváncsi lennék, akkor milyen lehet a te értékrended. Bár van néhány tippem...

Inkább légy rá büszke, és ne bántsd. Sőt, amennyi kiderült róla, lehet hogy még példát is vehetnél róla.

2011. dec. 30. 01:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!