Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogy lehet ilyen kínos kérdést...

Hogy lehet ilyen kínos kérdést kezelni?

Figyelt kérdés

Egyedülálló anyukám összeszedett egy nős pasit, és azt találta ki, hogy az én lakásomban akarja bonyolítani a találkát, addig én menjek át a kicsi gyerekemmel együtt őhozzájuk (két nagykamasz tesóm van még).

Én teljesen ki vagyok akadva, nem hinném, hogy ennek ez az elintézési módja, két kamasznak már nem kell pesztra, mondja azt hogy dolga van és menjenek szállodába.

Én gondolom ezt rosszul?

(hozzáteszem, kamaszkoromban én soha nem vihettem haza az udvarlóim, mert hogy az Ő lakásában ne szexeljen senki, az undorító)


2012. jan. 28. 16:13
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Egyszerűen megmondod, hogy nem.
2012. jan. 28. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%

Ha vállalod a sértődést, akkor megmondanám, hogy nem és még érvként felhoznám a te udvarlóidat is, megmondhatod neki, hogy ő tanította ezt neked.

Amúgy elég furcsa és nem mindennapi ez a helyzet. (nekem apám szexelt a szeretőivel az ágyamban, a barátnője soha nem jön hozzánk, mert messze lakik, megtaláltam az ágy mellé leesett óvszeres papírt, és még ágyneműt se cserélt utána nálam, fúj...)

2012. jan. 28. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
Mondd meg, hogy te rosszul lennél a tudattól, hogy egy idegen férfi szexel a lakásodban, ahova aztán a gyerekeiddel mész haza.
2012. jan. 28. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%

1. A saját lakásodban akkor vagy, amikor akarsz

2. A saját lakásodba azt engedsz be, aki neked tetszik.

3. Anyukád oldja meg a találkáját, ahogy akarja, ez nem a te dolgod.

4. A saját lakásodból ne csinálj kuplerájt.

5. MEgmondod neki, hogy a te lakásod, és nem találkahely, keressen mást, te nem engeded oda.

2012. jan. 28. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
61%
Amilyen az agyon isten olyan a fogadj isten. Tehát; "Te nem engedted meg nekem, hogy hazavigyem az udvarlóim, mert a te házadban nincs szex, akkor én sem fogom megengedni neked azt, hogy TE elhozd hozzám a NŐS szeretődet, mert az én házamban nincs ilyen..." Ráadásul te azt sem kérted tőle, hogy húzzon el otthonról, mert te egyedül szeretnél maradni a pároddal.. Ő meg még ezt is benyögte. Úgy, hogy kisgyerkőc is van. Jó kis nagyi az ilyen. Csípem. Ahelyett, hogy elzavarná a két kölköt hazúrról.
2012. jan. 28. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
81%
agyon=adjon. És szégyenlem magam.
2012. jan. 28. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%
sok mindenre hivatkozhatsz, az általad leírtakból is, de én Freudra hivatkoznék leginkább: tabu. a te lakásodban az anyukád szexel egy családos férfivel, aki épp megcsalja vele a feleségét, ha jól értem. én gondolkodás nélkül nemet mondanék, és még én lennék zavarban, h az anyámnak ez egyáltalán megfordult a fejében, mint lehetőség. ráadásul te menj el otthonról a pici gyerekeddel, h ő zavartalanul pásztorórázhasson. nem fér bele
2012. jan. 28. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%
Simán kiröhögném, és megdicsérném, hogy milyen jó viccet mondott. Onnantól nem téma, ha ezt komolyan gondolja, addig nem keresem, míg nem gondolkodik el magán, azon, hogy mit akar épp tenni, fúj.
2012. jan. 28. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
Nagyon szomorú vagyok, mert eddig teljesen normális asszony volt. De amióta ezt a pasit megismerte, teljesne kivetkőzött magából. Néha úgy érzem, mintha nem is ismerném.
2012. jan. 28. 16:35
 10/12 anonim ***** válasza:
64%
Mondd azt neki, hogy a férjed nagyon nem örülne ennek és nem akarsz vele konfliktust.
2012. jan. 28. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!