Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogy lehet ilyen kínos kérdést...

Hogy lehet ilyen kínos kérdést kezelni?

Figyelt kérdés

Egyedülálló anyukám összeszedett egy nős pasit, és azt találta ki, hogy az én lakásomban akarja bonyolítani a találkát, addig én menjek át a kicsi gyerekemmel együtt őhozzájuk (két nagykamasz tesóm van még).

Én teljesen ki vagyok akadva, nem hinném, hogy ennek ez az elintézési módja, két kamasznak már nem kell pesztra, mondja azt hogy dolga van és menjenek szállodába.

Én gondolom ezt rosszul?

(hozzáteszem, kamaszkoromban én soha nem vihettem haza az udvarlóim, mert hogy az Ő lakásában ne szexeljen senki, az undorító)


2012. jan. 28. 16:13
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
86%

Egyszerűen mondj nemet.

Én alapból nem bírnám ki beszólogatás nélkül, hogy ilyen idős létére házas pasival van, de ez már csak az én személyiségem. Egyszerűen ne vállald és kész. Most komolyan,kit érdekel, ha besértődik?

2012. jan. 28. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
100%

Nehogy már te menj el otthonról, mert anyádnak viszket!


Ha nem bírnak magukkal, menjenek szállodába. Itt és most nem mondom el, mit gondolok azokról, akik nős pasikkal kezdenek, mert nem ez volt a kérdés.

2012. jan. 28. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!