Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Konyharuhával ablakot takaríta...

Konyharuhával ablakot takarítani. B*nkó vagyok hogy rá szóltam?

Figyelt kérdés
Tudom hülyeség, de az ilyeneket nem bírom szó nélkül hagyni. A nagymamám velünk lakik. Mivel most hideg van, bepárásodott az ablak. Erre látom hogy azzal a konyharuhával törölgeti, ami jelenleg használatban van a konyhában. Egy fehérrel. Szóvá tettem, hogy mama ne konyharuhával már, ott vannak rongyok. És megsértődött. De tényleg csak ennyit mondtam. Azt mondja mennyire tudom az illemet...
2013. febr. 3. 09:23
1 2 3 4 5
 21/43 anonim ***** válasza:
85%
És mibe kerülne elővenni egy tisztát? Aztán az ablakpárkányra készíteni az ablaktörlő rongyot? Veszekedés nincs, probléma megoldva...
2013. febr. 3. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/43 anonim ***** válasza:
30%
és amikor nem látja, mert nem szólt, ugyanúgy bele lesz törölve a pára vele együtt a szenny, és tudatlanul az lesz használva, és amiről nem tudom, az nem fáj, attól még megbetegedhetsz tőle.
2013. febr. 3. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/43 anonim ***** válasza:
100%
Ha az ablakpárkányon ott egy rongy, és KEDVESEN megmondják a mamának, hogy máskor azzal takarítsa, akkor nem lesz semmi baj.
2013. febr. 3. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/43 anonim ***** válasza:
100%
Azoknak az embereknek ahol az ablakon amúgy is szenny van, mint hogy itt felettem írják, nem mind1 amúgy is?
2013. febr. 3. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/43 anonim ***** válasza:
0%
Hát nem hiszem, hogy azt is jelenti egyben, hogy akkor mindenhol szenny lenne.
2013. febr. 3. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/43 anonim ***** válasza:
79%
Nem is tudom milyen életveszélyes szenny lehetne az ablakon, ha már ott az van akkor mindenhol...
2013. febr. 3. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/43 anonim ***** válasza:
81%

Istenem... ez nem hinnem, hogy olyan dolog amibol akkora ugyet kellene csinalni. Ha szavart tenyleg kozolhetted volna kedvesen is.

Ha cask a parat torolte les es nem volt redvas az ablak ... Mit baja eshetett a konyha ruhanak? Nedves lett? Ha meg annyira redvas az ablak akkor esetleg megkellene pucolni. Azt se ertem minek hasznaltok Hofeher! Konyharuhat, ha ennyire feltitek? Sztrm a konyhaban nagyobb "baja" eshet... tudod olajos kesz stb...! Nem "csak" nedves....!

2013. febr. 3. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/43 anonim ***** válasza:
90%

Most ezt nem ertem.

Egy konyharuhatok van es ennyire kell ra vigyazni?

Vagy csak hetrnte/havonta vehettek elo tisztat?

Koszos volt az ablak?

Etelt szerviroztok a konyharuhan?


Mert nem ertem, h mi baja lett.

Nem vagyok kezdo haziasszony, naponta fozok/sutok.

A konyharuhat en szemely szerint naponta cserelem, etelt kozvetlenul nem rakok ra, ha pl tesztat kell letakarnom vele, akkor arra patyolat tisztst veszek elo.

Es nem hinnem, h koszos lenne a konyharuham az ablakomtol...

Tobb baci van a konyhapulton, vagy a fiokokon, mint az ablakon, akkor is, ha nem latod.

Ha meg olyan koszos az ablak, h tonkre tette a konyharuhat, akkor ne csodalkozz, hogy a Mami paratorlesre hivatkozva tskaritani kezd...

2013. febr. 3. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/43 anonim ***** válasza:
87%

Lehet én értem rosszul, de szerintem nem a konyharuhának lesz baja az ablaktól, hanem fordítva. Lehet, hogy előtte a konyharuhával a kifröccsent zsírt törölték fel, vagy a húslét a konyhapultról, stb. Azért azzal a ruhával nem törölném az ablakot.


Én csak annyit mondtam volna neki: "Nézd csak, mama, inkább ezzel töröld az ablakot, azt már összezsíroztam"


Szerintem jobban hangzik.

2013. febr. 3. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/43 anonim ***** válasza:
90%

"Volt barátnőm ismerőse meg a szennyessel együtt mosta, a bugyikkal együtt."


Hát lehet, hogy orbitális nagy parasztnak minősülök, de ezt én is együtt mosom. Esetleg külön mosógépet is tartanom kellene neki? :D

2013. febr. 4. 03:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!