Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogy lehet ilyen a férjem?

Hogy lehet ilyen a férjem?

Figyelt kérdés

14 éve vagyunk együtt,van egy fiunk,akit sajnos én erőltettem,hogy legyen.A férjem állítólag szereti,de most a legnagyobb baja,hogy sikítozva ugrabugrál este,mikor ő hazajön.Mert ő fáradt.Szerinte én nem vagyok képes megnevelni.Mikor mondom neki,hogy talán neki is kellene,felkapja a vizet.Tegnap kínomban már azt mondtam neki,hogy megtanítom a gyereket,hogy békén hagyja.NEm az volt a reakció,hogy nem úgy gondoltam,hanem hogy úgysem tudod.Pedig a gyerek csüng rajta,apa gyere,apa csináljuk,ő meg lepattintja.

A másik:másfél éve vagyok munka nélkül.Mikor találok végre valamit,mindenben talál kifogást,miért nem nekem való.most behívtak egy vezetői állásinterjúra.Semmit nem tudunk a munkáról munkaidő és pénz szempontjából.Annyi baj van vele,hogy utaznom kellene és neki kellene hozni-vinni a gyereket bölcsibe.Közölte,hogy oldjam meg,mert ő nem hajlandó elvinni-elhozni.Ott megy el a bölcsi előtt,nem kötött a munkaideje.

Mikor kitalálok valamit,az nem nekem való,úgysem tudod megcsinálni,nem vagy képes rá,minek mondjam.Mindenben be akar szabályozni:minek beszélek annyit anyámmal és az egyetlen barátnőmmel,minek netezek annyit.Szerinte állandóan dolgoznom kellene,keljek reggel hajnalban főzni.De ő annyit nem tesz meg,mikor sír a fiam bemenjen hozzá.Bár igaz,odáig már eljutottunk,hogy vele nem is akar menni aludni és este nem ad neki jóéjt puszit.

És nem ilyen volt,teljesen megváltozott


2013. febr. 2. 07:01
1 2 3 4 5
 41/41 anonim ***** válasza:
Válj el.
2013. febr. 3. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!