Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogy lehet ilyen a férjem?

Hogy lehet ilyen a férjem?

Figyelt kérdés

14 éve vagyunk együtt,van egy fiunk,akit sajnos én erőltettem,hogy legyen.A férjem állítólag szereti,de most a legnagyobb baja,hogy sikítozva ugrabugrál este,mikor ő hazajön.Mert ő fáradt.Szerinte én nem vagyok képes megnevelni.Mikor mondom neki,hogy talán neki is kellene,felkapja a vizet.Tegnap kínomban már azt mondtam neki,hogy megtanítom a gyereket,hogy békén hagyja.NEm az volt a reakció,hogy nem úgy gondoltam,hanem hogy úgysem tudod.Pedig a gyerek csüng rajta,apa gyere,apa csináljuk,ő meg lepattintja.

A másik:másfél éve vagyok munka nélkül.Mikor találok végre valamit,mindenben talál kifogást,miért nem nekem való.most behívtak egy vezetői állásinterjúra.Semmit nem tudunk a munkáról munkaidő és pénz szempontjából.Annyi baj van vele,hogy utaznom kellene és neki kellene hozni-vinni a gyereket bölcsibe.Közölte,hogy oldjam meg,mert ő nem hajlandó elvinni-elhozni.Ott megy el a bölcsi előtt,nem kötött a munkaideje.

Mikor kitalálok valamit,az nem nekem való,úgysem tudod megcsinálni,nem vagy képes rá,minek mondjam.Mindenben be akar szabályozni:minek beszélek annyit anyámmal és az egyetlen barátnőmmel,minek netezek annyit.Szerinte állandóan dolgoznom kellene,keljek reggel hajnalban főzni.De ő annyit nem tesz meg,mikor sír a fiam bemenjen hozzá.Bár igaz,odáig már eljutottunk,hogy vele nem is akar menni aludni és este nem ad neki jóéjt puszit.

És nem ilyen volt,teljesen megváltozott


2013. febr. 2. 07:01
1 2 3 4 5
 1/41 anonim ***** válasza:
26%

Megérdemled. Egy gyerekkel sem lehet férfit fogni, vagy ha lehet, akkor ilyen-mint amilyen veled.


Ez nem házasság és nem kapcsolat. Max.albérlői viszony, de ez még annak is rossz.

2013. febr. 2. 07:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/41 A kérdező kommentje:
nem fogni akartam,akkor már10 éve együtt voltunk.minek ment bele,akkor szépen elváltunk volna és ennyi.
2013. febr. 2. 07:12
 3/41 anonim ***** válasza:
97%

Beszélj vele mi a baja.....

Ha nem megy költözzetek külön.Külön utakon lehet mindkettötöknek könnyebb lenne.

2013. febr. 2. 07:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/41 anonim ***** válasza:
29%
Nehogymar a férj legyen a hibás, amiért a kedvedért gyereket vállalt. A nevelés leginkabb annak a dolga, aki a legtöbb időt tölti a gyerekkel, a másik max segítséget tud nyújtani benne. "Amikor sír a fiam" nem is apjaként gondolsz rá, ugy beszélsz, mintha a gyerek csak a tied lenne, hat akkor old meg a vele kapcsolatos feladatokat egyedül.
2013. febr. 2. 07:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/41 anonim ***** válasza:
17%

Igaza van a férjednek, hogy ha hazaér nyugalmat akar! Egy bölcsis gyereknek már nem kellene sikítozva ugra-bugrálni!

Nem értem, hogy a mai anyák némelyike miért nem tudja megnevelni a gyerekét? Miért kell mindent ráhagyniuk és hisztis gyereket nevelni?

De ha dolgoznál és sokat utazgatnál,főleg vezetői állásban, akkor nem biztos, hogy csak hozni-vinni kellene a férjednek a gyereket. Hanem reggel felöltöztetni, megetetni, este szintén.

Ezt is meg kellene beszélnetek egymással.

2013. febr. 2. 07:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/41 anonim ***** válasza:
75%

Kedves utolsó!te gondolom férfi!

Lehet hogy az anyuka válallta a gyereket, de ha apukának nem tetszett hogy gyereke lett miért nemm megy el a francba?????A másik meg hogy ,,besegíteni tud"???????Pont azt írja a kérdező hogy nem segít.Semmirekellő apuka.Haza megy munka után,,,elhiszem hogy fáradt de a gyerek örül neki.Ő meg elküldi.Itt is anyuka a hibás?És nem viszi el az oviban akkor sem ha találna munkát?Milyen apuka az ilyen?Ne csak anyukát szidjuk már!Apukának is lehetne egy kis lelkiismeretfurdalása!!!

Lehetne vele beszélni, de ezekszerint mást sem csináltok.Sokat szzerintem nne várj a párodtól!!!

2013. febr. 2. 07:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/41 anonim ***** válasza:
27%

6


Azért az vérciki, ha valakinek egy elkényeztetett, neveletlen gyereke van, holott lett volna lehetősége a normális nevelésre.


Sajnálom az ilyen gyerekeket, mert a hülye szüleik miatt fognak elfordulni tőlük később az emberek. Arról már ne is beszéljünk, hogy egy normális társas kapcsolatot sem fog tudni anyuka kialakitani, hiszen nincs olyan férfi aki elviselné ezt az állapotot.


Jah és mielőtt mondanod, nem egy gyereket nevelek.

2013. febr. 2. 07:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/41 anonim ***** válasza:
90%

nem biztos, hogy csak hozni-vinni kellene a férjednek a gyereket. Hanem reggel felöltöztetni, megetetni, este szintén. "........

Istenem hát ez csak anya dolga lehet???Akkor tényleg csak arra valók a férfiak hogy gyereket csináljanak,utánna semmi dolguk.????

Nem tudom miért természetes az ha anyuka megy dolgozni és ő öltöztet etet és irány ovi és munka-ez csak ő tudja.A férj nem.

Sok családban igenis így oldják meg hogy megosztják a munkát.ÉLs nem vita tárgya.És a gyerek nem olyan hogy jaj fáradt vok, nincs hozzá kedvem.Nem tv hogy kikapcsolom,mert most nem kell.

2013. febr. 2. 07:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/41 anonim ***** válasza:
90%

a gyerek gonbdolom nem el van kényezteteve hanem csak szimplán iszonyuan örült az apjának... gyerekként én is ilyen votlam logtam raja ha hazajött. ö némileg örült neki de ahogy felnöttem már gyülöljük egymást.

pedig nem voltam soha elkényeztetve. van egy kishugom ö is még szereti az apját holott le se szarja. ha el kell hozni valahonnan nyüg ha el kell vinni nyüg és szintén nem neveli. de minket sem nevelt. de azért nem olyan szörnyü mint a kérdezö férje,csak szimplán egy ember aki velünk él.


kedves kérdezö a férjed sztem meg kifordult önmagábol amiota gyereketek lett. eleve ha könyörögni kell a gyerekért az már régen rossz. mégis mit vársz? ha nem tiszta szivvel boldogsággal akarja agyereket akkor nem sok esély van h apa lesz....nagyobb esély van a te példádra.apám is állitolag régen állitolag nem iylen volt. az emberek változnak folymaatosan föleg ha egy nagy változás jön mint pl gyerek. az alaptulajdonság az valoszinüleg megvolt a férjedben.


az én apámrol ha anyám nagyon odafigyel a jellemére hamar kiderül h nem kéne gyereket szülni neki mert képtelen kimutatni a szeretetét és képtelen gyerekesen viselkedni és ez a kettö elengedhetetlen egy jo apához. és mivel régen se volt ilyen számomra egyértelmü h nem szabadott volna neki gyerek. most már anyám is belátta.csak már késö.

2013. febr. 2. 07:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/41 anonim válasza:
76%

Jézus Mária!

Mi van itt? Majd még szegény apuka, nem? Ez annyira tipikus a társadalmunkra.. Ez a hozzáállás. Ki mondta, hogy hisztis a kisfiú? És már bocs, de a megcsináláshoz apuka is kellett. Ahogy a fent leírtakból következtetni lehet, anyuka próbál mindkettőjük kedvében járni. Fél nem foghatom, hogy tudjátok ilyen egyoldalúan szidni azt a felet, aki próbál normális körülményeket teremteni.. Ennyi okos egy helyen..

2013. febr. 2. 07:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!