Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » A férjem állandóan énekel,...

A férjem állandóan énekel, már fáj a fejem tőle. Mit tegyek?

Figyelt kérdés

A beszédhangja kifejezetten tetszik, de amikor énekel valamit az már nem. Tisztában van vele, hogy ehhez nincs túl jó hangja de direkt csinálja. Amikor megkérem, hogy fejezze be, mindig nevet és elkezdi hangosabban. 3 percnél tovább nem bírom :D

Nem sértődékeny. Mit csináljak?



2013. jan. 29. 10:34
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
Füldugó. Azt hiszem, 200 forint a patikában.
2013. jan. 29. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
100%
Nemlehet, hogy direkt cukkol? Hisz kinevet, és folytatja. Lehet, hogy arra hajt, hogy téged idegesítsen. Ebben az esetben fel se vedd ha énekel, tegyél úgy, mintha nem is hallanád. Ha látja, hogy hatástalan, és fel sem veszed, akkor lehet abbahgyja. Igazából bunkóság, amit csinál. A kérdésed alapján azt hittem, legalább énektanár, hogy még otthon is gyakorol.
2013. jan. 29. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
100%

Énekelj vele. Hamisan, vidáman, fejhangon, közbe riszálj egy kicsit.

Megakad a hang a torkán. Vigyázz, véletlenül se találd el a ritmust. Sírva könyörög, hagyd abba.

2013. jan. 29. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 sheex ***** válasza:
Én megkérdezném, hogy miért csinálja ezt veled, hiszen látja, hogy idegel vele. Ha valami baja van, akkor mondja meg és ne így próbálja a tudtodra adni.
2013. jan. 29. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 poet1 ***** válasza:
kapcsold be a rádiót és a hangerőt tekerd maxra! :D
2013. jan. 29. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
Ignoráld. Mivel úgy néz ki, hogy kifejezetten élvezi, ha ezzel cukkolhat, nem fogja abba hagyni, amíg látja, hogy minden bajod van tőle. Ha viszont a részedről semmilyen reakció nem lesz többé, és már nem fog tudni ezzel cukkolni, akkor már neki sem lesz olyan érdekes és megunja. Beletelik pár napba, esetleg hétbe, de gondolj arra, hogy csak addig kell fapofával kibírni, utána leakad a dologról :)
2013. jan. 29. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem örülj hogy jó kedve van, még ha hamis is.

Erről eszembe jutott az amikor az egyik ismerősöm apja azzal vette rá a fiát hogy kitakarítsa a szobát hogy addig üvöltette a Zámbó Jimmyt amíg a srác el nem kezdett takarítani. :)

2013. jan. 29. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
Jaj, ezzel a kérdéssel most megnevettettél. Köszi! :) Az én párom is szokta ezt csinálni, ezért is nevettem olyan jót, mert pontosan tudom milyen vicces helyzet. Ha engem már nagyon zavar a kántálása, akkor általában szigorú tekintettel szólok rá, hogy na most már aztán elég. Legtöbbször befejezi, mert tudja jól, hogy a fejfájásom mire adhat jó kibúvót! ;)
2013. jan. 29. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
45%
Szerintem is örüljél, hogy jó kedve van, persze ha nem vagy olyan hangulatban, akkor idegesitõ is lehet számodra, olyankor táncolj az éneklésére, igy észre fogja venni, hogy hiába minden, már nem tud cukkolni.
2013. jan. 29. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
100%

nevezd be a voice-ra

vagy a megasztárra


:-D

2013. jan. 29. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!