Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » A férjem állandóan ordít a...

A férjem állandóan ordít a gyerekekre, pedig semmi oka rá. Most azt mondta a középsőnek, hogy gyengeelméjű. Már nem tudom, mit tegyek? Szerintetek?

Figyelt kérdés
2013. jan. 27. 19:40
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
A férjednek indulatkezelési gondja van. Vidd el pszichológushoz!
2013. jan. 27. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
24%
A szex mindenre megoldás.
2013. jan. 27. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
34%
Vagy rájött hogy nem az övé ;)
2013. jan. 27. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
87%
Amíg nem mondja el, hogy igazából mi fáj neki, addig nem sok mindent lehet tudni.
2013. jan. 27. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
90%
Valószínűleg valami miatt ideges, feszült. Talán munkahelyi gondok? Esetleg anyagi problémák? Csak találgathatok, nem tudom vannak -e bármilyen gondjaitok. De magamból kiindulva, én csak akkor kiabálok a lányommal ok nélkül ha valami miatt hihetetlenül stresszes vagyok. Most államvizsga előtt állok, mellette itt a munka, a háztartás, kis gyerek, néha sajnos kikapcsol az agyam ... Én megbánom és szörnyen érzem magam utána, nem tudom a férjeddel mi a helyzet? Látod rajta, hogy megbánja, hogy veszekszik a gyerekekkel?
2013. jan. 27. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
Külföldön dolgozik, alig látja a gyerekeit. Szerintem épp ezért is nem kellene így viselkednie velük. Nem mondom, hogy gazdagok vagyunk de nincsenek anyagi problémáink. Megbánni pedig egyáltalán nem szokta :-(.
2013. jan. 27. 20:13
 7/13 anonim ***** válasza:
100%
Na így viszont már baj ... Próbáltál erről beszélni Vele? Szerintem az lehet a probléma, hogy Ő már megszokta, hogy külföldön ugye nincs "gyerekzaj", nem "nyaggatja" senki, sokat megy, fáradt, kimerült és valószínűleg otthon nehezen viseli el, hogy nyúzzák a gyerekek. Ezt onnan gondolom, hogy nekem Édesapám kamionsofőr, amíg otthon laktam neki sem volt sok türelme a legkisebb testvérünkhöz , mert egy kis ördög és folyton nyúzta, húzta-vonta, visítozott, szaladgált, ugrált. Ő meg mindig fáradt volt, hajnaltól-késő estig ment minden nap. Mondjuk Ő nem lelkesedett azért, hogy néha elengedte magát, de előfordult. Őt is megértettem, bár ettől még nem volt jogos! Azt mondom ülj le vele és kérdezz rá, hogy miért viselkedik így ...
2013. jan. 27. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
76%

Gyerekek előtt is ilyen volt vagy csak a születésük után lett ilyen? Milyen a kapcsolata velük, veled? Hogyan szokta megoldani a problémáit?

Amúgy egy barom a férjed. Mi az hogy ordít a gyerekkel? Én tudom mit tennék: kinyitnám az ajtót előtte... Nem tudnám elviselni, hogy így bánjon velük, ok nélkül meg pláne nem.

Arra nem is gondolva, hogy a minta, a szülői példa mennyire fontos- ő mit mutat!? A gyerek érzi a feszültséget, a gondot átveszi és egészségügyi, pszichés gondokat okozhat nála.

A gyengeelméjű jelzőért bevasalnám az orrnyergét az arcszerkezetébe.

2013. jan. 27. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
100%

Kérj segítséget pszichológustól, mert a férjed az indulatait az egyik gyereken úgy akarja kitölteni, hogy bűnbakot csinál belőle. Ez elmondhattalanul nagy kérokat okoz a gyerekenek, és segítség nélkül nem lesz hosszú életű.


A férjedet jó volna, ha helyretennéd, de alaposan. Van neked akaratod, csak használni kell tudni és merni.

2013. jan. 27. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
54%

"A gyengeelméjű jelzőért bevasalnám az orrnyergét az arcszerkezetébe."



Na, te is jó példát mutatsz a gyerekeidnek feszültségkezelésből meg problémamegoldásból...

2013. jan. 27. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!