Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit csináljak hogy a férjem...

Mit csináljak hogy a férjem ne hagyjon el?

Figyelt kérdés
2 éves házasok vagyunk, van egy 5 és fél hónapos babánk. Anyóséknál laktunk de 3 hónapja elköltöztünk anyumhoz, mert anyóssal nagyon csúnyán összevesztünk. A férjem 24-ben dolgozik, plussz vállal még melót, hogy meg tudjunk élni. Amióta ide költöztünk anyuhoz, nagyon sok a veszekedés, a férjem nem bírja a panelt, mert 25 éve kertes házban lakott. A viták abból lesznek, hogy amikor 24 ből hazajön és másfél napot velünk lehetne, soha nincs. Anyjánál van, meg az ismerősöknél. Egy pár napja kiderült, hogy fennt van egy erotikus oldalon és társkeresőn is. Persze amikor rákérdeztem tagadott mindent, hogy ő nem regisztrált, ideje se lenne rá. És itt kiborult a bili. Azt mondta ő visszaköltözik anyjához, mert elege van mindenből, az állandó féltékenységemből, a panelból, a veszekedésekből. Tegnap is 24 ben volt és este felhívott akkor közölte, hogy pakoljam össze a ruháit. Könyörögtem neki, hogy ne hagyjon el, mert nem akarom, mert szeretem. Azt mondta két választásom van, vagy itt maradok anyumnál és segít nekünk anyagilag, vagy ha nem bírom nélküle, költözzek vele vissza anyjához. De én nem bírok oda visszaköltözni, nagyon megbántott az anyja, megalázott stb. Egyébként is csak a konfliktus lenne megint, mert amíg ott laktunk addig is az volt. Albérletet meg nem tudunk finanszírozni. Nem tudom mit csináljak, nem akarom őt elveszíteni. Most azt várom hogy hazajöjjön, bár a ruháit nem pakoltam össze. Hogy bírjam maradásra? Nem bírom ki ha elhagy minket.
2013. jan. 29. 09:45
1 2 3 4
 31/31 anonim ***** válasza:
Sok sikert és kívánom, hogy ezentúl már csak jó irányba haladjon a kapcsolatotok :-)
2013. jan. 30. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!