Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit csináljak hogy a férjem...

Mit csináljak hogy a férjem ne hagyjon el?

Figyelt kérdés
2 éves házasok vagyunk, van egy 5 és fél hónapos babánk. Anyóséknál laktunk de 3 hónapja elköltöztünk anyumhoz, mert anyóssal nagyon csúnyán összevesztünk. A férjem 24-ben dolgozik, plussz vállal még melót, hogy meg tudjunk élni. Amióta ide költöztünk anyuhoz, nagyon sok a veszekedés, a férjem nem bírja a panelt, mert 25 éve kertes házban lakott. A viták abból lesznek, hogy amikor 24 ből hazajön és másfél napot velünk lehetne, soha nincs. Anyjánál van, meg az ismerősöknél. Egy pár napja kiderült, hogy fennt van egy erotikus oldalon és társkeresőn is. Persze amikor rákérdeztem tagadott mindent, hogy ő nem regisztrált, ideje se lenne rá. És itt kiborult a bili. Azt mondta ő visszaköltözik anyjához, mert elege van mindenből, az állandó féltékenységemből, a panelból, a veszekedésekből. Tegnap is 24 ben volt és este felhívott akkor közölte, hogy pakoljam össze a ruháit. Könyörögtem neki, hogy ne hagyjon el, mert nem akarom, mert szeretem. Azt mondta két választásom van, vagy itt maradok anyumnál és segít nekünk anyagilag, vagy ha nem bírom nélküle, költözzek vele vissza anyjához. De én nem bírok oda visszaköltözni, nagyon megbántott az anyja, megalázott stb. Egyébként is csak a konfliktus lenne megint, mert amíg ott laktunk addig is az volt. Albérletet meg nem tudunk finanszírozni. Nem tudom mit csináljak, nem akarom őt elveszíteni. Most azt várom hogy hazajöjjön, bár a ruháit nem pakoltam össze. Hogy bírjam maradásra? Nem bírom ki ha elhagy minket.
2013. jan. 29. 09:45
1 2 3 4
 21/31 anonim ***** válasza:
77%

És amikor együtt laktatok 1 évig az esküvő előtt, akkor is kertes házban voltatok? Ha meg ilyen igényei vannak a férjednek, akkor teremtse meg hozzá az alapot... vagy úgy képzeli el, hogy csakis kizárólag az anyjával együtt, odaépítve? Akkor pedig tudtad mit vállaltál...

Mellesleg köszönöm, hogy törölted a válaszomat, nem tudom, mi volt benne olyan haszontalan, vagy sértő, mikor csak annyit írtam, hogy a közel 6 hónapos gyerekedet beadhatod bölcsibe, és menjél vissza dolgozni, akkor talán meg tudtok élni a magatok lábán is, és nem öli meg a kapcsolatotokat az, hogy másokhoz kell alkalmazkodni. Fáj az igazság? Másokon élősködve, a semmire vállalt gyerekkel, megélhetési gondokkal garantált a kapcsolat megromlása is. Ahogy írtam, ketten csesztétek el, ketten is kellene helyrehozni...Már ha mindketten akarjátok, és nem arról van szó, hogy a férjed rád unt, és most mondvacsinált okokkal próbál tőled szabadulni, meg a problémákkal teli élettől, ami veled vár rá...

2013. jan. 29. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/31 anonim ***** válasza:
100%

Ha el akar menni, mindegy mit csinálsz, úgy is elmegy. Ha csak veszekedésből áll a kapcsolatotok, akkor nem fogtok tudni semmit megoldani.

Ha hazajön, próbáljátok meg higgadtan megbeszélni a dolgokat. Nem ordítani, nem veszekedni, nem összeveszni, nem hisztizni, hanem nyugodtan megbeszélni, hogy merre és hogyan lehetne úgy tovább lépni, hogy az mindkettőtöknek jó legyen. Ehhez viszont az kell, hogy mindketten együtt akarjátok tovább folytatni az életeteket. Amennyiben ő nem akarja ezt a kapcsolatot folytatni, akkor itt a vége.

A gyerek szempontjából pedig jobb, ha elvált szülők gyerekeként nő fel, mint ha olyan "teljes" családot lát maga körül, ahol csak feszültség és veszekedés van a szülők közt.

2013. jan. 29. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/31 maryann d ***** válasza:
37%
Sokan írták a hozzászólók, hogy bölcsöde, de nekem mintha úgy rémlene, hogy amig nem szoba tiszta egy gyerek addig nem veszik be bölcsödébe. Így nem is tud lépni a kérdező
2013. jan. 29. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/31 anonim ***** válasza:
100%
az az ovi :)
2013. jan. 29. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/31 A kérdező kommentje:
Nem töröltem senkinek a válaszát, amúgy igen házasság előtt is kertesben laktunk náluk.
2013. jan. 29. 11:00
 26/31 maryann d ***** válasza:
100%
Értem már így mindjárt világos! Istenem, hogy tud így gondolkodni két felnőtt 25 éves ember!Akkor már mindent elmondott a két előttem szóló.
2013. jan. 29. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/31 anonim ***** válasza:
100%
Bölcsibe 6 hónapos kortól mehet a baba,ovihoz kell a szobatisztaság (bölcsibe érdekes is lenne)
2013. jan. 29. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/31 anonim ***** válasza:
46%

íme egy újabb ékes példa miért nem kéne anyós nyakára szülni a gyereket... hova rohantok? még csak 25 évesek vagytok, ráértetek volna úgy babát vállalni, hogy előtte megvannak az alapok, a lakhatás, az anyagi háttér.


miért volt ez olyan sürgős? nem értem...

2013. jan. 29. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/31 anonim ***** válasza:
100%
Arról volt szó hogy albérletbe költöztök,ezt irtad tegnap.Ma meg azt irod nem tudjátok finanszirozni.
2013. jan. 29. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/31 A kérdező kommentje:
A férjem átszámolgatta a dolgokat, és azt mondta nem megy az albérlet. Amúgy tegnap megbeszéltük a dolgokat, végül nem költözött vissza anyjához, velünk marad, de csak az albérlet lesz a megoldás, mert ő a panelban nem érzi jól magát, én meg az anyjához nem költözök vissza. Ha minden jól megy egy ismerősnek van egy kiadó albérlete, megbeszélünk vele valami baráti árat.
2013. jan. 30. 10:34
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!