Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit csináljak hogy a férjem...

Mit csináljak hogy a férjem ne hagyjon el?

Figyelt kérdés
2 éves házasok vagyunk, van egy 5 és fél hónapos babánk. Anyóséknál laktunk de 3 hónapja elköltöztünk anyumhoz, mert anyóssal nagyon csúnyán összevesztünk. A férjem 24-ben dolgozik, plussz vállal még melót, hogy meg tudjunk élni. Amióta ide költöztünk anyuhoz, nagyon sok a veszekedés, a férjem nem bírja a panelt, mert 25 éve kertes házban lakott. A viták abból lesznek, hogy amikor 24 ből hazajön és másfél napot velünk lehetne, soha nincs. Anyjánál van, meg az ismerősöknél. Egy pár napja kiderült, hogy fennt van egy erotikus oldalon és társkeresőn is. Persze amikor rákérdeztem tagadott mindent, hogy ő nem regisztrált, ideje se lenne rá. És itt kiborult a bili. Azt mondta ő visszaköltözik anyjához, mert elege van mindenből, az állandó féltékenységemből, a panelból, a veszekedésekből. Tegnap is 24 ben volt és este felhívott akkor közölte, hogy pakoljam össze a ruháit. Könyörögtem neki, hogy ne hagyjon el, mert nem akarom, mert szeretem. Azt mondta két választásom van, vagy itt maradok anyumnál és segít nekünk anyagilag, vagy ha nem bírom nélküle, költözzek vele vissza anyjához. De én nem bírok oda visszaköltözni, nagyon megbántott az anyja, megalázott stb. Egyébként is csak a konfliktus lenne megint, mert amíg ott laktunk addig is az volt. Albérletet meg nem tudunk finanszírozni. Nem tudom mit csináljak, nem akarom őt elveszíteni. Most azt várom hogy hazajöjjön, bár a ruháit nem pakoltam össze. Hogy bírjam maradásra? Nem bírom ki ha elhagy minket.
2013. jan. 29. 09:45
1 2 3 4
 1/31 anonim ***** válasza:
54%

Ennek a kapcsolatnak vége, és akkor is vége ha hisztizel. A legjobb lenne ha elfogadnád ezt.

Nem vagytok egymáshoz valók, és kettötök között élhetetlen az élet. A kisgyereket sajnálom, hogy egy ilyen kapcsolatra született.


2 év alatt eljutni idáig-az szégyen mindkettötökre nézve.

2013. jan. 29. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/31 anonim ***** válasza:
100%

Na pakold össze a ruháit, pakolja össze maga és hagyd, hogy most elmenjen. Ne keresd, se semmi.Ha visszaakar jönni, visszajön, ha nem akar, akár a lábába is csimpaszkodhatsz elmegy.

Anyós mivel alázott meg? Párod hogyan reagált arra? Kiállt melletted?


Lehet, hogy rosszul emlékszem, de nem írtad már korábban ki ezt a kérdést?

2013. jan. 29. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/31 anonim ***** válasza:
80%

Csak egy kérdésem lenne: a nagy semmire MINEK vállaltatok kisbabát?!


Az első nem az lenne, hogy a saját lábatokon álljatok, és ne a családjaitok nyakán élősködjetek?

2013. jan. 29. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/31 A kérdező kommentje:
Anyós leku...zott, azt mondta minden veszekedésnek én vagyok az oka, tönkre tettem őt stb. Párom nem igazán állt ki mellettem, annyit mondott neki hogy fejezze be. Anyóséknál úgy lett volna, hogy csinálunk a házhoz egy hozzáépítést, hogy külön legyünk. Ott meg tudtunk volna élni, mert jóval kevesebb minden fizetni való, mint itt a panelban.
2013. jan. 29. 09:55
 5/31 anonim ***** válasza:
28%
Önkormányzati bérlakás,alacsony bérleti díjjal, az még kiszámíthatóbb is, mert nem nagyon tesznek ki egyik napról a másikra. Amúgy sztem meg lehet érteni mindkettőtöket. Még végül is akkor másfél évet kéne kibírni, 2 évesen már visszamehetsz dolgozni és akkor mehet egy normális albérlet is. Nem tudom miért kell a férjet megint leszólni,főleg ha 0-24be dolgozik.
2013. jan. 29. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/31 anonim ***** válasza:
78%
Hogy tudtatok úgy babát vállalni, hogy nem volt hol laknotok? A saját kis kuckó hiánya generálja az összes problémát, végül felregisztrál a goldengate-re és félrekúr... ostoba!
2013. jan. 29. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/31 anonim ***** válasza:
88%

Na várj csak... azt írod, te nem vagy hajlandó anyósnál lakni, mert nem jöttök ki. Azt viszont elvárnád, hogy a férjed vidáman-lelkesen lakjon az ő anyósánál... Kérdezted egyszer is tőle, hogy miért nincs otthon munka után? Te magad írtad, hogy nagyon sok a veszekedés. Talán ő sem bírja jobban az anyósát, mint te a tiédet (ti. az anyukáitokat).

Kérdezed, mit csinálj, hogy ne hagyjon el, de a kérdésbe is leírod, hogy semmi kompromisszumra nem vagy hajlandó.

Nem AKAROD, hogy elhagyjon... az érdekel, hogy ő mit akar?

2013. jan. 29. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/31 anonim ***** válasza:
85%

Természetes, hogy pánikban vagy az oldaladon egy kisbabával, megromlott házassággal, hogy kétségbe vagy esve.


Ha valaki elakar menni, azt nem lehet akarattal visszatartani és nem is származna belőle sok jó, akkor megy később. Hagyd menni, emelt fővel...több esélyed van, hogy átgondolja, mint hogy csapkodod magad a földhöz.

Neki is ugyanazt kéne ehhez akarnia...

2013. jan. 29. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/31 anonim ***** válasza:
85%

Ne alázd meg magad azzal hogy könyörögsz neki!!!!!

Mi is anyóséknál laktunk de mivel állandó viták voltak külön menünk vetünk házat és fizetjük a havi részletét.Olyan nincs hogy nem tudtok külön menni.Nekem is csak a gyesem ,csp és párom fizuja volt.Megoldottuk.Csak akarni kell.Mivel bántott meg anyós?Én tutira nem pakolnám össze a cuccát és nem is mennék utána.Ha menni akar menjen....Ha szeret úgyis veletek marad de szerintem ö ezt már eldöntötte....


27/N 2 gyerekem van

2013. jan. 29. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/31 anonim ***** válasza:
74%
hagyd elmenni. én is azt mondom. az meg, hogy 2 év alatt tönkrement a házasságotok nem szégyen. gondolom nem 2 éve ismered. ha én is azt vártam volna, hogy mikor lesz meg minden anyagi vonzat maradéktalanul, szerintem sosem szültem volna. persze könnyű annak, akinek adott minden, akinek nem, annak ne is legyen gyereke? ugyanmár... szóval én is azt tanácsolom, hogy most hagyd, hogy elmenjen. viselkedj felnőtt módjára, hha ő már nem tud. (társkereső, erotikusbiszb@sz - számomra ez borzasztó nevetséges és gyerekes). menjen. ha szeret, visszamegy. ha nem, akkor sosem szeretett és jobb most, hha vége. nehéz lesz, pokolian nehéz, de más választásod nincs. mi van ha könyörögsz? akkor is elmegy. mi van, ha most megdumálod? jobb ha 2 hónap múlva kiderül, hogy megcsalt?
2013. jan. 29. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!