Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit csináljak hogy a férjem...

Mit csináljak hogy a férjem ne hagyjon el?

Figyelt kérdés
2 éves házasok vagyunk, van egy 5 és fél hónapos babánk. Anyóséknál laktunk de 3 hónapja elköltöztünk anyumhoz, mert anyóssal nagyon csúnyán összevesztünk. A férjem 24-ben dolgozik, plussz vállal még melót, hogy meg tudjunk élni. Amióta ide költöztünk anyuhoz, nagyon sok a veszekedés, a férjem nem bírja a panelt, mert 25 éve kertes házban lakott. A viták abból lesznek, hogy amikor 24 ből hazajön és másfél napot velünk lehetne, soha nincs. Anyjánál van, meg az ismerősöknél. Egy pár napja kiderült, hogy fennt van egy erotikus oldalon és társkeresőn is. Persze amikor rákérdeztem tagadott mindent, hogy ő nem regisztrált, ideje se lenne rá. És itt kiborult a bili. Azt mondta ő visszaköltözik anyjához, mert elege van mindenből, az állandó féltékenységemből, a panelból, a veszekedésekből. Tegnap is 24 ben volt és este felhívott akkor közölte, hogy pakoljam össze a ruháit. Könyörögtem neki, hogy ne hagyjon el, mert nem akarom, mert szeretem. Azt mondta két választásom van, vagy itt maradok anyumnál és segít nekünk anyagilag, vagy ha nem bírom nélküle, költözzek vele vissza anyjához. De én nem bírok oda visszaköltözni, nagyon megbántott az anyja, megalázott stb. Egyébként is csak a konfliktus lenne megint, mert amíg ott laktunk addig is az volt. Albérletet meg nem tudunk finanszírozni. Nem tudom mit csináljak, nem akarom őt elveszíteni. Most azt várom hogy hazajöjjön, bár a ruháit nem pakoltam össze. Hogy bírjam maradásra? Nem bírom ki ha elhagy minket.
2013. jan. 29. 09:45
1 2 3 4
 11/31 A kérdező kommentje:
Igen érdekel mit akar. Ő az én anyummal nagyon jól kijönnek, evvel nincs is probléma. Munka után vagy megy plussz melóba ha hívják, vagy anyjánál van és ott segít.
2013. jan. 29. 10:00
 12/31 anonim ***** válasza:
48%

Menj dolgozni te is,baba bölcsibe,és albérlet.

Így nem a szülők nyakán kell élni.


Hogy lehet a nagy semmire babát vállani?Atyaég,szegény gyerek

2013. jan. 29. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/31 A kérdező kommentje:
4 éve vagyunk együtt. Házasság előtt 1 éve már együtt laktunk. Semmi probléma nem volt. Anyum is azt tanácsolta, hogy hagyjam hagy menjen, úgyis visszajön ha szeret. Ha meg nem akkor meg se érdemelt. Ezt nagyon könnyű mondani. Csak én meg teljesen összetörtem, kiborultam.
2013. jan. 29. 10:05
 14/31 A kérdező kommentje:
Én azt szeretném ha a babánk családban nőne fel, és nem így külön.
2013. jan. 29. 10:06
 15/31 anonim ***** válasza:
96%
Szerintem ha hazamegy próbáljatok meg leülni, és nyugodtan átbeszélni a dolgokat. Mindenki mondja el hogy mi a problémája, mit nem szeretne, és találjatok egy közös pontot, ami mindkettőtöknek jó. Feltéve, ha veletek szeretné folytatni az életét. Ha pedig nem hajlandó rá, akkor jobb ha megy, előbb-utóbb úgyis menni fog.
2013. jan. 29. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/31 anonim ***** válasza:
94%

Elhisszük, hogy kiborultál,de ne alázd meg magad könyörgéssel. Később, amikor már megnyugszol kissé, nagyon meg fogod bánni, hogy megaláztad magad.

Menjen oda a cuccáért, pakolja össze maga, ha annyira menni akar, ne állj az útjába.

2013. jan. 29. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/31 anonim ***** válasza:
100%

Hol laktok most? Mármint helyileg? Ha a férjed ragaszkodik a kertes házhoz, nézzetek körül a hirdetésekben, hátha találtok valami olyat, ami megfizethető. Én megyeszékhelytől 18 km-re lakom, tele a falu üres házakkal, amit az elköltözött örökösök akár fillérekért is kiadnának, mert legalább gondozza valaki.

Valahol meg tudom érteni a férjedet; egész nap dolgozik, aztán hazamegy egy olyan lakásba, ahol kvázi vendég, mert gondolom a panel nem egy táncpalota, ahol teljesen el tudtok különülni anyukádtól. Ráadásul még utál is ott lakni, amit szintén megértek, mert aki kertes házban élt, annak egy ilyen "lakógép" sokszor elviselhetetlen. Ha veled nincs is semmi baja, már az is elég feszültség, hogy sehol nem érzi magát igazán otthon.

2013. jan. 29. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/31 anonim ***** válasza:
70%
Hagyd elmenni. Ha könyörögsz neki, annál inkább menni akar majd, és még visszataszító is leszel számára. Ha pár hónap után sem keres, akkor jobb válni, hiszen azzal sem oldódna meg a kapcsolatotok, ha engednél neki és visszamész vele, jelenleg akkor is kudarcra vagytok ítélve.
2013. jan. 29. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/31 maryann d ***** válasza:
59%
És ha szabad megkérdezni hány évesek vagytok?
2013. jan. 29. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/31 A kérdező kommentje:
Budapesten lakunk, 25 évesek vagyunk.
2013. jan. 29. 10:27
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!