Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tennél a helyemben?

Mit tennél a helyemben?

Figyelt kérdés
Megismerkedtem 4 hónapja egy 19 éves lánnyal, nagyon szép és kedves, nagyon megszerettem és ő is engem. Viszont van egy kis baj. Tegnap elmondta nekem, hogy van egy 6 hónapos (véletlen) gyereke. Én még egyáltalán nem érzem magam apának, akkor sem ha nem is az enyém. Kicsit későbbre terveztem. Más lenne ha az enyém lenne, de neveljem más gyerekét? Nem akarom megbántani és azt mondani, hogy akkor inkább hagyjuk az egészet, de kicsit félek is ettől az egész témától, közbe meg szeretem. Mit tegyek? 24F

2013. jan. 27. 21:56
1 2 3
 21/24 anonim ***** válasza:
0%
Értsétek már meg... 6!!! hónapos a baba,nem pedig 2.
2013. jan. 27. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/24 anonim ***** válasza:
83%

Meglatszik mennyire "rohano" vilagban elunk.

A randevus korszak ma mar max 1 hetig tart!

Nem hiszem, hogy akkorat.l vetett volna a lany azzal, hogy nem ugy kezdte: Szia. Juli vagyok 19 es van egy "potya" gyerekem! Az senkinek eszebe sem jut, hogy nem hazudni akart (nem is hazudott)! csak elobb szerette volna kiismerni a kerdezot!

Sztem meg mindik "ismerkedos" fazisban kellene maradnotok. Aztan majd meglatod! Nem hiszem, hogy azt kerte vedd el... Vedd a nevedre a gyereket es sajatodkent neveld...! Nem kell ugy kapkodni... Raertek ismerkedni!


A sok alszent meg akinek olyan makulatlan az elete... Nyugodttan pontozzon le ;) pusza

2013. jan. 28. 03:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/24 anonim ***** válasza:
72%
Utolsó előtti! Mindenki érti, hogy 6!!!!! hónapos a baba, de 4 hónapja ismerkedtek meg. 6-4=2. Azaz a gyerek 4 hónappal ezelőtt, amikor megismerkedtek, 2, azaz kettő!!!!! hónapos volt.
2013. jan. 28. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/24 TappancsMancs ***** válasza:
48%

Okos nő nem is ezzel nyitott volna az első randin, és nem A férfiak éretlensége miatt. Hanem mert randin nem egyből a gyerekes családalapításról akarnak az emberek beszélni, még akkor sem ha a továbbiakban ez benne van. Ha a randik erről szólnának hogy Szia! Szia! Te hány gyereket akarsz? Ó én egyet és te? Én kettőt. És hova mennél nászútra? Háát én... :)


Családról randin olyan okés hogy kinek miféle a családja. Egyből kisgyerekkel nem szerencsés. A 4 hónap meg valószínűleg a halogatás miatt lett 4 hónap. Előfordul ilyen manapság korainak számítós baba. Mindkét fél első reakciója érthető. A lány meg nyilván azt dumcsizza a barátnőivel hogy de most mi lessz hogy megmondtam...?


Szóval ezt úgy sem a gyerek fogja jó esetben eldönteni. A gyerek miatt nem fog vele maradni, de elhagyni sem fogja jó esetben.


Ha jó nekik együtt akkor nem ez lesz a lényeg. A férfit meg ha e miatt végül továbbáll (bocsi a nőktől) de akkor sem lehet hibáztatni. Az emberek többsége egy kapcsolat elején egymással szeret foglalkozni a nő és a férfi is ugyanúgy. Nem hinném hogy egy nő az első pár randin arról szeretne hallani hogy hány gyereket akar a pasi és jééé már van is kettő, az egyik 1 a másik 2 hónapos. Ennek egy nő sem örülne.


Ha jó együtt akkor úgy is maradtok együtt.

2013. jan. 28. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!