Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tennél a helyemben?

Mit tennél a helyemben?

Figyelt kérdés
Megismerkedtem 4 hónapja egy 19 éves lánnyal, nagyon szép és kedves, nagyon megszerettem és ő is engem. Viszont van egy kis baj. Tegnap elmondta nekem, hogy van egy 6 hónapos (véletlen) gyereke. Én még egyáltalán nem érzem magam apának, akkor sem ha nem is az enyém. Kicsit későbbre terveztem. Más lenne ha az enyém lenne, de neveljem más gyerekét? Nem akarom megbántani és azt mondani, hogy akkor inkább hagyjuk az egészet, de kicsit félek is ettől az egész témától, közbe meg szeretem. Mit tegyek? 24F

2013. jan. 27. 21:56
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
86%
Az teljesen természetes, hogy megijedtél ettől. Ismerkedjetek, randizzatok aztán majd az idő eldönti.
2013. jan. 27. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 Mirk ***** válasza:
42%
Fuss amerre látsz.
2013. jan. 27. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:
23%
Szerintem mond el ezt neki nyíltan, és ő fog futni.
2013. jan. 27. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim ***** válasza:
82%
Hol ismerkedtetek meg,hogy nem volt vele a baba?
2013. jan. 27. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 anonim ***** válasza:
91%

Ezt Neked kell eldöntened. Adottak a körülmények:

Van egy helyes, fiatal lány, akinek van egy kisbabája. Érte elsősorban Ő a felelős, Neki kell nevelnie, eltartania. Te nem tartozol a gyermek felé semmivel!

Valószínűleg ezidáig nem merte elmondani ezt Neked, mert nyilvánvalóan tudta, hogy a mai világban nem sok huszonéves vágyik gyerekre, hát még más gyerekére ...

Most viszont őszintén elmondta, hogy mi a helyzet, innentől Rajtad áll vagy bukik, lesz -e folytatása. Ne ijedj meg a helyzettől, ahogyan mondtam Te nem vagy köteles sem nevelni, sem pedig eltartani a gyermeket. Csak tudsz róla, hogy van és ezzel együtt kell elfogadnod a lányt. Te döntesz, hogy így is szeretnéd Őt, vagy sem?

2013. jan. 27. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 anonim ***** válasza:
57%
És amióta ismered,nem mondta egyszer sem,hogy van egy kisbabája,akit szoptat,cseréli a pelenkáit,álomba ringatja,ha sír??? Ha eddig ezt nem mondta és te meg nem vetted észre, akkor itt akkora a gáz,hogy azonnal fordíts hátat!!!
2013. jan. 27. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 A kérdező kommentje:
Hát nem kell nevelnem de ha úgy alakulnának a dolgok, hogy összeköltözünk vagy valami akkor én is felelős lennék a gyerekért mert gondolom vele együtt költözne. Amúgy nem vettem észre semmit. Egyáltalán nem látszik rajta semmi, náluk még nem voltam ő pedig nem merte elmondani. Mondjuk én se merném szerintem.
2013. jan. 27. 22:22
 8/24 anonim ***** válasza:
73%
Mondjuk ilyent csak 4 hónap után elmondani azért tényleg szemétség a lánytól.
2013. jan. 27. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 anonim válasza:
100%
Szerintem attól függ, hogy mennyire komoly a kapcsolat és, hogy mekkora távra terveztek együtt...Na meg, hogy mennyire szereted
2013. jan. 27. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 anonim ***** válasza:
0%

És mikor általában beszéltetek telefonon sosem hallottál babasírást,vagy egyéb jeleket?!?!

Itt vmi nem stimmel,lehet veled van a baj kedves kérdező.

2013. jan. 27. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!