Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Nektek milyen rituáléitok vannak?

Nektek milyen rituáléitok vannak?

Figyelt kérdés

Valami magazinban olvastam erről, hogy fontos, először azt mondtam, mekkora hülyeség, de végiggondoltam, és rájöttem hogy nekünk is van jópár:

- minden reggel ágyba viszem neki a kávét

- ő minden nap behoz dolgozni

- vacsorához mindig sorozatot nézünk

- minden este jóéjtcsókkal alszunk el


Apróságok, de lehet benne valami, hogy tényleg összekötnek. Nektek milyen szokásaitok vannak?


2013. jan. 25. 16:33
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
77%
A reggeli kávé (ő ébreszt) és az esti rituális összebújás (ugyanazokkal a szavakkal, mozdulatokkal) megvan.
2013. jan. 25. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
77%
Reggel este csók. Mindig közös vacsora, hétvégén közös étkezések.
2013. jan. 25. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
64%

Minden reggel(hajnali 1-2) üzit hagy a parafatáblánkon és megpuszilgat, mielőtt dolgozni megy.

Köszönéskor-búcsúzáskor-elalvás előtt mindig megpusziljuk egymást.

Aki este előbb mos fogat csinál "fogimosit" a másiknak - vagyis odakészíti a vizet a pohárba és a fogkefére a fogkrémet.

Szeretünk minden becézni, de csak egymás közt: fogimosi-fogmosó, teli-telefon, szobi-szoba, iszi-innivaló, szuszi-alvás ilyenek. :)

Amikor hazaérek/érünk mindig Ő veszi le a melltartómat, de csak azt.


Nagyjából ennyi. :)


24N 31F

2 éve együtt, 1.5 éve élünk együtt, idén lesz az esküvőnk. :)

2013. jan. 25. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
77%
Reggel mindig felébreszt egy szeretlek és egy puszi erejéig. Este összebújunk, aztán ha már alszunk akkor jóéjt puszi, én mondom hogy jóéjt szerelmem, ő meg hogy szép álmokat kicsim. :)
2013. jan. 25. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
84%

Minden reggel megpuszilja és megsimogatja a fejem mielőtt elmegy dolgozni. Mikor beér munkába mindig ír, hogy vigyázzak magamra és jelezzek, mikor beértem. Mikor beérek mindig írok, hogy beértem. 1 körül beszélünk telefonon. Mikor találkozunk hosszan olelkezünk, puszilózunk, sosem marad ki. Vacsorához mindig filmet nézünk.

Minden szombat délelőtt az egyik plázában kávézunk, aztán vásárolunk. Minden szerdán moziba megyünk. Minden vasárnap együtt takarítunk, aztán megyünk a szüleimhez ebédelni.

Minden nap egyre jobban és jobban szeretjük egymást:)

2013. jan. 25. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
Minden este jóéjszakát kívánunk egymásnak. Ezt még a kapcsolatunk elején kezdtük el és azóta tart, lassan 5 éve :)
2013. jan. 25. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
42%

Törölték a kecskés hozzászólást? Pedig olyan vicces volt :)

Tényleg jobb a sok gej válasz...

2013. jan. 25. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:

18:28as vagyok:


Azt még elfelejtettem hogy ha veszünk joghurtot azt mindig együtt kell megennünk. :) És ha reggel felkeltünk a kicsivel akkor mindig hívom.


Utolsó: Mi van, fáj ha mások szeretik egymást? Tán irigy vagy?

2013. jan. 25. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
100%

Nem vagyok irigy, nem tudom hogy sikerült ilyet kiolvasni a soraim közül. Boldog menyasszony vagyok :)

Csak leírtam az észrevételem.

De hogy lásd kivel van dolgod: kellemes közös joghurt evést kívánok! (Ezt meg úgy hívják irónia.)

Üdv!

2013. jan. 25. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

# 7


Köszi:D

Én írtam a kecskéset. ^^

2013. jan. 25. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!