Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tegyek ha anyám gyűlöl?

Mit tegyek ha anyám gyűlöl?

Figyelt kérdés

23 éves lány vagyok. Az anyám szinte gyűlöl engem, már fiatalabb koromban is bántott, testileg és lelkileg is. Elmondott már minden utolsónak, hogy tönkre tettem az életét és hogy jobb vetetett volna el.

Folyton beleszól a kapcsolataimba is, 3 éve van párkapcsolatom egy rendes fiúval, akinek van munkája, törekvő és szeret. Ennek ellenére anyám utálja, és nem bírja elviselni hogy vele vagyok. Azt mondta amég ők (apa leginkább hiszen anyám munkanélküli)pénzelnek, addig én azt csinálom amit ő mond...de ez úgy gondolom nem igy működik.

Egyetemre járok, jól tanulok, mellette ha van valami diákmunka elvállalom, nem kellett még bennem soha csalódnia...

Már ott tartok hogy ott hagyom az iskolát és elmegyek a barátommal Ausztriába dolgozni, mert ő ha minden igaz márciustól mehetne. El akarok itthonról minél előbb menni mert nem bírom a folyamatos megalázást és bántást!

Egyszerűen nem tudom elképzelni hogy egy anya hogy tud igy bánni a saját gyerekével...én a kutyámnak nem mondom olyasmit amit anyám neked és sosem ordítok vele, nem tépem és rugdosom!

Az egyik öcsém 21 éves létére érettségivel sem rendelkezik, hazudik, lop a családtól is és ráadásul folyton rendőrségi ügyei vannak...de ő a szent!

Ez hogy van?

Mit tegyek?

Van valaki hasonló helyzetben?


2013. jan. 23. 14:13
1 2 3
 11/24 anonim ***** válasza:

én a helyedben ezt csinálnám:


a következő félévre passziválnám magam vagy átkéretném levelezősre (most úgy is aktuális)

márciusban lelépnék, de előtte jól beolvasnék neki stb.

és irány Ausztria

2013. jan. 23. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/24 A kérdező kommentje:
Szerencsére én is jóba vagyok a barátom családjával de az anyukája nem tudja ezeket mert én szégyeltem és kértem a barátom hogy ne mondja el senkinek! Ő is mondta hogy költözzek hozzájuk aztán valahogy majd csak elleszünk és amint lehet megyünk külföldre! De valahogy nincs pofám odamenni, hogy ők tartsanak el, mivel a suli miatt állandó munkám még sajnos nincs, ami pedig akad az nagyon kevés pénz...
2013. jan. 23. 14:43
 13/24 A kérdező kommentje:
Én is amúgy arra gondoltam hogy passziválom magam és a barátomhoz költözök és keresek valami munkát hogy be tudjak szállni a rezsibe és a kajába! Aztán pedig amint lehet mennénk közösen Ausztriába!
2013. jan. 23. 14:46
 14/24 anonim ***** válasza:

Én rettenetesen sajnállak,de ez nem sokat segít!


Mit tegyél?

Csak,és kizárólag egyetlen egy lehetőséged van,mindenképpen elmenekülni ebből a környezetből,a lehető leggyorsabban!!!!

Ha az életképtelen,semmirekellő testvéred ennyire jó nekik,akkor majd ő gondozza őket öreg korukra,legyenek vele boldogok!


De te normálisnak tűnsz!

Ne hagyd magad lelkileg gyötörni!


A barátod mit szól,melletted van?

Amúgy a nővérem kiment takarítani szállodába,Ausztriába,szállás,kaja volt neki,és kb 250000ft nak megfelelő eurót keresett,igaz szabad nap csak a vasárnap volt,egy 7-en 6 napot dolgozott,és volt hogy ünnepeken is,de azt mondta szerette csinálni,nem bántak vele rosszul.

2013. jan. 23. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/24 anonim ***** válasza:

Ne haragudj, hogy megkérdezem, de apukád nem tesz semmit, hogy anyukád ne bánjon veled így? :(

Amúgy nagyon sajnálom, mert tényleg teljesen normálisnak tűnsz.

Szerintem amint tudsz lépj le.

2013. jan. 23. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/24 A kérdező kommentje:

Barátom mellettem van, ő tudja hogy miket művelt velem anyám és szerinte már réges rég ott kellett volna hagynom.

Apával azért nem ilyen a helyzet, ő támogat de nem mer nagyon ellenszegülni anyámnak mert vele is csúnyán viselkedik és szegény azt érzi hogy csak dolgozik és dolgozik és semmi megbecsülést, szeretetet nem kap! Őt is nagyon nagyon sajnálom...nem is értem hogy bírja még mellette!

2013. jan. 23. 15:00
 17/24 anonim válasza:

Sziasztok!

én is hasonló cipőben járok, segítsetek már.

http://www.gyakorikerdesek.hu/csaladi-kapcsolatok__egyeb-ker..


A lánynak meg igazat adok, mert tesómnak van egy 4.5 éves gyereke és neki is ki van nyalva segge a gyerek miatt.Szóval mindenkinek van problémája, de lehet hogy ez csak féltékenység.Nekem nem ez a gondom, nekem az hogy állampolgári jogomban korlátoznának.

2013. jan. 23. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/24 A kérdező kommentje:

Apa nagyon nem olyan veszekedős természet. Egyszer emlékszem rá hogy anya ebédnél folyton bántotta, piszkálta és csúnyán beszélt vele, már nem tudom miért mert még kb ovis lehettem. Apa felszólalt és elkezdtek ordítozni, addig fajult a dolog még anyám egy konyhakéssel apámnak nem esett és a kezét megvágta...mi pedig gyerekek ezt végignéztük!

Szerintem apa már emiatt nem is szól semmit csak tűri...

2013. jan. 23. 15:16
 19/24 anonim ***** válasza:
apád helyébe ott helyben akkora pofont adtam volna neki, hogy ottmarad egy ideig az biztos..
2013. jan. 23. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/24 anonim ***** válasza:
Válaszolok privátban, mert ez nem publikus. Engem valóban gyűlölt az anyám.
2013. jan. 23. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!