Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért gyűlöl az anyám? = (

Miért gyűlöl az anyám? = (

Figyelt kérdés

14 éves lány vagyok,és nagyon el vagyok keseredve :( Utálom az anyámat!


Van egy húgom is,bezzeg őt elkényeszteti és mindennap kap pénzt,meg állandóan dicsérgetik!

Míg engem az anyám gyűlöl!!! Állandóan kiabál velem,és soha nem ad nekem igazat!Én már mondtam neki,hogy 'de ne kiabálj' és adott egy pofont!

És a múltkor a húgom azért kapott pénzt mert 'jó kislány volt' -.- Én meg nagy vígan haza mentem és mondtam hogy táncversenyen másodikok lettünk,erre az anyám elküldött hogy őt ez nem érdekli! =(

Már próbáltam vele beszélni de mindig elküld,egyszer viszont azt mondta hogy azért mert 'jó engem szivatni' :(


És mindig engem hibáztat! =( Azt mondta hogy csak is én tehetek róla,hogy ilyen a család!

Már legszívesebben elmennék otthonról,de nincs hova!

Segítsetek!Mit csináljak?:(


2010. nov. 24. 15:14
1 2 3 4
 1/35 anonim ***** válasza:
91%
Hogy miért gyűlöl (ha egyáltalán tényleg gyűlöl), azt mi nem tudhatjuk. Te is érzékenyebb korban vagy, kamaszodsz. De ha igaz, amiket leírtál, akkor szerintem is csúnyán viselkedik veled. Két gyerek között sokszor szoktak különbséget tenni, még önkéntelenül is. De az, hogy azt mondja "téged jó szivatni", az azért gáz. Apukáddal nem tudsz erről beszélni? Nem él veletek? Ha nem hallgat meg, akkor írj neki levelet. Ez nagyon sok embernél bevált már. Összeszeded a gondolataidat, leírod, higgadtan. Kérd meg, hogy olvassa el. Írd meg neki, hogy szeretnéd ha nem viselkedne így veled és, hogy ez neked baromi rosszul esik.
2010. nov. 24. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/35 anonim ***** válasza:
78%
Te szegény. Ha mindez így igaz,ahogy itt leírtad akkor költözz kollégiumba.
2010. nov. 24. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/35 anonim ***** válasza:
94%
törődj bele és keress egy életcélt ami éltet tervezz a jövődre mert csak így tudsz tőlük elköltözni, úgy ha látják hogy téged ez nem érdekel(mert úgy teszel mintha ez nem izgatna)akkor egy idő után békén hagynak.És ha már elég nagy leszel keress egy párt aki tisztel és szeret és aki mellett úgy érzed meg vagy becsülve:)az apám is ilyen nem szeret igazán de nem izgat már amióta van párom(de ne kezdj el kétségbeesetten keresni valakit!)
2010. nov. 24. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/35 anonim ***** válasza:
55%
Nem kívánt gyerek vagy ennyi,becsúsztál csak,lehet miattad ment tönkre a házassaga anyádnak apáddal, a hugod meg kis szerelembogyóka...Kollégium...
2010. nov. 24. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/35 A kérdező kommentje:

Az apám is velünk él,de ő magasról le*zar engem,állandóan részeg,vele nem lehet megbeszélni semmit! =(

Köszi a válaszokat,a levélírást kipróbálom,hátha nem tépi szét...

Tényleg igaz,minden így van =(

Én szívesen mennék kollégiumba,de sajnos nem enged el!!!!Amikor sétálni megyek a barátaimmal akkor is pontos időt kell kérnem,ahány percet kések annyi napig nem mehetek sehová :(

A húgom is zsarol,ha valami rosszat csinál azt rám fogja,és anyukám velem ordít :'(

2010. nov. 24. 15:24
 6/35 A kérdező kommentje:

köszi a válaszokat!

15:21-100%-ban igazad van!

2010. nov. 24. 15:25
 7/35 anonim ***** válasza:
100%
nincs mamád? költözz oda
2010. nov. 24. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/35 anonim ***** válasza:
100%
15 21 vagyok,munkám során sajnos sok ilyet látok...
2010. nov. 24. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/35 anonim ***** válasza:
100%
Miért nem költözöl nagyihoz?
2010. nov. 24. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/35 anonim ***** válasza:
100%
nagyszülőhöz nem tudnál költözni? Sajnálom, hogy így megkeseríti az életed :(
2010. nov. 24. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!