Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért gyűlöl az anyám? = (

Miért gyűlöl az anyám? = (

Figyelt kérdés

14 éves lány vagyok,és nagyon el vagyok keseredve :( Utálom az anyámat!


Van egy húgom is,bezzeg őt elkényeszteti és mindennap kap pénzt,meg állandóan dicsérgetik!

Míg engem az anyám gyűlöl!!! Állandóan kiabál velem,és soha nem ad nekem igazat!Én már mondtam neki,hogy 'de ne kiabálj' és adott egy pofont!

És a múltkor a húgom azért kapott pénzt mert 'jó kislány volt' -.- Én meg nagy vígan haza mentem és mondtam hogy táncversenyen másodikok lettünk,erre az anyám elküldött hogy őt ez nem érdekli! =(

Már próbáltam vele beszélni de mindig elküld,egyszer viszont azt mondta hogy azért mert 'jó engem szivatni' :(


És mindig engem hibáztat! =( Azt mondta hogy csak is én tehetek róla,hogy ilyen a család!

Már legszívesebben elmennék otthonról,de nincs hova!

Segítsetek!Mit csináljak?:(


2010. nov. 24. 15:14
1 2 3 4
 31/35 anonim válasza:
52%

szeret még az anyukád csak egyszerüen nem tudja kifejezni magát. egyszerüencsak hogyha stresszes egy szülő akkor minden gondját a nagyobbik gyerekre vetíti ki és őt szivatja mindig, vagy azt aki ellenáll.

én középső vagyok a családban de nálam is ugyanez a helyzet majdnem, csakhogy én visszaállok és megmondom neki gondolataimat és amikor már télleg szélsőségeken áll akkor és is el tudok menni addig.

sztem van egy kissebb pénzügyi nehézség is a családotokban hőleg h apád egy részeges ahogy írtad.

ez mégkomolyabb stresszt idéz elő anyukádban amit szintugy rajtad tölt ki.

a kisebbik testvéred mint nekem is egy kis mocsadéknak tudom elképzelni aki kifigyeli h te ellenállsz és ő a nyalás technikáját választja amikoris egy bizonyos szintig ellenáll utánna pedig kifinomult módszerekkel maga mellé állítja. ijen módszerek a szeretlek szó többszörös alkalmazása, ölelések stb.

figyeld meg h ezt sokszor csinálja... sztem a kistesőd nem a legjobb gyerek és anyukád nem bír mit kezdeni az alattomos technikája ellen emiatt a kistesód helyett is te kapod a büntetést.

azt tudom ajánlani h már 14 évessen menj el pasizni, szedj össze valakit aki szenbe jön veled, és minnél több időt tölts el nála...

előbb utóbb anyukádnak feltünik a hiányod és másképp kezd el viselkedni veled.

nekem a szüleim nemrég elköltöztek 200 km-rel odébb és engem ithon hagytak egyedül.

ugy érzem végre senki nem áll az utamban és meg tudok valósítani mindent...

például most jön át majd a csajom hétvégén....

tehát csak asizz és költözz a gyerekhez

ez neked is jó meg a gyereknek is

ui: nem nem vagy tul fiatal ehhez

14 felett már nem büntet a rendőr és ha nem akarsz szexuális kapcsolatot létesíteni egy jobb pasi még azt is megérti és megengedi h ottaludj nála ha megd nem akk válassz máskat a bunkó paraszt helyett...

2010. dec. 2. 03:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/35 A kérdező kommentje:

12-01 22:02- Semmi baj :)

12-02 01:15- -.-"

12-02 03:12- Igazad van,régen amikor kicsi voltam,kimutatta azt hogy szeret,11 éves korom után kezdett el utálni...Akkor lehet hogy szeret ...csak valahogy ezt nehéz elképzelni...(O.O)


Valóban sokat nyal anyukámnak a húgom...Ez teljesen igaz!


Az oké hogy bepasizok,de anyukám sehova nem enged el...Barátnőmnél is alig aludhatok nem hogy majd egy fiúnál...

2010. dec. 12. 18:42
 33/35 anonim ***** válasza:
Nézd ha ez igaz akkor anyád egy nárci se**fej.Mivel érzelmileg sokat kínzott valószínű később is sok problémád lesz a beilleszkedéssel.Ha okos vagy akkor a nyeltanulás talán kiutat jelent külföldre.De 18 évesen boldogulni nagyon nehéz a nulláról.Könnyen kisodródhatsz.Mivel gyerekként mindent megkaptál ahoz hogy ez bekövetkezzen ezért ennek nagy a valószínűsége.Ha pasihoz lépsz le otthonról akkor csömörből vederebe.Tehát elég rossz lapokat húztál.Minden esetre ha szemetek veled nem érdemes érzelmileg kitartani.Legyél te is k*csög.Úgy sincs következménye.Rakjál ott keresztbe ahol tudsz.
2020. máj. 2. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/35 anonim ***** válasza:

Utolsó, nem tűnt fel, hogy mikor a kérdés?

Már 26 éves a kérdező.

2020. máj. 2. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/35 anonim ***** válasza:
;D
2020. máj. 2. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!