Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért gyűlöl az anyám? = (

Miért gyűlöl az anyám? = (

Figyelt kérdés

14 éves lány vagyok,és nagyon el vagyok keseredve :( Utálom az anyámat!


Van egy húgom is,bezzeg őt elkényeszteti és mindennap kap pénzt,meg állandóan dicsérgetik!

Míg engem az anyám gyűlöl!!! Állandóan kiabál velem,és soha nem ad nekem igazat!Én már mondtam neki,hogy 'de ne kiabálj' és adott egy pofont!

És a múltkor a húgom azért kapott pénzt mert 'jó kislány volt' -.- Én meg nagy vígan haza mentem és mondtam hogy táncversenyen másodikok lettünk,erre az anyám elküldött hogy őt ez nem érdekli! =(

Már próbáltam vele beszélni de mindig elküld,egyszer viszont azt mondta hogy azért mert 'jó engem szivatni' :(


És mindig engem hibáztat! =( Azt mondta hogy csak is én tehetek róla,hogy ilyen a család!

Már legszívesebben elmennék otthonról,de nincs hova!

Segítsetek!Mit csináljak?:(


2010. nov. 24. 15:14
1 2 3 4
 11/35 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem ha lenne mamája már odaköltözött volna,ami meg a levelet illeti:Dháát az én apám el se olvassa a leveleket úgyhogy már nem is írunk neki de próba cseresznye, a másik meg hogy csak 4 évet kell kibírnod hisz 18 évesen már felnőtt egyénnek számítasz.És ne érdekeljen miket gondolnak próbáld a szabályaikat kicselezni,de csak finoman nehogy balhé legyen belőle,az én apám azóta nem zsarol semmivel amióta látja hogy nem érdekel amúgy 7 éves korom óta teszi ezt velem

25/N

2010. nov. 24. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/35 anonim ***** válasza:
91%
Egyszer majd eljön az alkalom,mikor te is megszivathatod őket,ki ne hagyd!
2010. nov. 24. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/35 A kérdező kommentje:

Igen ha a nagymamámhoz költözhetnék már megtettem volna,ő is velünk lakik.Kicsi zakkant.

15:43-Értem,ezt a módszert is megpróbálom valahogy:) köszi!

Régen engem szeretett,amikor >>kicsi<< voltam :(

16:00-már alig várom :)

2010. nov. 24. 17:27
 14/35 anonim ***** válasza:
100%
És nincs senki olyan rokonod, aki rendes, és odaköltözhetnél hozzá, például nagynéni, nagybácsi, keresztszülők, nagypapa, vagy valaki?
2010. nov. 24. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/35 anonim ***** válasza:
100%
hát nem tom próbálj rákérdezni az egyik tanárra hátha tudná h mit kell ilyenkor csinálni pl bemenni a gyámhivatalba vagy nem tom
2010. nov. 24. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/35 A kérdező kommentje:

18:14-Van nagynéném,de messze lakik =( Már rég elköltöztem volna ha megtehetném :(


21:00-Már kérdeztem a földrajz tanárom,ő nem tudott rá mit mondani...

Az osztályfőnökömben meg nem bízom,mert ő biztos elmondaná anyámnak.... =(

2010. nov. 26. 18:30
 17/35 A kérdező kommentje:

Hát azért most már elegem van!!!! =(

Hétvégén feltöltötték a húgom telefonját és egy nap alatt lebeszélte és még csak le sem szidta !Bezzeg én 3 hónap alatt beszélem le és akkor ordibál hogy ne pazaroljam a pénzt!!!!!Meg most sikerült egy kis pénzt gyűjtenem és elvette tőlem :"(

Aztán csináltam hétvégén egy adventi koszorút,meggyújtottam a gyetyát,oda jön anyám,elfújja és kidobja a teraszra,én meg megkérdeztem,hogy most miért erre meg elkezdi hogy mert csúnya!!!!!:@ Nagyon utálom!


Kipróbáltam a levél írást,2 oldalt írtam ,kidíszítettem meg minden elolvasta,és összetépte!

UTÁLOM! Most már el fogok költözni,csak nincs hova =(

2010. nov. 29. 15:13
 18/35 A kérdező kommentje:

A másik meg az,hogy pakolgatom a cuccaimat és a könyveim között találtam egy levelet:

,,Utálom a nővéremet!" -a húgom írásával.

És aztán még a levél alján alá van írva anyukám aláírásával :'(

2010. dec. 1. 16:40
 19/35 tetris ***** válasza:
88%

Kedves kis sorstársam!

Azt a levelet, amit az anyád aláírt, hogy utál, jól tedd el! Milyen jól fog jönni ez a kis levélke, ha majd vén szatyor lesz a kedves mama, és tisztába kell majd tenni. Majd akkor odaadod a kis írását, és felajánlod, hogy ezzel ki is törölheti...

Egyébként engem ugyanúgy utált az anyám, mint téged a tied. Ki nem hagyott volna egy alkalmat se, hogy megszidjon, belémkössön, megalázzon.

Mára fordult a kocka. Öreg lett, beteges. Én meg nagy ívben szarok rá. Tőlem fel is fordulhat! Mostmár bezzeg ó, de nagyon szeret! Undorító volt, amikor édes-kedvesen jött látogatóba, puszika, meg ölelés, mintha minden a legnagyobb rendben lenne. Egy ideig elviseltem, majd közöltem vele, hogy hagyjon már békén, és felejtsen el. Egy jó hosszú levélben ( volt vagy 11 oldal ) megíírtam neki minden sérelmemet, meg azt is, hogy nem szeretem őt, és utálom ha felhív, vagy ha idetolja a képét.

A vén dög azt üzente a fiammal, hogy kérjek bocsánatot! Hát csak várja ki, ha tudja. Most én vagyok olyan szemét, mint ő volt velem! És olyan jólesik ez nekem, hogy azt el se tudom mondani.

Annyit, de annyit sírtam miatta! Mindig "hülyelánynak" hívott, nem a rendes nevemen. Na, hát a hülyelány most benyújtotta a számlát. A vén szemét 10 éve egyedül van!

Nem kíváncsi rá senki. Ez a legnagyobb büntetés, ami embert csak érhet.

Adjon erőt az a tudat, hogy egy nap eljön a te időd, és ha még mindig haragudni fogsz rá, akkora bosszút állhatsz. Per pillanat más megoldás nincs.

2010. dec. 1. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/35 anonim ***** válasza:
100%

Szegénykém! :( nagyon rossz kedvem lett most, ahogy olvastam a problémádat!:(

Egy biztos, amit itt mindenki mondott, és bár nagyon nehéz 14 évesen, de LÉGY NAGYON ERŐS! TARTS KI! Merülj bele a tanulásba, döntsd el,miben vagy jó, és hangold rá magad 1000rel! Pl. tanulj nyelveket! ez a létező legjobb dolog! feküdj rá pl az angolra, és aztán kimehetsz külföldre dolgozni rengeteg pénzért! és akkor majd a magad ura lehetsz,és nem kell ettől az elmebeteg nőtől függened! Nem te vagy a rossz és nem tehetsz semmiről, csak elszenvedője vagy egy rossz kapcsolat eredményeként!

KITARTÁST! :)

2010. dec. 1. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!