Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért gyűlöl az anyám? = (

Miért gyűlöl az anyám? = (

Figyelt kérdés

14 éves lány vagyok,és nagyon el vagyok keseredve :( Utálom az anyámat!


Van egy húgom is,bezzeg őt elkényeszteti és mindennap kap pénzt,meg állandóan dicsérgetik!

Míg engem az anyám gyűlöl!!! Állandóan kiabál velem,és soha nem ad nekem igazat!Én már mondtam neki,hogy 'de ne kiabálj' és adott egy pofont!

És a múltkor a húgom azért kapott pénzt mert 'jó kislány volt' -.- Én meg nagy vígan haza mentem és mondtam hogy táncversenyen másodikok lettünk,erre az anyám elküldött hogy őt ez nem érdekli! =(

Már próbáltam vele beszélni de mindig elküld,egyszer viszont azt mondta hogy azért mert 'jó engem szivatni' :(


És mindig engem hibáztat! =( Azt mondta hogy csak is én tehetek róla,hogy ilyen a család!

Már legszívesebben elmennék otthonról,de nincs hova!

Segítsetek!Mit csináljak?:(


2010. nov. 24. 15:14
1 2 3 4
 21/35 anonim ***** válasza:
100%
2010. dec. 1. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/35 anonim ***** válasza:
100%

Összeszorult a szívem, mikor olvastam a kérdésedet és a válaszokat:(. Hogy lehet egy anya ilyen?Meg összetépi a levelet, meg azt írja utál:( Valami megoldás csak van, még ha messze is lakik a rokonod:(

KITARTÁS!!!!

2010. dec. 1. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/35 anonim ***** válasza:
100%
Ha ez tényleg így igaz ahogy írtad, az tényleg borzasztó...Nem értem hogy lehet valaki ilyen végtelenül gonosz és kegyetlen mint az "anyád". Meríts erőt annak a válaszolónak az írásából aki később bosszút állt a kedves mamán. Engem apám vert kiskoromban, anyám pedig nem védett meg, sőt, még engem szidott hogy "miért idegesítem fel apámat", de sokat tanultam a "házasságukból", és a hibáikból, amiket én már tuti nem fogok elkövetni! Tarts ki, tanulj, 18 évesen pedig elköltözhetsz koleszba, a családi pótlékot saját számlára igényelheted majd, addig is tarts ki, próbálj nem törődni velük, és gondolj arra hogy sokan voltunk így mint most te, de egyszer ennek az időszaknak is vége lesz, és nincs is már olyan messze az az idő!
2010. dec. 1. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/35 anonim válasza:
100%

Fontos dolog: Ne állj bosszút! De ne is bocsáss meg!

Ha majd jön hozzád segítségért idősen, küldd el. Ha könyörög ne törődj vele. azt a kék-vonalat meg nyugodtan hívhatod, ott biztos segítenek. A lényeg, hogy erős légy most. Ne elköltözni próbálj hanem kezelni a családod. Vedd fel a gatyát! Én szüleim már rég nem mernek velem kikezdeni vagy eltiltani valamitől, mert megtanultam kezelni őket, kiismerem őket, tudom mire, mit reagálnak. Egyszerűen kijátszom őket. Én a helyedben előbb a húgoddal beszélnék, ő most a család gyengepontja. Utánna tanárokkal beszélnék, esetleg gyerek-pszihiáter lehet, hogy van a sulidban, ott is körbekérdezhetsz. Fontos, hogy tanuld meg kezelni a helyzetd, látom már eleged van mindenből, de jól vésd az eszedbe, mindent amit tesznek, felhasználható ellenük -> telefon lehet mondjuk a zsebedben, hangrögzítővel felveszel pár bizonyítékot, mész vele rendőrségre, vagy gyámügyesekhez és bejelented őket, nem kerülnek börtönbe de elvesznk tőlük és állami gondozásba tesznek.


15/F sok sikereket

2010. dec. 1. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/35 anonim ***** válasza:
62%

kövezzetek meg, de szerintem nem mond igazat ez a kislány. ez egy kreált történet. Én meg ilyenből láttam már sokat.


azt mondja az anyja: "jó téged szívatni"

ne már...


viszont, ha tévedek, akkor nagyon nagyon elnézést kérek kedves kérdező!!!

2010. dec. 1. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/35 anonim ***** válasza:
100%

Hát ez szörnyű,együtt érzek mert én is pont 14 éves vagyok biztos nehéz lehet így élni,mondjuk én jóba vagyok az anyukámmal,de apám magasról tojik rám.Nálunk is ez van,állandóan csak a hugommal foglalkozik,megvesz neki mindent,elkényeszteti,magába bolondítja,hogy anyámat ne szeresse csak őt...a hugom meg:"apucííííí"gusztustalan nem?

de én már nem is foglalkozok vele,ha ekkora paraszt(már bocsi)

2010. dec. 1. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/35 anonim ***** válasza:
Mondjuk ez tényleg furcsa:jó téged szívatni.ezt mondta???
2010. dec. 1. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/35 A kérdező kommentje:

Köszönöm mindenkinek a válaszát!

Megpróbálok kitartani,meg kijátszani őket.Ha nagyon felbosszant akkor majd azokra gondolok akik ugyanilyen helyzetbe vannak.

Már nagyon várom,hogy 18 legyek,az egész családomat ott hagyom!

És sajnálom nem akartam senkinek se elrontani a hangulatát,de ez van.


20:28 - Nem kreálok itt semmit,ilyennel nem lehet szórakozni.Igen valóban azt mondta hogy jó engem szivatni.

De fogalmam sincs,hogy miért...:'(

2010. dec. 1. 21:43
 29/35 anonim ***** válasza:
100%

akkor, ha igaz elnézést kérek még egyszer!!!

És azt mondom, amint lehet menj el! Csak sajnos nem olyan egyszerű, mint amilyen könnyű leírni. nekem is és másoknak is:S

2010. dec. 1. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/35 anonim ***** válasza:
0%
buztos minden héten más dákó járkál a lucskos nuncidba.... anyád meg a sarokrol hozza a pénzt a hugodnak :D h apád rugdosna halálra részegen!!!!!!
2010. dec. 2. 01:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!