Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Anyám meggyűlölt mit tegyek?...

Anyám meggyűlölt mit tegyek? Szemembe mondta hogy gyűlöl, szégyell, hányni tudna tőlem.

Figyelt kérdés

A történethez tartozik hogy fél éve van egy barátnőm akivel folyton együtt vagyok minden nap. anno amikor még nem volt meg a barátnőm, baráti társaságomat megismertettem anyámmal jó kis csapat voltunk minden nap együtt voltunk a barátaimmal no meg anyámmal közben anyám is közel került a barátaimhoz. aztán megismerkedtem ezzel a lánnyal barátok még mindig feljárkáltak csak azzal a különbséggel hogy én a barátnőmmel az esetek 99%-ában bementünk a szobámba sokszor csak feküdtünk összebujtunk , és még többször szeretkeztünk. barátok elmaradtak mert folyton csak vele voltam a végén már csak anyám miatt jöttek fel mert benne megbíztak mindent megbeszéltek vele, mostanra már fel sem jönnek mondván minek úgysem tudnak velem találkozni. aztán a hétvégén barátnőm kiszívta a nyakam de elég rendesen én meg minekután meleg volt felvettem egy trikót közben feljött anyám két barátja (nem ismertem őket)közben ott volt barátnőm is és kint voltunk a nappaliban csókolóztunk meg egyebek. aztán amikor elmentek a barátai azt mondta hogy menjünk el innen barátnőmet lekísértem a buszmegállóig aztán amikor hazaértem kérdeztem hogy mi volt a baj akkor mondta el amit a kérdésben illetve a történetbe is beleírtam. azt mondta menjek el takarodjak a házából gondolkodjak el hogy milyen lettem mivé változtam és az igazi dilemmát az jelenti hogy a barátnőmet nagyon nagyon szeretem kötődöm hozzá ha nem találkozok vele délután egyszerűen üresnek semmisnek érzem a délutánom mintha nem lenne értelme.ja azt még elfelejtettem hogy a barátnőm többet nem jöhet fel hozzánk amíg meg nem változom. mit tegyek nem tudom nem szeretnék változtatni mert én jól érzem magam így egyszerűen nincs szükségem másra mint a barátnőmre nem érdekel senki és semmi más, fontos nekem. De azért a szívem legmélyén komolyan bánt és zavar amit anyám mondott mert szeretem őt is csak megváltozott minden amióta ő jobban jóba van a barátaimmal mint velem.

szóval ez a helyzet kérlek segítsetek mert megzakkanok ha nem lesz valami változás anyámmal való kapcsolatomban.


2010. máj. 12. 07:55
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
72%
Hány éves vagy?
2010. máj. 12. 08:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
79%

Hát, ha neked ennyiből áll az élet, hogy: anyám le.rva, barátok le.rv, csak a csajom, éjjel-nappal, mások előtt, nappaliban, vendégek előtt nyalom-falom, akkor tényleg jobb, ha elmész otthonról. Anyukád valamit elcseszett a neveléseddel szegény.

Csomagolj és kedvesen köszönj el tőle, mert megszakad a szive szegénynek, hogy ilyen semmirekellőt nevelt. Akinek már csak egy dolog jár az agyában.

Kultúremberek társaságban a megfelelő helyen tudják tartani a szerszámjukat, de te nem tartozol sajnos közéjük. Néha elgondolkozhatnál dolgokon, ha még van mivel. Vagy kérj vért, mert az összes egy helyre folyik, ezek szerint túl kevés van belőle, nem marad az agyadnak. Lehet, hogy az segitene.


Ha tényleg érdekel anyukád, akkor menj ki néha a szobádból (csajodat későbbre hivd), beszélgess vele, kérdezd meg, milyen napja volt. Esetleg te is mesélhetsz a tiédről. Tudod, általában az embereket érdekli, mi történik a szeretteivel. Többek közt ezért is beszélgetnek egymással...

2010. máj. 12. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
100%
Például ha vendégek vannak fogjátok vissza magatokat Elég ciki lehetett anyukádnak hogy a barátai előtt jeleneteztetek Az is furcsa hogy egy lány miatt lapátra tetted a barátaidat Elég önző dolognak tartom a barátnődtől is hogy minden idődet lefoglalja és hogy (szavaidból kivéve) ő nem tud a te barátaiddal anyukáddal jól kijönni Oké együtt akartok lenni én megértem de tartalmasan normálisan is lehetnétek együtt ha mondjuk elmentek a barátaitokkal valahova vagy csak együtt leültök beszélgetni Ha a barátaid ennyire bírják jó fej anyukád lehet Nem bántásból mondom saját tapasztalat meg fogod bánni ha mindenki elfordul tőled és netalán a barátnőd is elhagy nem lesz kihez fordulnod
2010. máj. 12. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
100%
Nem lehetsz túl idős. Majd egyszercsak azon veszed észre magad, hogy barátnő lelépett, anyuval meg rossz a viszony, se barátok, se senki. Na akkor nesze neked üres délutánok...Mindenestre jól jegyezd meg,hogy ez a "csak a barátnőm kell" ,nos, ezt MOST így érzed...majd jusson eszedbe alkalomadtán.
2010. máj. 12. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
76%
Nem szabad,így viselkedni.Változtass úgy,hogy mindenkinek jó legyen.
2010. máj. 12. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
100%

Egy anya soha, semmilyen körülmények között nem mondhat ilyet a gyerekének, hogy "hányok tőled", de ettől függetlenül igaza volt abban, hogy meg kell változnod! Lehet, hogy egy kicsit túlreagálta a dolgot az általad idézett dolgok kimondásával, de az biztos, hogy okkal. Az, hogy a barátaiddal vagy, nem feltétlenül jelenti azt, hogy el kell hanyagolnod a barátnődet! Miért nem mentek le a barátaidhoz, és maradtok is ott, amíg el nem mennek?! Én értem, hogy kanos vagy, de meg kell tanulnod kordában tartani a szükségleteidet, és jó lenne, ha ezt a barátnőd is megtanulná...

A másik: társaságban nem smárolunk agyba-főbe! Az egy dolog, hogy elcsattan 1-2 puszi, de úgy nem lehet beszélgetni senkivel, ha az illető folyton csak a nője szájában jártatja a nyelvét :S Arról nem is beszélve, hogy illetlenség, és közönséges!

Még egy jó tanács: Meg kell tanulnod, hogyan töltsd el az időt a barátnőd nélkül! Az nem élet, ha egész nap a szobában kuksoltok, szeretkeztek vagy csak fekszetek, és ennyi, ahogy az sem, hogy nem vagy egyedül egy percre sem, ez nem normális, hidd el!!! Nem kell szakítani a barátnőddel, de a szociális életed sínyli meg, ha nem bírsz elszakadni tőle, arról nem is beszélve, hogy a kapcsolatod is gajra fog menni, ha így fojtatod, mert (és tapasztalatból beszélek) meg fogjátok unni egymást! Sokkal izgalmasabb, amikor alig várod, hogy végre találkozzatok, de még ki kell bírnod egy napot...sokkal intenzívebb lesz a találkozó érzelmileg, és így nem fogtok kiégni: nem lesz az, hogy minden érzelem még az elején kijön belőletek, és egy idő után nem tudjátok ugyanazt a szintet produkálni, ergó kiszerettek egymásból...jobb ha ezt az elején inkább fokozatosan adagolja az ember. (az persze más, ha valaki már összeházasodik, és együtt él a másikkal, de azt is csak akkor szabad, ha már előtte volt egy ilyen lángoló időszak, amikor nem találkoztatok mindennap, és csak akkor marad érzelem a házasságra vagy az együtt élésre)

Tudom, kicsit káoszos ez az utsó rész, de remélem megértetted :)

2010. máj. 12. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
79%
A második hozzászólóval tökéletesen egyetértek. Anyád helyében pedig én is pont ugyanezeket mondtam volna. Jogos, hogy ki van akadva, ha lesz*rod őt és BEÉGETED magadon kívül ŐT is a saját barátai előtt...
2010. máj. 12. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
100%

Én soha nem mondanám a fiamnak, hogy utálom, pedig néha elég sok probléma van és volt vele.

Abban viszont tényleg egyetértek az előttem szólókkal, hogy egy lány miatt ne hanyagold el a családodat, barátaidat. Szükséged lesz még rájuk. Egy szerelemben lehet kompromisszumokat kötni, nem csak ő van a világon, és ezt neki is meg kell értenie.

2010. máj. 12. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
82%
Akármennyire fel vagy háborodva, alapvetően te vagy a hibás. Fogjátok vissza ezt a buta kamaszos dürrögést, mert egyszer csak hopp, csajod lelép egy jobbal, aztán se anyám, se barátok. Akkor mit csinálsz? Még jobban fel leszel háborodva? Anyád helyébe én is leb...nálak, hogy legalább mikor mások is tartózkodnak a légtérben akkor próbáljátok betartani a kulturált viselkedés szabályait. NEm körülötted forog a világ.
2010. máj. 12. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
100%
Az én fiam ilyet csinálna, hogy vendégek előtt nyalja a barátnőjét elég mélységesen elbeszélgetnék vele meg a barátnőjével is. Imádom a barátnőjét is, meg a fiam is, de eszükbe se jutna ezt csinálni. Te vagy a hibás az egészbe.
2010. máj. 12. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!