Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Anyám meggyűlölt mit tegyek?...

Anyám meggyűlölt mit tegyek? Szemembe mondta hogy gyűlöl, szégyell, hányni tudna tőlem.

Figyelt kérdés

A történethez tartozik hogy fél éve van egy barátnőm akivel folyton együtt vagyok minden nap. anno amikor még nem volt meg a barátnőm, baráti társaságomat megismertettem anyámmal jó kis csapat voltunk minden nap együtt voltunk a barátaimmal no meg anyámmal közben anyám is közel került a barátaimhoz. aztán megismerkedtem ezzel a lánnyal barátok még mindig feljárkáltak csak azzal a különbséggel hogy én a barátnőmmel az esetek 99%-ában bementünk a szobámba sokszor csak feküdtünk összebujtunk , és még többször szeretkeztünk. barátok elmaradtak mert folyton csak vele voltam a végén már csak anyám miatt jöttek fel mert benne megbíztak mindent megbeszéltek vele, mostanra már fel sem jönnek mondván minek úgysem tudnak velem találkozni. aztán a hétvégén barátnőm kiszívta a nyakam de elég rendesen én meg minekután meleg volt felvettem egy trikót közben feljött anyám két barátja (nem ismertem őket)közben ott volt barátnőm is és kint voltunk a nappaliban csókolóztunk meg egyebek. aztán amikor elmentek a barátai azt mondta hogy menjünk el innen barátnőmet lekísértem a buszmegállóig aztán amikor hazaértem kérdeztem hogy mi volt a baj akkor mondta el amit a kérdésben illetve a történetbe is beleírtam. azt mondta menjek el takarodjak a házából gondolkodjak el hogy milyen lettem mivé változtam és az igazi dilemmát az jelenti hogy a barátnőmet nagyon nagyon szeretem kötődöm hozzá ha nem találkozok vele délután egyszerűen üresnek semmisnek érzem a délutánom mintha nem lenne értelme.ja azt még elfelejtettem hogy a barátnőm többet nem jöhet fel hozzánk amíg meg nem változom. mit tegyek nem tudom nem szeretnék változtatni mert én jól érzem magam így egyszerűen nincs szükségem másra mint a barátnőmre nem érdekel senki és semmi más, fontos nekem. De azért a szívem legmélyén komolyan bánt és zavar amit anyám mondott mert szeretem őt is csak megváltozott minden amióta ő jobban jóba van a barátaimmal mint velem.

szóval ez a helyzet kérlek segítsetek mert megzakkanok ha nem lesz valami változás anyámmal való kapcsolatomban.


2010. máj. 12. 07:55
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
74%

Szerintem mielőtt ilyen kérdést felteszel nézz magadba!

Engem kifejezetten irritál ha mások előttem élik le amagánéletüket, vagy nem tudják társaságban kordában tartani a nemi vágyaikat!

Oké hogy szereted de, ha a barátaid vannak olyan kedvesek hogy megtisztelnek a látogatásukkal, igy ők a vendégeddé válnak, akkor ne bujj el a nőstényeddel a barlangodba, hanem embereld meg magad, vagy köss csomót a szerszámodra, hisz a barátaidnak fontos lenne a társaságod azért mennek fel hozzád!

Örülj ha még ezek után szóba állnak veled, nagyon rendesek lesznek!

2010. máj. 12. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
vegyél egy kicsit vissza magadból, anyád meg lehetne egy kicsit megértőbb, biztos ő is volt szerelmes, mikor fiatal volt.
2010. máj. 12. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
79%

Szerintem is igaza volt anyukadnak en is elsullyedtem volna szegyenemben! Kicsit tenyleg magadba nezhetnel, mert nem neked van igazad, nem sz@rhatod csak igy le azt az embert aki felnevelt es a mai napig gondoskodik rolad, csak amiatt, mert neked most van egy csajod. (feltetelezem az elso)

Ha meg nem igy gondolod, akkor talan tenyleg az a legjobb,ha a sajat labadra allsz es elkoltozol.

2010. máj. 12. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:

Azért ne olyan hevesen, tegyünk különbséget: felpaprikáztad, olyankor mond az ember mindenfélét, amit később megbán. Az, hogy idegességében azt mondta, gyűlöl, még nem jelenti azt, hogy meggyűlölt, és innentől ez már nem fog változni, ne túlozz. Beszélj vele erről, kérd meg, segítsen, hogy milyen irányban kellene változnod.

Amúgy egyetértek az előttem szólókkal, engem az egész sztori egy fekete-fehér szabad erkölcsű hippi filmre emlékeztet.

2010. máj. 12. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 A kérdező kommentje:
az utolsó kommentezőnek csak annyit hogy mi bajod a hippikkel? egyébként nem beszéltem anyámmal már 5 napja még megvárom ezt a hetet találtam egy faja kis melót meg egyik haverral összeköltözök közösen bérlünk egy lakást aztán kész haverokkal meg azóta kibékültem találkozok velük minden délután dumálunk stb.stb... anyám a változás ellenére nem békél úgyhogy azt hiszem nincs itt tovább helyem a lakást már kinéztük ha minden rosszul megy a hétvégén költözök jah elolvastam a válaszokat csak annyit tennék hozzá hogy nem nem ez az első kapcsolatom korom pedig 18
2010. máj. 17. 15:14
 16/17 anonim ***** válasza:

Vegyél vissza magadból, és nézzél magadba! anyádnál ingyen laktál most meg egy kis sértődésért amiért mert szólni neked otthagyod!

nem baj hülyegyerek majd rájössz h anyád tartott addig jó volt és néha megkellene tanulni viselkedni is!

2010. máj. 23. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
Szerintem jól teszed, hogy költözöl, hátha megtanulod értékelni anyukádat. Kiváncsi lennék rád egy fél év múlva, mi a helyzet.
2010. máj. 24. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!