Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Milyen a kapcsolatod az...

Milyen a kapcsolatod az unokatestvére (id) del? Fontos ez számodra?

Figyelt kérdés
Kort is írjatok légyszi.
2013. jan. 21. 22:46
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
100%

Imádom őket :)

Nem is tudom van-e olyan közöttük, akivel nem vagyunk jóban.

Nagyon fontos, elvégre ők kb. velem egykorúak, lesz kire támaszkodnunk a későbbiekben.


24/N

2013. jan. 21. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 anonim ***** válasza:
100%

3 éve láttam őket utoljára az esküvőmön.Érdekes család vagyunk,sajnos így alakult,túlságosan különbözünk ahhoz,hogy jól kijöjjünk.

31

2013. jan. 21. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 anonim ***** válasza:
100%

Amikor gyerek voltam, és élt a nagymamám, minden évben Debrecenben nyaraltam. A legtöbb unokatestvérem ott lakik. Akkor még jó volt a kapcsolat, és tartottuk is. Amióta felnőttek lettünk, és mama sem él már nagyon régóta, azóta nem tartjuk a kapcsolatot az unokatestvérekkel. Van akit 20 éve nem láttam. Jó lenne látni őket, tartani velük a kapcsolatot, de mivel ők sem törik magukat azért hogy meglátogassanak, írjanak (mindig én mentem, ők sosem jöttek fel Pestre) így szép lassan lekoptam..

Ma már nem olyan fontos számomra. Talán már pár unokatestvért fel sem ismernék ha velem szembe jönne. Azért a 15-20 év elég hosszú idő.

39/N

2013. jan. 21. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 anonim válasza:
100%
Rettentoen imadom az isszes ubokatesom de fokebb a velem egykorut emelem ki,vele kifejezetten jo kapcsolatom van es ez rettento fontos szamomra,mivel ra ugy tekintek mint legjobb baratra..mondhatni o a masik felem:)
2013. jan. 21. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 anonim ***** válasza:
100%
Két unokatestvérem van, igaz, másod unokatestvérek. Egy fiatal, 15 éves lány, aki elég szeleburdi, nem érdekli igazán a család, felszínes a kapcsolatunk. A másik egy 18 éves fiú, ő kerekperec nem kiváncsi rám. Nemrég kutattam fel őket egyébként. Én 21 éves lány vagyok. Nagyon fáj, hogy nincs nagy családom, a nagyszüleim meghaltak, testvérem nincs, csak ők lennének, de ők "nincsenek rászorulva" arra,hogy ápolják a kapcsolatot velem.
2013. jan. 21. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 anonim ***** válasza:
100%

Imádom őket, bár elég nagy a korkülönbség. Pontosan 13, 15 és 20 év. :)

De nagyon édesek. :)

20N

2013. jan. 21. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 anonim ***** válasza:
100%
Elég nagy a család, úgyhogy akad pár unokatesó. Van, akivel nagyon jóban vagyok, van, akivel nem is beszélek.
2013. jan. 21. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 anonim ***** válasza:
100%

az unokahúgomat imádom, vele 2-3 naponta találkozom is:) (3éves)


2unokabátyám van még, az egyikkel 2hetente (22éves) a másikkal (24) max havonta ha találkozom, de a fiatalabbikat jobban szeretem, sokkal jobban kijövünk, most hogy a haverjával randizok meg főleg :)))

20/L

2013. jan. 21. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 A kérdező kommentje:

Mi heten vagyunk unokatesók az egyik oldalról, a másikról is van egy. Gyerekkorunkban rengeteget voltunk együtt, szerencsére viszonylag egyidősek vagyunk. Most, hogy nagyjából mindenkinek van már családja, gyerekei, újra kezdenek szorosabbra fűződni a meglazult szálak, aminek nagyon örülök.

Köszönöm a válaszokat, jöhet még!

2013. jan. 21. 23:08
 10/26 anonim ***** válasza:
100%
Nekem elég sok unokatestvérem van. Az egyeneságiakkal rendszeresen összejárok, az apaiak itt laknak a városban, jóban vagyunk, bár van köztünk némi korkülönbség (32F, 36F, 36F), úgyhogy csak mostanában "melegedtünk össze" jobban, hogy mindenkinél van már gyerek, de pl. a bátáym velük egyidős, úgyhogy fiatalon együtt jártak bulizni meg ilyenek. Van anyukám részéről is egy egyenesági unokatesóm, de ő 10 éve Németországban él (35F), vele nagyon ritkán találkozunk, de írunk egymásnak e-mailt (ünnepekkor, vagy ha történik valami). Vannak másod, harmad, negyedfokú unokatestvéreim is, akikkel tartom/tartjuk a kapcsolatot, de ők is messze laknak (ill. van, aki közelebb, velük nyilván gyakrabban találkozunk), van amelyikkel még csak 2-szer találkoztam személyesen, de azért néha felhívjuk egymást meg ilyenek. Mi még a nagyszüleim unokatestvéreivel (és a családjaikkal) is tartjuk a kapcsolatot, nagyon számon van tartva nálunk a rokonság. Nekem ez nem fontos, hanem természetes. 26N
2013. jan. 21. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!