Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Milyen a kapcsolatod az...

Milyen a kapcsolatod az anyosoddal?

Figyelt kérdés
kedvenc vagy utàlt beszolàsa?
2013. jan. 8. 21:28
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Még nincs anyósom, de 5 éve együtt vagyunk. Jó a kapcsolatunk, mondhatni baráti. Ez nekem nagyon új, mert előtte egy komolyabb, hosszú kapcsolatom volt, ahogy azért már többet érintkeztünk és vele nagyon rossz élményeim voltak. Nem mondom, hogy bennem nincs hiba, de az a nő amolyan filmbeli anyós volt, aki mindenbe belekötött (vagy legalábbis akart, csak nem hagytam), csak annyiban különbözött a hollywoodi történetektől, hogy a végén sem volt nagy összeborulós jelenet :) Tudom, hogy nem az anyós számít, hanem a férfi, de azért örülök, hogy mégsem ő lesz a gyerekeim nagymamája.
2013. jan. 8. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:

Jóban vagyunk, 12 éve vagyok a fiával, 2 éve házasok.

Az elején voltak beszólásai, 17 éves kislány voltam még, általában a külsőmre tett megjegyzést, de nem csak ő, hanem az egész család. Én 160 cm és 46 kg vagyok és voltam akkor is, a férjem családja viszont nagytermetű, nőből sincs olyan, aki 100 kg alatt lenne... szóval érthető, hogy furcsa voltam nekik.

2013. jan. 8. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
Labilis. :D A kedvenc szituációm az volt vele, amikor behozta párom szobájába a vasalt ruhákat és mondta, hogy tegyem el. Én megkérdeztem, hogy mégis hova, hisz épp annyi hely volt a szobájában, hogy meg lehetett állni az ajtóban a szekrények pedig mindennel meg voltak tömve (főként az anyja cuccaival). Anyósom meg kifakadt, hogy nem tervezte, hogy a fia még majd' 30 évesen is otthon fog lakni a gyerekszobában... Közöltem vele, hogy ő is a szüleivel él (merthogy a nagyszülők házáról volt szó). Jól bepukkadt és pár hét múlva összeköltöztünk párommal egy albérletbe. Azóta amiatt sír, hogy mi lesz az ő kisfiával nélküle... Állandósult beszólása még nincs, de mindig megkérdezi, hogy "fogytál?"... Olyan flegmán, tudjátok... :) (Vékonyka vagyok, ő meg sose volt az.) 28N
2013. jan. 8. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
3as! Ez az ő is a nagyszülőknél él, nagyon tetszett :D
2013. jan. 8. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
4-es, gondolhatod, hogy én hogy néztem rá egy ilyen kijelentés után a nagypapa házában. Egyébként jó fej az anyósom a maga módján, de jobb messzire elkerülni.
2013. jan. 8. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:

Nekem sem anyósom még a párom édesanyja, de úgy néz ki mostmár, hogy ő lesz... :) Igazából jól kijövünk, de talán a távolság használ legtöbbet, két havonta találkozunk max pár napra, így kibírható. :)

Egyébként szurkálódó típusnak ismertem meg. Velem sosem viselkedett gorombán (csak egyszer a hátam mögött), de gondolom csak idő kérdése és a megfelelő pillanatban nekem is kimutatja a foga fehérjét. Nem vészes, de én meg pont az a típus vagyok, aki tanácsot elfogad, de ha nemet mond rá, akkor szereti, ha elfogadják a döntését... Ő meg pont nem az, aki ennyivel megelégedne.

2013. jan. 9. 00:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

Szerencsére jó a kapcsolatunk.

Nem volt még rossz beszólása!

2013. jan. 9. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%

nekem leendő anyósommal semmi problémám imádom őt de a párom nagyanyja... agyvérzéssel születtem így matekból fel lettem mentve stb. egyszer nem mentem át a nagyihoz erre párom elkottyintotta,hogy a drága nagyi ezt mondja:

"ugye nem veszed el, mert akkor öröklődnek a rossz génjei és a gyerekek is betegesek lesznek."

Mindezt úgy hogy azt hiszi az agyvérzés öröklődő baj:D

2013. jan. 9. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

Normális, de távolságtartó. Havonta egy ebéd erejéig találkozunk, olyankor nem nagyon beszélgetünk,max. az időjárásról. Nekem ez bőven elég, nem bírnám, ha beleszólna az életünkbe.

Az előző barátom anyjával sokkal közvetlenebb viszonyunk volt, és hiába voltunk jóban, azért zavart. Rendszeresen jött, főzött, hogy a kicsi fia tudjon mit enni. Egyszer aludtunk nála, akkor reggel hívott, hogy menjek ki vele a konyhába a fiának reggelit csinálni. Rendesen megrökönyödött azon, amikor azt mondtam, hogy nem óhajtom kiszolgálni, nagyfiú már, ő is meg tudja kenni a kenyeret :D

2013. jan. 9. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:

koszonom mindenki vàlaszàt.orulok hogy nagy àtlagban jo viszonyotok van anyossal.

èn kivètel vagyok.tipikus dèl olaszorszàgi fajta,igazi anyos a javàbol.utàlom ès a hàtam kozepère se kivànom.

2013. jan. 9. 20:32
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!