Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Milyen a kapcsolatod az...

Milyen a kapcsolatod az anyósoddal, anyós jelölteddel?

Figyelt kérdés
Jóba vagy rossza vagy vele?esetleg indok,sztori..
2009. aug. 25. 23:38
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Jóba voltam, de meghalt. Különfélék az anyósok. A tanácsom, hogy a pároddal előre beszéld meg: - Az anyós együtt jár a házassággal. Tehát nincs ellenvetés.

- Beszéljétek meg, hogy kölcsönösen keresztneveteken szólítjátok, és tegezitek egymást. Az "anyuka tessék szíves lenni" nehezíti a barátságos kapcsolat kialakítását. - Az anyóskát családtagnak, jóbarátnak kell tekinteni. Ne legyenek elvárások, egymás kihasználását kerülni kell, viszont ahol lehet, segítsétek egymást. A felkínált segítséget jó szívvel kell fogadni. - Aki veszekedni szeret, tartson inkább kutyát.

2009. aug. 25. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Az elején sok minden megtett,hogy szakítsunk párommal és ezt azzal indokolta,hogy én elvált voltam.

Miután terhes lettem teljesen kicserélték mindenféle sütit sütött nekem ,miután megszületett a kislányom állandóan azt hangoztatja,hogy mennyire szeret engem amiért megajándékoztam őt egy unokával.

2009. aug. 25. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Anyósommal nagyon jó. Végtelenül rendes, aranyos, kedves asszony. Komolyan, nagyon szeretem. :) Nekem apósommal vannak problémáim, ő is rendes és jó indulatú, csak meggyőződése, hogy a világon mindent ő tud a legjobban én meg kissé nehezen viselem a kioktatásait. De alapvetően vele sincs bajom.
2009. aug. 25. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

Nekünk is jó a viszonyunk. Mintha barátnők lennénk, bár néha kapok némi kioktatást, ami néha egyik fülemen be a másikon ki. Tegeződni nem tegeződünk, bár kényelmesebb lenne nekem. 3 hónapja született meg a kisfiam, az ő első unokája, azt hittem akkor majd felajánlja, de nem így lett. Addig is megy a "tetszikezés". Mikor tetszik jönni, mit tetszik inni stb...

Amióta meg van az unoka, azóta még figyelmesebb, sokszor jön át, akár csak 20 percre is (persze nem miattam) és elbeszélgetünk, de a gyereknevelésbe sosem szólt bele!!!

Most voltunk náluk 2 napot, imádta, hogy egész nap övé volt az unoka én csak akkor kaptam meg, ha szopizni mentünk, de nem vagyok féltékeny, ezt is lehet kezelni. Aztán mikor eljöttünk átölelt és csak annyit mondott: Mondtam már, hogy nagyon szeretlek? (sosem mondta) Hm.. meglepődtem.

2009. aug. 26. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
örülök ,hogy ennyi pozitív dolog érkezett:)azt hittem ,hogy csak rosszat mondanak róla:)
2009. aug. 26. 11:44
 6/7 anonim ***** válasza:
Az én anyósom fura ember, mert sokszor nagyon szeret, vesz nekem dolgokat, nagyon szép szülinapot szervezett nekem, és rendes is velem,sokmindenben segít nekem, elintézni hivatalos ügyeket, magától jön nekem segíteni mintha a saját lánya volnék, de van ,amikor ilyeneket beszél, hogy nemnagyon tettszik neki hogy mi együtt vagyunk ilyen sokat a barátommal, és hogy jobblenne ha valami másik barátot keresnék magamnak aki jobban néz ki stb, merthogy nem tettszik az anyósomnak hogy a fia kicsit meghízott. Tehát a lényeg hogy néha szeret, néha meg kitör a féltékenység, hogy a fiát elveszi egy lány.De én nem akarom elvenni tőle, csak szeretjük egymást mondtam neki.
2009. aug. 26. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
2009. aug. 31. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!