Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » A szerelmem barátnője velünk...

A szerelmem barátnője velünk lakik és mindig beledumál mindenbe, tönkretesz. Mit csinálhatnék? Elegem van!

Figyelt kérdés

A barátnőm örökölt egy 2,5 szobás lakást 2 éve. Odaköltözött hozzá az egyik barátnője, mert albérletben lakott, a barátnőm meg nem akart egyedül lakni. Már mi is terveztünk összeköltözni, mert én is albérletben laktam, aztán rá egy évre mondta, hogy költözzek oda, úgyis elférünk simán. Nem rajongtam az ötletért, de belementem végül, mert nem kicsi lakásról van szó. Első 1 hónapban nem volt gáz, elvoltunk, aztán egyre jöttek elő olyan problémák, hogy kezdtem kiakadni, pl. állandóan énekel, dumál, beszólogat nekem. Játssza a jókislányt, közben hetente lerészegedik és úgy jön haza, hogy felveri az egész házat. Mindenbe belepofázik, nem tud normális lenni mióta itt vagyok, napi szinten valamivel belém köt és uszítja a barátnőmet ellenem, hogy milyen gyökér vagyok.


Komolyan mondom, hogy már nem bírok vele együtt élni, de a barátnőm mindig őt védi. Ez megy hónapok óta és próbálok vele kijönni, de egyszerűen már idegesít a jelenléte is. Van, hogy ketten elhúznak este, aztán hazajönnek úgy, hogy tiszta pia, meg cigiszagban úsznak, pedig a barátnőm nem volt ilyen azelőtt.. Komolyan nem csókolózhatunk, ha a csaj is ott van, mert tuti beszól valamit vagy grimaszol, úgy viselkedik mint valami féltékeny idióta, mióta itt vagyok. Nem bírom tovább, de jelenleg nem tudok elköltözni sehova, mit tehetnék?

25/F


2013. jan. 20. 17:01
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
100%

1. Oszd ki a barátnőt és közöld vele nyíltan, hogy a viselkedése undorító szálljon magába. A barátság nem ott kezdődik, hogy belefolyunk más kapcsolatába és tönkretesszük azt szánalmas, hogy mekkora paraszt és nem veszi magát észre.


2. Egyszer alaposan állj a sarkadra és beszélgess el keményen a barátnőddel. Szerinte egy igazi barátnő feszültséget szít a barátnője és a pasija közt? Szerinte gusztusos egy részeg, pia és bagószagú csaj?


Van egy megérzésem: mindkét lány iszonyatosan gyerekes, éretlen de a másik még élősködő és gonosz is. Szerintem be van parázva, hogy ha komolyra fordul a buli köztetek akkor pakolhat és vége az ingyen kényelemnek.


Ha a barátnőd nem érti meg, hogy rossz irányba halad, hogy undorító a részeges, piás nő az az ő baja. Ha majd odébbállsz sírhat a barinő vállán és szidhatják a pasikat. És persze a másik csajnak még lesz egy ideig hol laknia.


Ha nem tud alkalmazkodni a szabályokhoz és ez egyiküknek sem tűnik fel...hát azt mondom még jó, hogy idejében kiderült.

Kaparj össze egy kis lét és lépj le egy társbérletbe.


Előtte meg mondd meg a barátnődnek, hogy ez az ő éretlensége és a kedves kebelbarátnő parasztsága miatt van. Ha neki olyan barátnő kell, aki belerondít a kapcsolataiba akkor igya meg a levét de ne csodálkozzon ha nem fog maga mellé normális pasit találni.

Aki meg ezt elfogadja az előbb-utóbb mindkét csajt becserkészi.

2013. febr. 27. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!