Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » A szerelmem barátnője velünk...

A szerelmem barátnője velünk lakik és mindig beledumál mindenbe, tönkretesz. Mit csinálhatnék? Elegem van!

Figyelt kérdés

A barátnőm örökölt egy 2,5 szobás lakást 2 éve. Odaköltözött hozzá az egyik barátnője, mert albérletben lakott, a barátnőm meg nem akart egyedül lakni. Már mi is terveztünk összeköltözni, mert én is albérletben laktam, aztán rá egy évre mondta, hogy költözzek oda, úgyis elférünk simán. Nem rajongtam az ötletért, de belementem végül, mert nem kicsi lakásról van szó. Első 1 hónapban nem volt gáz, elvoltunk, aztán egyre jöttek elő olyan problémák, hogy kezdtem kiakadni, pl. állandóan énekel, dumál, beszólogat nekem. Játssza a jókislányt, közben hetente lerészegedik és úgy jön haza, hogy felveri az egész házat. Mindenbe belepofázik, nem tud normális lenni mióta itt vagyok, napi szinten valamivel belém köt és uszítja a barátnőmet ellenem, hogy milyen gyökér vagyok.


Komolyan mondom, hogy már nem bírok vele együtt élni, de a barátnőm mindig őt védi. Ez megy hónapok óta és próbálok vele kijönni, de egyszerűen már idegesít a jelenléte is. Van, hogy ketten elhúznak este, aztán hazajönnek úgy, hogy tiszta pia, meg cigiszagban úsznak, pedig a barátnőm nem volt ilyen azelőtt.. Komolyan nem csókolózhatunk, ha a csaj is ott van, mert tuti beszól valamit vagy grimaszol, úgy viselkedik mint valami féltékeny idióta, mióta itt vagyok. Nem bírom tovább, de jelenleg nem tudok elköltözni sehova, mit tehetnék?

25/F


2013. jan. 20. 17:01
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

Beszélj a szrelmeddel és kérdezd meg tőle, hogy kivel akar együttélni.


Keress minél előbb egy külön albérletet, költözz külön és hagyd a levében főni a csajost. Ha fontos vagy neki, úgyis kiderül, ha nem, akkor jobb, ha most lefalcolsz, időben.

2013. jan. 20. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Hát a barátnőddel kellene egy nyugis beszélgetés, veszekedés és káromkodások nélkül. A barátnőt sem kellene szidni, hanem valahogy azt elmondani, mennyire szeretnél vele kettesben élni, hogy akkor néha romantikázhatnátok, vagy csinálhatnátok ott és azt amit akartok, nem kellene barátnőt kerülgetni. érted? A szívére kellene hatni, mert ha a másik csajt szidod, akkor abból csak veszekedés lesz.
2013. jan. 20. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
De már hónapok óta ezt teszem! Normálisan, higgadtan elmondtam, hogy mi bánt, de annyira rajong a barátnőjéért, hogy az a szent, amit ő mond. A csaj meg azóta fúj rám, mióta odaköltöztem, pedig kb semmit nem csinálok, van külön szobája, én meg tanulok, meg dolgozni járok, csak esténként vagyok otthon, de akkor meg jön a terror.
2013. jan. 20. 17:16
 4/11 anonim ***** válasza:

Nem szeretők véletlenül? Nem lennék meglepve.

Amúgy meg, megmondanám a barátnőnek, hogy lassan ideje elcuccolnia, mert a barátnőd és te komolyra fordítjátok a szót, és oda már nem fér ő is el. A barátnődnek meg megkérném a kezét (elvenni ráérsz), és kikötném, hogy mostantól ti ketten vagytok egy család, haverok nélkül.

Én ezt tenném.

2013. jan. 20. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Ne írj ilyeneket, mert idehányok. Már volt, mikor kérdeztem, hogy mi van szerelmes vagy az Annába (barátnőm)? Aztán elkezdte forgatni a szemeit, meg nyávogott. Barátnőm mindig mondja, hogy csak én látom őt ilyen rossznak, de ez azért van, mert CSAK VELEM ilyen idióta, mikor más itt van, akkor teljesen normális, meg játssza a terézanyut, megy önkénteskedni. Nem tudok már meglenni vele egy helyen, de a barátnőm nem tenné ki őt semmi pénzért.
2013. jan. 20. 17:25
 6/11 anonim ***** válasza:

Ember! Először neked kéne leülni magaddal, hogy mi a francot akarsz ettől a libától? Bármit mondunk neked tanácsként, mindig találsz kifogást.


Akkor meg minek panaszkodsz? Valójában ez neekd így jó, igaz? Ha nem vola jó, akkor TENNÉL azért, hogy más legyen.

2013. jan. 20. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

Nekem szimpatikus az hogy a barátnőjét védi, a lányok hajlamosak megfeledkezni a barátságról ha kapcsolatban élnek. Ugyanakkor ez nem ideális dolog, az biztos. Ha nem akarod elhagyni, akkor üljetek le hárman és beszéljétek meg! De csak a lényeges gondokokat hozd majd fel, azt pl. ne hogy hetente bulizni jár, mert az az ő dolga, de azt hogy beszólogat azt nyugodtan.

Ha viszont szakítani akarsz, az nagyon nem szép tőled hogy csak azért maradsz, mert szerinted nincs hová költöznöd! Egy időre beköltözhetsz akár egy barátodhoz is.

2013. jan. 20. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%
nem lehet, hogy Anna barátnője beléd szerelmes és azért csesztet? vagy tényleg a barinődbe? ez nem ANNYIRA elrugaszkodott dolog, mint hangzik...
2013. jan. 21. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem tök egyszerű!mond meg Annának hogy a barátnője kikezdett veled, aztán hidd el hogy utánna a csaj fejvesztve menekülni fog:-)
2013. jan. 22. 01:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 sni válasza:

Ha nem néz ki olyan rosszul, feküdj le vele, utána mondd meg a barátnődnek, hogy kikezdett veled, de visszautasítottad....:)

na de félre a viccet: lehet, hogy tényleg beléd szerelmes, és féltékeny tinilányt játszik, inkább üljetek le valami közös együttélés szabályokat lefektetni, ha Anna meg ennyire barátnőzni akar, akkor vagy te lépsz le, vagy ő fog!

2013. febr. 4. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!