Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Bűntudatom van amiért nem...

Bűntudatom van amiért nem látogattam de már késő, mit csinálhatnék?

Figyelt kérdés
Egy nő örökbe fogadott amikor 13 éves voltam. Neki köszönhetek mindent mert nem kellettem rajta kívül senkinek mégis annyi csalódást okoztam neki mégis mindig mellettem volt. Hogyha ő nem vesz magához akkor valószínűleg még mindig rossz úton járnék vagy talán nem is élnék. Egyszer kamasz koromban akkora balhét csináltam, hogy a rendőröket is kihívták de hála anyumnak megúsztam. Még loptam is, igaz nem nagy dolgokat és ha kértem volna megkaptam volna. Ezek után jött egy komoly beszélgetés ami meghozta az eszemet és akkor megfogadtam neki hogy jó leszek, be is tartottam. 19 évesen elköltöztem tőle 1-2 hetente látogattam aztán valahogy nem foglalkoztam vele és tavasszal láttam utoljára. Megtudtam hogy nagyon beteg de nekem erről nem szólt, félek hogy elveszítem. Meglátogattam a kórházban már beszélni is alig van ereje. Nagyon bűntudatom van amiért pocsékoltam az időt. Elmondtam neki hogy szeretem, megköszöntem neki mindent és bocsánatot kértem. Ő az egyetlen ember akit ennyire szeretek, nem tudom mihez kezdek majd nélküle és ki fog nyakon vágni ha rosszat csinálnék. Az orvosok szerint csak idő kérdése. Jó lenne hinni a csodákban de kétlem hogy jobban lesz. Azt mondta hogy nem haragszik de én nagyon rosszul érzem magam miatta. Szeretném kihasználni a maradék időt és valami olyat csinálni amit ő is értékel. Azt akarom hogy érezze hogy szeretem. Tudnátok segíteni?
2012. okt. 29. 14:33
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Nyugodj meg, tudja, hogy szereted, hiszen elmondtad neki. Tudja, hogy milyen gyerekkorod volt, ezért nem hibáztat. Ha haragudna rád, nem szeretne akkor úgy viselkedne. Legyél vele minél többet, vigyél neki virágot, beszélj hozzá sokat, öleld meg, hidd el ennek is nagyon örülni fog.


Egyébként hány éves vagy?

2012. okt. 29. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
A leírtak alapján tényleg jó anya lehet. Tuti biztos, hogy ha bekövetkezne a a legrosszabb, akkor se fog rád haragudni. Biztos néz majd onnan fentről és a fejedre koppint, ha nem viselkedsz jól. Most legyél vele annyit, amennyit tudsz. Később pedig ne hagyd, hogy ne lehessen rád büszke onnan fentről.
2012. okt. 29. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Megköszöntél neki mindent és bocsánaot kértél, ő nem haragszik, ezek után már nincs mit tenned, csak látogatni, minél többször, legyel vele sokat ebben a nehéz időben, ennyi éppen elég.
2012. okt. 29. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm. Amikor tehetem mindig bemegyek hozzá. 25/F
2012. okt. 29. 14:43
 5/7 anonim ***** válasza:
9%
Nekem lelkiismeret-furdalásom lenne.
2012. okt. 29. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Menj be hozzá minden nap!!!! Minden nap!!! Ha tudsz akkor napjába 2x is! Vigyél neki narancslevet!!!! Hidd el, ha most elszalasztod, életed végéig bánni fogod. Kérdezd meg tple hogy szüksége van-e valamire, vagy hogy elintézz-e neki valami fontos ügyet, amit ő nem tud! Segíts neki mindenbe! A kutyáját ki eteti? menj el hozzá! Hidd el a lelkednek is jobb lesz!
2012. okt. 29. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

ma 14:45

A kérdezőnek is az van, különben nem írta volna ezt ki.


Csak annyit tudok én is mondani, hogyw legyél mellette, amennyit tudsz, érezze, hogy mennyire fontos neked!

2012. okt. 29. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!