Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Elfáradt, megszürkült házasság...

Elfáradt, megszürkült házasságot végleg tönkretesz, ha az egyik fél külföldön dolgozik?

Figyelt kérdés
Nem hittem,hogy így fog hiányozni a férjem...
2012. szept. 20. 17:50
 1/6 anonim ***** válasza:

Vagy épp ellenkezőleg.

Bár kérdéses, hogy miért hagytátok kimerülni a kapcsolatotokat. Ha csak a különlét lehet erre a "gyógyír", akkor a probléma továbbra is fennáll. Meg kell tanulnotok fenntartani a jó kapcsolatot a szürke hétköznapokban, különben tényleg befuccsolhat egy olyan házasság is, ami amúgy teljesen jó lenne.

2012. szept. 20. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

a férfiak gyakran hiszik azt amikor nagyobb változás éri őket, hogy új élet kezdődik.

először még fél, állandóan hív, utána megszokja és amikor hazajön a sok pénzzel végre végleg, szépen lelép egy szép kocsival.

2012. szept. 20. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Nem feltétlenül. :) Lehet hogy ha hazajön jobban fog értékelni téged mint eddig.
2012. szept. 20. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

az eddigi életét 100% hogy múltnak fogja nézni


és miért/mitől értékelné jobban?

2012. szept. 20. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
3 as vagyok 4 esnek: Attól fogja, hogy neki is nagyon hiányzott már a felesége...
2012. szept. 20. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Sajnos én is csak olyat láttam ami rosszul végződött. Az itthon maradott egyre jobban ragaszkodott (volna), aki elment az meg új életet kezdett. Akár úgy is, hogy nem vált el.
2012. szept. 20. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!