Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mivel lehet feldobni egy...

Mivel lehet feldobni egy ellaposodott házasságot?

Figyelt kérdés
A férjem 44 éves, én 30. 9 éve vagyunk együtt, akkor még rengeteget voltunk együtt, utazgattunk, kirándultunk. Most már egyre inkább "elfáradt". Szegénykém őszül, ráncai lettek, megtört és azt hiszi, emiatt már nem tartom vonzónak. De ugyanúgy szeretem, csak másképp. Hiányzik valami "tűz", vadság, mint régen. Tudom igen, sokan a korkülönbségre fogják. De akármi is lesz, én nagyon szeretem Őt és kitartok mellette. Nem tudom, hogy mit tehetnék, hogy jobb legyen, nincsenek közös programok, mert fáradt, nincs idő rá, de jó lenne együtt csinálni valami mást. Nem tudom, hogy kezdjük el, mivel lehet visszahozni azokat a régi dolgokat. Adnátok tanácsokat?
2012. jún. 20. 23:13
 1/10 anonim ***** válasza:

Össze kell hozni egy oylan "munkát" amihez kevesebb idő és energia kell, aztán már bármit lehet csinálni!


A fáradtság meg nem egyenlő a lustasággal.


Nem tudom mit melózik, de én 30 évesen már tudok különbséget tenni a két dolog között.

2012. jún. 20. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Nameg beszélgetni fáradtan is lehet.
2012. jún. 20. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

Én is azt mondom, hogy keressen másik állást, amitől nem lesz ennyire fáradt. Még olyan áron is, hogy kevesebbet keres. A kapcsolatotok fontosabb (kéne legyen).

A kora annyiban játszik közre, hogy egy fiatalabb többet bír, egy korosabb meg hamarabb elfárad attól, amit egy fital fel sem vesz.

2012. jún. 20. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Nem tud váltani, mert igazgató.
2012. jún. 21. 01:56
 5/10 anonim ***** válasza:
Adja alább egy másik cégnél.
2012. jún. 21. 03:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
A mai világban nem lehet csak úgy feladni egy igazgatói állást.Más megoldás kell.Lepd meg?Dobd fel egy kicsit.Így érezni fogja,hogy fontos vagy neki.Szemelj ki egy napot amikor nem olyan fáradt.Gyertyafényes vacsi szexi fehérnemű.Próbáld visszahozni a tüzet.Mást nem tudsz tenni.Gyerköc van?
2012. jún. 21. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
Én soha nem értettem ezt a nagy "tűz" kergetést. Nekem minden vágyam egy "beállt", lecsendesedett, lassú melegséget adó nyugodt kapcsolat, egy "tábortűz" nem pedig egy lángoló erdő. De biztos velem a baj, mert látszólag alig gondolkodik így pár ember.
2012. jún. 21. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Olyan sokan élnek erőszakos, italozó, a másikat semmibe vevő, buta férfi, férj mellett. Szerintem ha ezt átgondolod, picit kisebbnek fogod érezni a problémádat.


Persze, igen, jó dolog, hogy fel a akarod dobni a kapcsolatot, csak miközben azt nézed, mi az, ami hiányzik a kapcsolatból, fontos, hogy midnig szem előtt tartsd azt a rengeteg szépet és értéket, ami már megvan benne.

2012. jún. 21. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Mondd meg neki, hogy sportoljon (futóedzés), akkor is, ha először úgy érzi, moccanni sem bír a fáradságtól. Csak az első pár alkalom nehéz, utána már energiát ad, hamarabb kipiheni magát, regenerálódik.

Hétvégén nem szoktak dolgozni az igazgatók, ha péntek este jól kipiheni magát, ott az egész hétvége.

Az életmódotokon kéne változtatni. Egyen sok nyers zöldséget, az is hat a fáradság ellen.

2012. jún. 21. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Ne egyen túl sok főtt ételt.

(Még ezt akartam írni.)

2012. jún. 21. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!