Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » A munkanélküliségre megy rá a...

A munkanélküliségre megy rá a kapcsolatom, valaki volt hasonlóan?

Figyelt kérdés

Minden szép (volt), a párom megkérte a kezemet, lediplomáztam, összeköltöztünk. Aktív munkakereső lettem. Az első két hónap után rájöttem, hogy tapasztalat nélkül labdába sem rúgok, ha csak nincs ügyvéd apám, főorvos anyám stb...Úgyh elkezdtem szakmámtól nagyon távoli dolgokat is megpályázni, bármit, csak munka legyen. Kb. 10 elküldött önéletrajzból 1-re válaszolnak, de az is nagyszám, interjúig még nem jutottam el...


Egész nap búval b....(élelt) vagyok, úgy érzem kész csőd az életem, hogy hiába szeretem és imádom a szakmámat, már sosem tudok elhelyezkedni.

Emiatt a párommal is kezd megpromlani a kapcsolatom. Nem az, nagyon szeretem, sőt imádjuk egymást, imádunk együtt lakni, mindent ami ezzel jár. De nekem pl. elég ritkán van kedvem ágybabújni vele, elutasító és rideg vagyok legtöbbször, folyton a munkanélküliség jár a fejemben, már reggeltől, mikor felébredek és nem tudok ettől szabadulni. NEm is zavarna annyira a dolog, ha lenne pénzem, de nincs és a szüleimet is segíteni kéne, nem, hogy még ők adjanak néha...

Gyakran elsírom magam, ha hazaér a párom...ő pedig egy siró bőgő nőt lát, heti 7 napból mondjuk 5-ön.

Nem mondja, de ez neki sem a legjobb, ő mindig vigaztal biztat...


Úgy érzem ebből csak akkor tudok kikerülni, ha munkám lesz...


2013. jan. 11. 18:45
1 2 3 4
 31/32 anonim ***** válasza:

Kedves 24eske!

Budapesten élek, és nem csak Praktikerre gondolok, rám pillanatnyilag ez igaz.

De dolgoztam már több biztosítónál, újságnál, banknál stb.

Több éve telefonos munkákat végzek, tudom, hogy kb bárkit felvesznek, és 90 körül lehet keresni. Egész nap beszélni kell, az tény, de akinek ez nem tetszik, az nem mondja, hogy bármit elvállal.

A professionon jelenleg 20bd ilyen hirdetés van, ha a kérdező beszél vmilyen nyelven még több. Csak meg kellene mozdulni...

2013. jan. 13. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/32 anonim ***** válasza:
Pl. hallássérülteknél ez speciel kapásból ki van húzva.
2013. jan. 13. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!