Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Az igazat mondtam a barátnőmne...

Az igazat mondtam a barátnőmnek de ennek ellenére is kirakott. Van még nála esélyem?

Figyelt kérdés
Régen kicsit balhés voltam ami sok verekedést vont maga után, leálltam mert a barátnőm azt mondta,hogy ha csak egyszer is bunyóba kerülök szakit velem. Múlt héten össze vesztem egy haverommal meglökött utána megütött én meg nem hagytam magam. Nem lett baja senkinek csak látszanak a nyomok az arcomon. Barátnőm rákérdezett, én elmondtam úgy ahogy volt de elküldött. Lányok ti gondolkoznátok rajta?
2013. jan. 11. 11:08
1 2 3 4
 1/40 anonim ***** válasza:
89%
Betartja a szavát. Ennyi. Helyes dolognak tartom.
2013. jan. 11. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/40 anonim ***** válasza:
87%
Mondjuk én ezen nem gondolkodnék,nem kezdek balhés emberekkel,nem szeretem az agressziót semmilyen szinten.Lényeges infó az hogy meddig tartotad be azt hogy nem ütsz meg senkit?
2013. jan. 11. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/40 A kérdező kommentje:
Szóval akkor legközelebb hagyjam magam megverni..?
2013. jan. 11. 11:17
 4/40 anonim ***** válasza:
89%
Le fogtok pontozni... De ha balhés, verekedős a párom, akkor mi a garancia arra, hogy egy nagy veszekedés során nem veszíti el a fejét annyira, hogy engem is megüt? Nem biztos, hogy biztonságban érezném magam...
2013. jan. 11. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/40 anonim ***** válasza:
75%

Nem, termeszetesen vedd meg magad, de probald meg csak haritani az uteseket, figyelmeztesd az illetot, hogy ha nem hagyja abba, kenytelen vagy visszautni.

Baratnod ebben az esetben kicsit megerto lehet, ha valoban elkerulhetetlen a verekedes, de inkabb azt mondom, hogy el lehet kerulni, ha csak lefogod az illetot, mar meg is elozted a verekedest, ha nagyon akarod, el lehet kerulni.

En nem tudom, mit leptem volna, mert en le se allok olyan emberrel, aki balhes.

2013. jan. 11. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/40 A kérdező kommentje:
Nen pontozlak le de hülyeség. Már miért ütném meg? Nem tud olyat csinálni ami miatt annyira kiakadnék rá. És amúgy is amikor nyáron mondta ezt a dolgot azóta ez az első amit nem is én kezdtem.
2013. jan. 11. 11:22
 7/40 anonim ***** válasza:
100%

bocs, valahogy kimaradt par karakter

Ne veresd meg magad.

2013. jan. 11. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/40 anonim ***** válasza:
100%

Tehát tulajdonképp pár hónapot birtál ki,ez kevés.El kell fogadnod azt hogy a párod nem bizik benned és úgy érzem jogosan.Ha tudod hogy ilyen vagy kerülnöd kellene a balhés helyzeteket.

Ja az meg hogy megütnéd-e nem tudhatod,mindenki ezt mondja.Haverodat ütöted meg ez mégse olyan mintha belédkötne egy vadidegen.

2013. jan. 11. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/40 anonim ***** válasza:
100%
Igaza van. Olyanokkal nem kéne haverkodnod, akik verekedéssel akarják megoldani a nézeteltéréseket. Én is kidobnám a barátomat, ha ilyen társasággal barátkozna.
2013. jan. 11. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/40 okoska31 ***** válasza:
100%

szép kis haverjaid vannak, hogy ez a vitázási módszered.


érdekes, nekem nincsenek ilyen haverjaim - ezért nem is kell elgondolkoznom azon, hogy mit lépjek legközelebb.


Aki keresi magának a balhét, idővel megtalálja....


Az a baj, hogy jogos a barátnőd félelme, hogy egyszer elveszted a fejed, és kap ő is. Pontosan ezért mondta azt, hogy ha egyszer is előfordul mással, akkor vége mindennek.


Gondolom azt nem fejtette ki végig, hogy az együtt maradásotokhoz az kell, hogy bízzon benned, hogy nem fogod megütni sosem, amit úgy tudsz bizonyítani, hogy soha többet nem keveredsz verekedésbe (pláne nem haverral). na most, ez a bizonyítás nem sikerült, fél évig alig tartott.

Innentől pedig nem bízik abban, hogy nem kerül veled hasonló szituációba.


Meg kéne keresned az okot, ami miatt ilyen balhés vagy, és megszüntetni. Az ember alapvetően nem ilyen.


ha meg máshol nem megy, akkor kezdj el harcművészetre járni - pl. Kung-fu. Ott az önfegyelmet és az agressziókezelést is megtanítják.

2013. jan. 11. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!