Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Nők! Hogy lehetne ezt szépen...

Nők! Hogy lehetne ezt szépen beadni a barátnőmnek?

Figyelt kérdés

Szal fennáll egy olyan probléma, hogy barátnőmnek hiába egy éve van már vezetői engedélye, nem igazán megy neki, már ami a fogyasztást illeti.

Általában mindig ő vezet, sőt szinte, ha együtt megyünk mindig ő, hogy tanuljon, aztán ezt nagyon észre lehet venni a pénzösszegen, ami a tankolásra megy el és kicsit kezd már zavarni ez az állapot.

Hatalmas gázokat ad, nem érzi egyáltalán.

Nem azt mondom, h soha ne vezessen, csak h lehet jobban járnánk, ha inkább én vezetnék az esetek többségében.

Próbáltam már tanácsokat adni, de semmi:S



2012. okt. 12. 18:21
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
92%
Te fiú vagy, és ő a kedvesed? Az autó a tiéd vagy közös?
2012. okt. 12. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
Persze és a kocsi az enyém.
2012. okt. 12. 18:27
 3/14 anonim ***** válasza:
93%
Valahogy arra kéne rávezetni, hogy a féket nem is kell használni, csak nagyon ritkán. Én is látok olyan vezetőket, akik mennek nagy gázzal és minden pirosnál blokkfékeznek. Mi legtöbbször "kiguruljuk". Előző barátom is kb kétszer annyit költött benzinre, mint most a férjem. Tényleg nem mindegy a vezetési technika, de sajnos azt hiszem, aki erre magától nem jön rá, annak hiába mondják.
2012. okt. 12. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
50%

hmm

ha olyan autód van amiben jó a hangtompítás akkor alig lehet hallani h nagy gázt adsz -- tudom volt nekem olyan is az elején és is így voltam vele -- meg kellet szokni kb 2-3 hét volt mire ráéreztem a dologra


előtte olyan autóm volt amiben hallani lehetett ha nagy gázt adtál ott kb 3 nap alatt megszoktam


figyelje a fordulatszám mérőt mond el neki h max eddig pöröghet fel a motor (ha szőke jelöld be neki :-)) bocsi:-D de ezt nem lehetett kihagyni) mert ha nagyon pörgeti az nem tesz jót neki mármint a motornak

és küld el tankolni többször egymás után fizesse ő

mutasd meg neki h mikor ö vezet 100km akkor 15L fogy ha te akkor csak 6L

magyarázd el neki h vezethet de csak akkor ha megérti amit mondasz neki ha nem akkor többet nem vezethet


ha hisztizik akkor nyugodtan mond neki elvégre ez a te autód és nem vagy köteles átengedni a volánt neki -- ja és ha nem akar beülni akkor sétáljon utánad


nekem bevált a csajomnál

2012. okt. 12. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 Septimius ***** válasza:
70%

Mutasd meg neki ezt a videót 6:28-nál. (De az egészet megnézheti)

[link]

A nagylábujjaddal!

2012. okt. 12. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
96%
Ha nem terhel meg túlzottan anyagilag akkor hagyd, hogy hadd vezessen, mert ha nem hagyod sosem tanulja meg. Viszont kedvesen mond meg neki, hogy ez így nem jó, és próbáljon változtatni. Én sokáig nem vezettem amikor meglett a jogsim mert az akkor barátom "ideggyenge" volt és mindenért úgy ordítozott velem, hogy már fröcsögött a nyála. Akkor tanultam meg vezetni amikor lett egy kocsim és rengeteget vezettem egyedül. Azóta már levezettem Magyarország Norvégia távolságát konkrétan:)) Nem vagyok kiemelkedően ügyes, de sosem szerencsétlenkedem, nem okoztam balesetet. De ehhez engedni kell, hogy a másik tanuljon. És vigyázz mit hogyan mondasz neki, mert mi nők híresen érzékenyek vagyunk ;)
2012. okt. 12. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
100%
A hungaroringen van egy olyan oktatás, hogy gazdaságos vezetés, nézz utána.
2012. okt. 12. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
57%

Én pasiként azt nem értem, hogy te hogy nevezheted a barátnődnek azt a személyt akivel egy ilyen kis pitiáner ügyet nem tudtok "veszekedés" nélkül megbeszélni. Mert gondolom ha nem lenne belőle "veszekedés" akkor már rég vele beszéltél volna, és nem tőlünk kérnél tanácsokat.


mi lesz később fontosabb ügyekben? Bele se merek gondolni!

2012. okt. 12. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
Ha eddig nem vette a lapot akkor most sem fogja, ergó, nem fogod tudni beadagolni neki csak sértődés árán, vállald ha annyira zavar, szerintem ez mindenkit zavarna.
2012. okt. 12. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
54%
Nem minden embernek pitiáner ügy ez ilyen benzin árak mellett! Sajnos, de így van!
2012. okt. 12. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!