Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Nők! Hogy lehetne ezt szépen...

Nők! Hogy lehetne ezt szépen beadni a barátnőmnek?

Figyelt kérdés

Szal fennáll egy olyan probléma, hogy barátnőmnek hiába egy éve van már vezetői engedélye, nem igazán megy neki, már ami a fogyasztást illeti.

Általában mindig ő vezet, sőt szinte, ha együtt megyünk mindig ő, hogy tanuljon, aztán ezt nagyon észre lehet venni a pénzösszegen, ami a tankolásra megy el és kicsit kezd már zavarni ez az állapot.

Hatalmas gázokat ad, nem érzi egyáltalán.

Nem azt mondom, h soha ne vezessen, csak h lehet jobban járnánk, ha inkább én vezetnék az esetek többségében.

Próbáltam már tanácsokat adni, de semmi:S



2012. okt. 12. 18:21
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:

"Hogy lehetne ezt szépen beadni a barátnőmnek?"


Sehogy!

Ő pontosan tudja, hogy jól vezet.

:)


Amúgy pont a rádióban dicsekedett az egyik szilikon/botox celeb, hogy ő milyen jól vezet.

Igaz, hogy már 12 balesete volt a másfél éves jogosítványával,

de mindig más volt a hibás...

2012. okt. 13. 07:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
Szerintem menjetek lakatlan-nem sűrűn látogatott helyre, kertek alá stb. gyakorolni. Ott nem gáz, ha bénáztok, és talán elég türelemmel te is túléled. :) Mutasd meg neki akár hatszor is, csináljátok addig, amíg jó nem lesz. Amikor út közben, mikor épp mentek valahová, csak úgy egy pirosnál benyögöd, hogy hopp, ezt nem így kellett volna, a következőnél máshogy csináld, valamilyen szinten érthető, hogy nem marad meg. :) Máshol jár az esze, stb.
2012. okt. 13. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:

ennyire friss a kapcsolat, hogy finomkodni kell a lánnyal?


nos, amikor én nem úgy vezettem, ahogy elvárható lett volna, akkor olyan dörgedelmes lebaxást kaptam az embertől, hogy másnap már rögtön tudtam hogy is kéne jobban. mert az ember ebből tanul. ha csak suttogod neki, hogy léccilécci ne pörgesd tiltásig a motort induláskor, akkor egyik fülén be-másikon ki.


én már akkor is az elvárt módon vezetek, ha tök egyedül ülök a kocsiban, mert tisztelem a páromat annyira, hogy nem baxom szét az autóját, ill. nem durrantok el teli tankot 20km-en. mert tudom, hogy keményen dolgozik azért, hogy legyen miből tankolni.


tehát a barátnőd nem tisztel, mert nem tiszteli a munkádat, a nehezen megkeresett pénzedet, és a kéréseidet.

ne tanácsokat adj neki, hanem kérd meg, mutasd meg, és helyezd kilátásba, hogy ha ezt nem tartja be, akkor legközelebb max. a saját autóját fogja úgy vezetni, ahogy neki jól esik.

2012. okt. 13. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
Vezetéstechnikai tréningre kéne járnia. Nem szégyen az, hanem nagyon hasznos dolog, és rengeteg autósra ráférne!
2012. okt. 14. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!