Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Gyerekünk lesz a barátnőmnek...

Gyerekünk lesz a barátnőmnek és nem tudom, hogy mit tegyek. Tudnátok segíteni?

Figyelt kérdés

A barátnőmmel gyereket szerettünk volna és sikerült is .

Viszont nem tudom , hogyan és mikor mondjuk el a barátnőm anyjának . Őszintén megmondva kölcsönösen nem bírjuk egymást . A barátnőm apjával nagyon jóba voltam , de ő tavaly meghalt . Azóta a barátnőmre ( a lányára ) is haragszik .

Szerintetek hogyan és mikor lenne érdemesebb neki elmondani , hogy unokája fog születni ?

Az én szüleimmel nincsen gond mert a barátnőm és a szüleim jól ki jönnek . De szerintem a barátnőm anyja nem fogadja majd jó hírként .

Egyébként 2 hetes terhes a barátnőm . Az anyjához úgy havonta szoktunk elmenni közösen . Mikor lenne neki érdemes elmondani ?


2013. jan. 8. 17:09
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
94%

mikor legközelebb mentek köszönj szépen:

Csókolom nagymami!

Ne sértegess, nem is vagyok nagymama!!!

Dehogynem! :)

2013. jan. 8. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 A kérdező kommentje:
:D :D Ez nagyon tetszik .
2013. jan. 8. 17:21
 3/20 anonim ***** válasza:
72%
A baba bejelentéssel együtt jelentsd be a házassági széndékotokat is. Erre a lányos anyák többnyire megenyhülnek.
2013. jan. 8. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
33%
Első viccesre vette, de nem annyira az. Főleg, ha nincsenek is valami jó viszonyban. Tiszteletlenség lenne így odaállni, de viccnek elmegy.
2013. jan. 8. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
67%

"Egyébként 2 hetes terhes a barátnőm "


:XDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD


Te lökött 2 hetes terhességet még a teszt sem mutqat ki:DDDD


Gratu, remélem a "nagymami" jól megfog kergetni téged:DD

2013. jan. 8. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
80%

Mindenképp csak a bizonytalan 6 hét után. Nem kell az idegeskedés a barátnődnek, így is veszélyes az első 6 hét, nem ha még van egy rosszul reagáló nagymama.

Amúgy meg simán csak elé álltok, hogy gyereketek lesz.

2013. jan. 8. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
35%

Figyelj még nagyon korai!!! Minimum 5-6. héten mondjátok el.Addig majd csak kitaláljátok :-)

Szerintem egy szép eljegyzési vacsorára hívjátok meg az anyóst,meg a szüleid majd!

Remélem gyűrű lesz már!

2013. jan. 8. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
100%

Olyan nincs, hogy valaki két hetes terhes... mármint kimutathatatlan!!! Kb csak akkor van az ovuláció, ergó akkor "kell" szeretkezni. Tehát két hetes terhes nem lehet.


Akkor most hogy is van?!?!?!

2013. jan. 8. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
86%
Két hetes terhességnél szokás megcsinálni a gyereket amúgy. Fura ez nekem, remélem, nem tinik vagytok. Habár ha felnőtt, érett gondolkodással bírnál, nem félnél megmondani az anyósodnak, hogy családot vállaltál, hiszen te tartod el, te felelősséged. Félek, itt arról van szó, hogy két fiatal azt hiszi, a gyereknevelés egy jó játék, pedig nagyon nem.
2013. jan. 8. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
88%

Ha olyan mérges a helyzet, én megvárnám a 3. hónapot.

A nagyi majd megenyhül, legkésőbb akkor, ha meglátja a picurt. Sok egészséget és boldog babavárást Nektek!

2013. jan. 8. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!