Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Gyerekünk lesz a barátnőmnek...

Gyerekünk lesz a barátnőmnek és nem tudom, hogy mit tegyek. Tudnátok segíteni?

Figyelt kérdés

A barátnőmmel gyereket szerettünk volna és sikerült is .

Viszont nem tudom , hogyan és mikor mondjuk el a barátnőm anyjának . Őszintén megmondva kölcsönösen nem bírjuk egymást . A barátnőm apjával nagyon jóba voltam , de ő tavaly meghalt . Azóta a barátnőmre ( a lányára ) is haragszik .

Szerintetek hogyan és mikor lenne érdemesebb neki elmondani , hogy unokája fog születni ?

Az én szüleimmel nincsen gond mert a barátnőm és a szüleim jól ki jönnek . De szerintem a barátnőm anyja nem fogadja majd jó hírként .

Egyébként 2 hetes terhes a barátnőm . Az anyjához úgy havonta szoktunk elmenni közösen . Mikor lenne neki érdemes elmondani ?


2013. jan. 8. 17:09
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
71%
Lehet, hogy a kérdező azért gondolja, hogy két hetes terhes a barátnője, mert két hete késik a menzesze. :) Hány évesek vagytok egyébként? Mert az sem mindegy, abból a szempontból, hogy az anyuka mit fog hozzá szólni!
2013. jan. 8. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat .

Elnézést kérek mert félre írtam mert 5 hetes terhes csak telefonról írok és ezért félre írtam . Ezért is van sok helyesírási hibám abban amit írok .

Nem vagyunk tinik , bár fiatalok vagyunk még . Én 27 a barátnőm pedig 26 .

Hát őszintén megmondva attól félek , hogy ha nem fog tetszeni az anyukájának akkor ő hogyan fog reagálni

Valahogy úgy kée elmondani , hogy az anyja ne boruljon annyira ki . Én elviselem az okoskodásait , de nem vagyok benne biztos , hogy a barátnőm gond nélkül elviselné .

Igazából Azóta ennyire elviselhetetlen mióta meghalt a férje . Olyanokba is beleköt , hogy szerinte rossz munkahelyem van meg szinte mindenbe amibe lehet . (5 éve dolgozok fegyveres őrként . Havonta 143 ezret hozok haza és ez mellett 15 e Erzsébet utalványt kapok . valamint napi 8 órát dolgozok .)

2013. jan. 8. 18:13
 13/20 anonim ***** válasza:
81%

Ha ennyire nem jó a viszonyotok, akkor szerintem úgy jelentsétek be, hogy mindkettőtök szülei jelen vannak. Akár elhívjátok őket ebédelni, vagy vacsorázni, vagy áthívjátok őket magatokhoz. Szerintem ez a legtisztább, mert mindenki egyszerre értesül a jó hírről, és konfliktus sem lesz belőle. (Pl.:Nincs az, hogy mert a te szüleid előbb tudták meg, és a saját lánya is előbb a te szüleidnek mondta el mint a saját anyjának stb. ) 2 hetes terhességgel pedig szerintem még várjatok mielőtt elmondjátok a jó hírt, legalább míg 6-7 hetes terhes nem lesz a párod.

Sok boldogságot Nektek! :)

2013. jan. 8. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:
56%
Én akkor közölném, amikor már kezd látszani. Előbb-utóbb úgyis meg kell tudnia, de nem kell azt mindjárt a legelején. Felnőtt emberek vagytok, ez a ti életetek. És ha nem akartok, ne házasodjatok, micsoda hülyeség ez már! Egyébként sem a várandósság erre a legmegfelelőbb időszak, ráér az bármikor később is.
2013. jan. 10. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:
10%
Jól sejtem, hogy ti még a 20 éveteket sem nagyon töltöttétek be? Ugyanis ha én érett fejjel, felelősen gyereket vállalok, akkor a legutolsó, amin parázom, hogy az anyósom mit szól hozzá és hogy kéne elmondani... Egyébként 2 hetes terhesség nincs, öcsisajt. 4 hetes a legkorábbi... hajajh..:S
2013. jan. 10. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:
71%
15-ös, a többi hozzászólást is elolvastad? Bőven túl vannak a húszon, és 5 hetes az a terhesség, javította magát.
2013. jan. 10. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:
56%
OFF egyébként a 2 heteset már kimutatja, ha józan paraszti ésszel nézve a fogamzástól számolod a terhességet, nem a hülye orvosi szóhasználattal, ami alapján már akkor egy hetes terhes vagy, amikor még nem is vagy terhes.
2013. jan. 10. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:
51%
2hetes terhes??? :-D na ezt se orvos állapította meg... Éppen most termékenyítetted meg? Mert kb.az felel meg a 2 hetes "terhességnek"! :-D
2013. jan. 10. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:
51%
Jah,most látom,h 2 helyett 5 hét. Az se valami sok... Tudod mit? Várd meg míg megszületik,és a gyerek majd elmondja! :-)
2013. jan. 10. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:

Tudom,h kár ebbe belemenni,de az egy dolog,h vki papir,orvos szerint 5 hetes terhes,az ha logikusan nézzük még csak max 3 hetes,szal van 2hetes terhesség,m evvel az erővel minden nő mondhatná magárol minden mensitől számitva,h terhes..... De hát ezt igy kell számolni és kész. Viszont nem kell az embert hülyének nézni,főleg nem egy férfit,gondoljunk csak bele,a mi férjeink tudták ezt? Nem hiszem,h sokan tisztában vnnak vele,még olykor a nők sem,tisztelet a kivételnek!!!

Amúgy a kérdésre a válasz: szerintem ne görcsöljetek ezen,ha az anya az,aki ennyire ellenetek van és a lányával sem viselkedik normálisan ok nélkül,akkor nincs miért foglalkozni vele,nem kell adni a véleményére,a lényeg,h ti boldogok legyetek. 1ébként valszeg nagy trauma neki a férje elvesztése és ah irod havonta 1x jártok hozzá,nem lehet neki túl jó egyedül és lehet,h ezért haragszik a lányára,nem? Na de ez nem az én dolgom,nem is bántásként irtam,bocsi,ha megsértettelek.

2013. jan. 11. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!