Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit csináljak? Félek

Mit csináljak? Félek

Figyelt kérdés

röviden: lassan itt a félév ... Apukám nem tud a jegyeimről és pedig bukok 1 pár tantárgyból... Félek h mi lessz ha megjön a bizi..

Mit csináljak? Minél előbbi válaszokat krek szépen... Előre is köszönöm


2013. jan. 8. 20:30
1 2 3 4 5
 21/41 anonim ***** válasza:
100%
Középiskolában megbukni? Ráadásul 9.-ben? nyugtass meg hogy nem tervezel főiskolára menni... egyébként itt már nem tudsz mit tenni, bánd meg őszintén, és tanulj a hibádból.
2013. jan. 8. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/41 A kérdező kommentje:

Én általánosban tanulás nélkül voltam 3,5 nem olyan jó de nekem ellg volt.. Most ranulás nálkül meg itt tartok..

Informarikusnak készülök :|

Nem tudom mért de sokan egyből elkezdenek röhögni...

És nekem rosszul esik..

2013. jan. 8. 21:18
 23/41 A kérdező kommentje:
Bocsáss meg de nem értem.. Ha nem sikerült az első év első fél éve akk már mehetek is kukásnak? Merr te most ezt mondtad szebb szavakkal
2013. jan. 8. 21:20
 24/41 anonim ***** válasza:
100%
Hát nézd, egy fősulin/egyetemen hetente többet kell beseggelni mint 9. osztályban. OKJ-s rendszergazda még lehetsz, de annál egy jó szakember is többet keres. Ha ennyire nem megy a céltalan magolás, lehet hogy nem ilyen pályát kellene választanod.
2013. jan. 8. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/41 anonim ***** válasza:
29%

Ne bántsátok a kérdezőt, tényleg van ilyen.

Én világ életemben mintadiák voltam, de az első történelem feleletem 1-es lett. Kész sokk volt, hogy eddig csak oda kellett figyelni órán, és ment minden, ezt meg b@asszus el kellett volna olvasni otthon.

2013. jan. 8. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/41 A kérdező kommentje:
És ha jobbak lesznek az eredményeim akkor még van esély?
2013. jan. 8. 21:27
 27/41 A kérdező kommentje:
Jó hogy megértesz de igazuk van.. Nem bántanak meg
2013. jan. 8. 21:29
 28/41 anonim ***** válasza:
74%
Én vagyok, aki az egyetemmel jött.. Én most oda járok, és egy vizsgára többet kell tanulni, az első félévnyi 9.-es anyag. És ebben a félévben van 12 vizsgám... kalkulálj hogy ez mit jelent.. ja és nem a legnehezebb szakon vagyok, csak erős közepes.
2013. jan. 8. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/41 A kérdező kommentje:
Most mért kalkuláljak? Tudom h sokkal többet kell tanulni de nekem ez is sok.. VOLT mdert mostmár tanulni fogok.
2013. jan. 8. 21:34
 30/41 A kérdező kommentje:
Meg hallottam ilyen tanulás módszertan ról .. Ez mit jelent? Hogy milyen módon tanuljak? Mert kéne már vmi mert csak olvasgatással nem ragad meg bennem
2013. jan. 8. 21:38
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!