Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tegyek? Nagyon félek!

Mit tegyek? Nagyon félek!

Figyelt kérdés

Sajnos 4 éve elváltak a szüleim. Régen Debrecenben laktunk.. Anyukám beleszeretett egy gazdag emberbe, aki Dombóvári, és 4 éve itt vagyunk. Nos, hát az a bajom, hogy engem ez az ember folyton piszkál, vigyázban kell állni, ha a közelében vagyok.. Volt olyan, hogy annyira összeveszett anyukámmal, hogy kizavart minket éjjel a házból (olyan október végén), volt mikor anyukámat folytogatta, engem rugdosott.. nagyon nem szeretek itt lenni.:SS Apukám meg nagyon szegény. Kérem valaki adjon tanácsot!

U.I.: 154 cm vagyok, és 30 kiló. :/ folyton stresszben vagyok..:((((((



2013. jan. 2. 22:03
1 2 3
 1/27 anonim ***** válasza:
100%
Próbálj beszélni olyan felnőttel a környezetedben,akiben megbízol.Hátha tud segíteni.
2013. jan. 2. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 anonim ***** válasza:
100%

nem tudom hány éves vagy..

ha 18 alatt AZONNAL GYÁMHATÓSÁG!!!

elmehetsz egyedül is..

ha 18 felett akkor rendőrség.

bár most is mehetsz.. elmondod mi a gond,és segítenek.

Anyukád mit szól ehhez? merjetek lépni,különben ez az állat kinyír.. az ilyen r*hadna meg. holnap a dolgod a gyámügy legyen!

2013. jan. 2. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/27 anonim ***** válasza:
Ha van valamilyen rokonod akkor költözz(költözzetek) hozzá,vagy nagyszülőkhöz,ha vannak,ilyen ember mellett nem lesz normális életetek.
2013. jan. 2. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/27 anonim ***** válasza:
azonnal szólni egy tanárnak, vagy akármilyen fetnőttnek akiben bízol, mert ha anyukád ezek után se hagyta ott, akkor csak magadban bízhatsz, lépj mihamarabb
2013. jan. 2. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/27 A kérdező kommentje:
14 éves lány vagyok.. apukámmal beszéltem, és mondta, hogy menjünk be a bátyámmal a gyámhatóságra, és mondjuk el, mert ez így nem mehet tovább. :( Anyukám meg nem enged, lelkileg elég összetört vagyok, mindenen sírok.. anyukám ezért tud befolyásolni.. Igazából én nagyon szeretem a szüleimet, és nemtudom, hogy anya mit szólna ehez.. :/ régebben mondtam neki ezt a dolgot, és azt mondta, hogy már nem fog annyira szeretni, ha ezt megteszem.
2013. jan. 2. 22:11
 6/27 anonim ***** válasza:
Ez kamu! Egy anya olyat nem mond, hogy nem fog annyira szeretni, egy apa meg nem azt tanácsolja, hogy menj be a gyámhatósághoz, hanem ő maga intézkedik! Hogy jön ide a súlyod?
2013. jan. 2. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/27 anonim ***** válasza:

idefigyelj, durva dolgot ilyen mondani, és tudom, hogy nehéz, de ha nem képes megvédeni a saját gyermekét, akkor ő nem szeret téged, itt most te vagy a fontosabb, ha már nem képes lépni az érdeketekben, ne félj a következményektől, néha hagyni kell, hogy az ár sodorjon

nagyszüleid nincsenek? apukádhoz nem tudtok költözni?

2013. jan. 2. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/27 A kérdező kommentje:
Én nem hazudok.. énis megdöbbentem, mikor ezt mondta. Vannak nagyszüleim, és apukámhoz is tudok költözni.. anyának azért kellünk, hogy legyen pénze (apa rengeteg tartásdíkat fizet), pont ma jöttem haza Dombóvárra, és nemtudok aludni. A súlyom úgy jön ide, hogy semmit nem tudok enni, mert össze van szűkülve a gyomrom, folyamatosan gyomoridegem van. :( elegem van már ebből az egészből... főleg, hogy itt van a pályaválasztás.. nagyon remek.:/
2013. jan. 2. 22:18
 9/27 anonim ***** válasza:
szépen kihívod a rendőröket a következő ilyen alkalommal, amikor fenyegeti a pasija Anyukádat. De úgy hívd ki, hogy az a farok ne lássa és ne hallja, hogy te voltál.
2013. jan. 2. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/27 anonim ***** válasza:
7%

kamu!!!


nyitó hsz-ben: Apukám meg nagyon szegény.

aztán az imént: anyának azért kellünk, hogy legyen pénze (apa rengeteg tartásdíkat fizet)

2013. jan. 2. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!