Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tegyek? Nagyon félek!

Mit tegyek? Nagyon félek!

Figyelt kérdés

Sajnos 4 éve elváltak a szüleim. Régen Debrecenben laktunk.. Anyukám beleszeretett egy gazdag emberbe, aki Dombóvári, és 4 éve itt vagyunk. Nos, hát az a bajom, hogy engem ez az ember folyton piszkál, vigyázban kell állni, ha a közelében vagyok.. Volt olyan, hogy annyira összeveszett anyukámmal, hogy kizavart minket éjjel a házból (olyan október végén), volt mikor anyukámat folytogatta, engem rugdosott.. nagyon nem szeretek itt lenni.:SS Apukám meg nagyon szegény. Kérem valaki adjon tanácsot!

U.I.: 154 cm vagyok, és 30 kiló. :/ folyton stresszben vagyok..:((((((



2013. jan. 2. 22:03
1 2 3
 21/27 A kérdező kommentje:
Megpróbálom..:/ hátha sikerül.
2013. jan. 4. 18:52
 22/27 anonim ***** válasza:
ne próbáld tedd, itt most rólad és a testvéredről van szó, a mostani és a jövőbeni életetekről
2013. jan. 4. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/27 anonim ***** válasza:
Ìrj,ha sikerült apudnak valamit intéznie!!
2013. jan. 4. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/27 anonim ***** válasza:

Még annyit akartam,hogy a gyámügy a molesztálást nem hagyhatja!!

Ha igaz,hogy a feneked fogdossa az ürge,mindenképpen jelentsétek!!!Kiskorú vagy!

2013. jan. 4. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/27 A kérdező kommentje:
mindig azt mondja: " hadd fogjam a csöcsödet! " Persze én nem engedem meg neki.. nagyon utálom.. meg ha köhögök.. mint pl ma (elég csúnyán, mert megfáztam) azt mondja, hogy ne köhögjek, mert terjesztem a bacilusokat. már köhögni sem lehet.. lassan levegőt sem lehet venni.:(
2013. jan. 5. 21:37
 26/27 anonim ***** válasza:
de miért nem teszel ellene?
2013. jan. 9. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/27 anonim ***** válasza:

Beszéltél már apuddal???

Ha nem akkor vagy nem igaz ez az egész vagy neked jó így ahogy van.....A sok pénz nem minden..Apudnak kevesebb pénze van de szeretetben nyugalomban lehetnétek.

2013. jan. 10. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!