Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Az öcsém rossz gyerek, félek...

Az öcsém rossz gyerek, félek nem tehetek már semmit!?

Figyelt kérdés

18 éves.Nem tudom mit tehetnék,kicsit elviselhetetlen már.Ha bemegyek a szobájába minden tiszta rendetlenség,csak a könyveivel foglalkozik,hogy azoknak ne legyen semmi bajuk.(Imád olvasni,csak mellékesen megláttam,hogy mit olvas.Ilyen útmutató a szerelem elkezdésben.nem néztem volna ki belőle)

Szóval szeret olvasni,ez az egyetlen erénye.Egy bunkó dög,tényleg kihasznál mindenkit,így ő profitál. Nagyképű,mert van tehetsége a focihoz és hlye sportjaihoz pl: Koronglövészet vagy horgászat...

Én velem állandóan kicsesz,hazugságokat terjeszt anyáéknak,hogy igaza legyen.Meg elveszi a holmijaimat,nem adja vissza. Könyvekre gondolok első sorban.

Sokat verekszik,nem számít semmi neki...Igénytelen is,nem fésülködik,borostás.De egyébként jól néz ki,jóképű.Lányok mondják,hogy jó pasi.Csak belül ilyen,persze lehet,hogy nem lenne ilyen ha lenne valakije.

Rosszindulatú,átver mindenkit.

Két évvel vagyok idősebb nála.


2012. dec. 17. 23:09
 1/4 anonim ***** válasza:
Magányos. Nem tudja, hogyan építsen ki emberi kapcsolatokat. Én adnék neki egy esélyt, félretenném a sértettségem és barátként közelítenék. Talán testvérként tudsz neki adni egy-két baráti jótanácsot, hogyan nyisson a párkapcsolatai terén. Tényleg egy társ kellene neki. Így úgy érzi, őt senki sem szereti, és okokat is kell gyártson hozzá, hisz, ha nem szemét, akkor miért nem jön neki össze? Ez pszichológia. Szóval, mielőtt végleg lemondasz róla, hogy jó lehet a kapcsolatotok, próbálj meg közelítnei és barátkozni, még sikerülhet simán!
2012. dec. 17. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Nem szeretnék kekeckedni, de ha szeret olvasni, tehetséges a fociban, a koronglövészetben és a horgászatban, az már egynél több erény.

A rendetlenség egy dolog, általában nálam is az van, pedig rég elmúltam már 18. A borosta nem feltétlenül igénytelenség, én sem szeretek állandóan borotválkozni [tudod, rohadt kényelmetlen naponta].

Fésülködni nem feltétlenül muszáj, ha nincs annyi haja.

Annak mi az oka, hogy hazugságokat terjeszt rólad? Nem bántásból, de kicsit olyan a leírásod, mintha egy 18 éves srácra panaszkodna egy féltékeny kishúg...

2012. dec. 17. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Szard le!

Egyébként mi közöd hozzá, hogy rendet tart-e a szobájában?


Neked meg annyit, hogy zárd a szobád ajtaját és ennyi.

Mit hazudozik rólad, amivel árt neked?

2012. dec. 17. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

A 2-esnek teljesen igaza van.. Fura nekem is az jutott először eszembe, hogy ez nem lehet egy 20 éves lány..


Kedves kérdező? Tényleg baj, ha lenyúlja a könyveidet? Ha igen ülj le és beszélj vele, hogy előbb, had olvasd el te.. Vagy, ha ő gyorsabban olvas (valószínű), akkor utána adja vissza neked.. Nem hinném, hogy tiltakozna ez ellen.. Nekem is volt ilyen vitám az öcsémmel évekkel ezelőtt, csak a mi esetünkben én voltam oda a könyvekért.. Megbeszéltük, ha új könyv került a házba, hogy ki olvassa el először, kinek van több ideje.. Ő megengedte, hogy az én szobámba legyenek a könyvek, de bármikor nyugodtan bejöhet értük, ha olvasni szeretne valamit..

2012. dec. 18. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!