Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tegyek? Nagyon félek!

Mit tegyek? Nagyon félek!

Figyelt kérdés

Sajnos 4 éve elváltak a szüleim. Régen Debrecenben laktunk.. Anyukám beleszeretett egy gazdag emberbe, aki Dombóvári, és 4 éve itt vagyunk. Nos, hát az a bajom, hogy engem ez az ember folyton piszkál, vigyázban kell állni, ha a közelében vagyok.. Volt olyan, hogy annyira összeveszett anyukámmal, hogy kizavart minket éjjel a házból (olyan október végén), volt mikor anyukámat folytogatta, engem rugdosott.. nagyon nem szeretek itt lenni.:SS Apukám meg nagyon szegény. Kérem valaki adjon tanácsot!

U.I.: 154 cm vagyok, és 30 kiló. :/ folyton stresszben vagyok..:((((((



2013. jan. 2. 22:03
1 2 3
 11/27 A kérdező kommentje:
Oké, remélem nem lesz még 1 ilyen.:/ Meg mikor összevesznek, akkor mindig bejön a szomámba, és elkezd nekem papolni olyan dolgokról, amikről nem is tehetek.. de elég rendesen benyit.. meg mikor jókedve van, akkor a fenekemet taperolja, amit utálok.. :/
2013. jan. 2. 22:21
 12/27 anonim ***** válasza:
15%

Én is nehezen akarom elhinni ezt a történetet. Ha apád aggódna érted akkor személyesen menne el Dombóvárra, és ha gazdag a pasas ha nem a szart is kiverné a pasasból..Egy apa ha szereti a gyerekét ezt tenné. Vagy ő maga menne a megfelelő helyre,legyen az a gyámügy, bíróság vagy rendőrség, de tuti nem hagyná hogy a gyerekeit bántsa egy idegen..

Egy normális anya ha őt magát fojtogatnák még elviseli mert elvan a megalázó szerepben. De ha már a gyerekét is bántják azt a legtöbb megalázott nő nem tűrné el.. Ezért kizártnak tartom hogy anyud csak annyit mond hogyha jelented nem fog szeretni..

Egy kicsit már unalmas hogy még csak január eleje van de egyre több a kitalált történet..

2013. jan. 2. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/27 A kérdező kommentje:
azért szegény apu, mert rengeteg tartásdíjat követel apától anya.. nem kamuzok értsd már meg. nem hinném hogy valaki csak úgy viccelődne ilyen dolgokon! :(
2013. jan. 2. 22:26
 14/27 anonim ***** válasza:
27%
Ne haragudj, de rohadtul nem hiszem el.. találj ki jobb sztorit, ez sántít, de nagyon.
2013. jan. 2. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/27 A kérdező kommentje:
jó akkor ne hidd el, de elegemvan mindenből.. tudod milyen szar érzés? :( és nem kitalált sztori, hanem SAJNOS megtörtént.:( örüljetek, hogy nektek nem voltak ilyen gondjaitok gyerekkorotokban. :(
2013. jan. 2. 22:30
 16/27 anonim ***** válasza:
58%
Bocsáss meg de megtudom érteni azokat akik azt mondják hogy sántít a dolog...
2013. jan. 2. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/27 anonim ***** válasza:

Akkor beszélj apuddal menjen értetek.Láthatási joga van.akkor elmentek a gyámhatóságra és kérelmezi a nála tartózkodásotokat.Nyugodtan mondd el hogy fogdossa a fenekd,stb.Ez nem normális.Ez ellen igen is lépnetek kell.Ha anyádnak ennyi esze van,akkor elés sajnálatra méltó és nem érdemel meg gyámjogot!!

A pénz nem miinden hiába gotdag egy ember ha mellette egy féreg. :(

Ha nem kell gyerektartást fizetni akkor az anyagiakkal sem lesz semmi gond.Apud kérheti a nagyszülök segítségét is még 1 jó pont a gyámügyön pláne a fenékfogdosás mellé.

Ìrj,hogy mit léptetek.


Sok sikert 31 éves anyuka.

2013. jan. 2. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/27 anonim ***** válasza:
77%
Van egy bizonyos kör a neten,akik soha nem hisznek el semmit,másokat is erre buzdítanak,és ettől érzik magukat haladó szelleműnek,okosnak. Kislány,ne foglalkozz velük,ne vedd magadra. Iszonyú irritáló stílusuk van,ami arra jó,hogy más nyomorát még nagyobbá tegyék.
2013. jan. 2. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/27 anonim ***** válasza:

Szia!


Szerintem sem kamu. Off: Most volt az unokaöcsém gyermekelhelyezési pere,ahol az apjának ítélték unokaöcsémet. Erre az anyja azt mondta a gyerekének, hogy a pokolra fog jutni, és égni fog.


Azt tanácsolom én is, mint az előttem szólók, menjetek be a testvéreddel a gyámhatóságra, kérjetek segítséget! Tök mindegy mit fog mondani anyukátok. De kérdem én, milyen anya az ilyen?

2013. jan. 3. 07:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/27 anonim ***** válasza:
Tudtam, hogy le leszek pontozva!
2013. jan. 3. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!