Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit csináljak? Félek

Mit csináljak? Félek

Figyelt kérdés

röviden: lassan itt a félév ... Apukám nem tud a jegyeimről és pedig bukok 1 pár tantárgyból... Félek h mi lessz ha megjön a bizi..

Mit csináljak? Minél előbbi válaszokat krek szépen... Előre is köszönöm


2013. jan. 8. 20:30
1 2 3 4 5
 1/41 anonim ***** válasza:
100%
Fegyverkezz.
2013. jan. 8. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/41 anonim ***** válasza:
95%
Mond el hogy valószínűleg megfogsz bukni és jövő félévben kijavítod. Már nem tehetsz ellene semmit
2013. jan. 8. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/41 anonim ***** válasza:
93%

Mondd el nekik most, még mindig jobb mint ha csak a biziből tudná meg.

Amúgy meg félj is, nem fog örülni.

2013. jan. 8. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/41 A kérdező kommentje:
Tudom h nem fog örülni de eléggé idegbeteg egy tipua és nagyon félek h esetleg még olyat csinál h átirat vmi szakmunkásképzőbe v valahova.. :(
2013. jan. 8. 20:36
 5/41 anonim ***** válasza:
0%
hazud azt neki h szégyelted elmondani nekih szégyelled bevallani és ezért nem mondad el neki, de az utóbbi időben felfedezted h előjött nálad egy olyan ritka tünet, amitől értelmezési zavarokban küzdesz és sokszor nemérted meg az óraanyagát és azért nem kérdezed vissza a tanártól mert a többi gonosz gyerek kiröhög mindig h mindig h milyen buta hülye vagy.naggyából ezt:D
2013. jan. 8. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/41 A kérdező kommentje:
Jahh és 1. Válaszoló :) nekem is eszembe jutott :/
2013. jan. 8. 20:37
 7/41 A kérdező kommentje:
Jahh köszi a tippet.. Csak szerintem az lessz a vége h a legközelebbi szülőin 99,99% h ott lessz..
2013. jan. 8. 20:39
 8/41 A kérdező kommentje:

Am meg nem fogad el kifogásokat.. De ezzel én is így vok kb.. Mit szépíteni ezen? Szarul sikerült és kész

Középiskola 1. Osztály első félév

Szopatós tanárok stb

2013. jan. 8. 20:41
 9/41 A kérdező kommentje:
Lécives még tippeket..
2013. jan. 8. 20:43
 10/41 anonim ***** válasza:
100%
Hát öcsém ha meg tudsz bukni "1 pár tantárgyból" akkor csak gratulálni tudok. Viszont azt tanácsolom ne mást félj, majd pár év múlva. Mindenkinek jobb lenne ha szépen magadtól átiratkoznál vmi szakmunkásképzőbe, ügyesen elvégeznéd és értenél valami hasznoshoz, minthogy végigbukdácsolsz azt placcs.
2013. jan. 8. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!